Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 14:51, Szmondrowski napisał:

> mam 20 lvl 5000 kasy i zgubiłem się na pustyni

Co tak słabo ja jestem dopiro w Nordmarze i mam 40lvl 300tys kas!!! Co tak cieńko???

Sorry , nie dokonczyłem . Mam równiez 40lv ale mam dopiero 100tysięcy złota! Jestem w normarze i poluje na orki , zarabiam na sprzedawaniu ich broni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem blakam sie 2 albo juz 3 dzien po nordmarze w poszukiwaniu tej wiezy xardasa.Z poradnika znam lokacje gdzie jest ale i tak nie mam jak tam dojsc.Z gory dzieki za pomoc.Hansa nie moglem znalezc zeby mnie wilk zaprowadzil btw.(nienawidze nordmanu!)HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale erm thx za probe ale to jest forum cale po niemiecku a jak wchodze na link to nie pokazuje mi sie mapa tylko kategorie a na razie na tyle dobry z nie mca nie jestem zeby cos z tego zrozumiec wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet, powiem tyle - nie kupuj tego, za żadne skarby świata!!! Ten zestaw owszem, spełnia wymagania G3, ale nie ma żadnych perspektyw do rozbudowy na przyszłość!!! złącze agp mówi samo za siebie - odłóż trochę więcej kasy i kup coś porządnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:06, Bioły25 napisał:

Wie ktoś moze gdzie jest halabarda Irmaka z zadania "Irmakowi zginęła halabarda". Myslałem
że może być normalna ale nie zadziałało.


Ta halabarda znajduje się w jednej z chat rybaków, będzie wisiała na ścianie i nosi nazwę "Krush Irmak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko Gdzie Jest Ognisty Puchar w Geldrn?? (bo szukam ich i mam 11 i niewem gzdie znajde 12 jakos gdziesp rzeoczylem i szukam jescze raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:21, matma3 napisał:

Gdzie jest w Geldern Puchar Ognisty??

Od dzielnicy niewolniczej wejdziesz do takiej kopalni z niewolnikami. Na samej końcu kopalni, obok strażnika jest ciemny tunel. Wejdź tam, a dojdziesz do szczątków z łopatą i TAM WŁAŚNIE leży Ognisty Puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:21, matma3 napisał:

Gdzie jest w Geldern Puchar Ognisty??

<<<SPOILER>>>

W pewnym miejscu w tamtejszej kopalni, jest zaciemniony tunelik. Na jego końcu znajduje się puchar.

<KONIEC>

Mam pytanko, mianowicie gdzie na pewno znajdę jakieś bronie jednoręczne lepsze od miecza półtoraręcznego lub projekty broni z czystej magicznej rudy, oraz proszę o miejsce występowania sztabek tejże rudy, dotychczas znalazłem tylko jedną :)
Jeszcze jedno, czy Vengard zostanie odbudowany i zasiedlony? Wyzwoliłem wszystko co trzeba, a bariera jak stała tak stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sztabek to mam 4 które znalazłem w zamkniętych skrzyniach, a jeszcze nigdy nie natknąłem się na niewylosoowaną sztabkę... :(
A jeśli chodzi o miecze lepsze od półtoraręcznych które można znaleźć niewylosowane, to dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem jaki on ma obrazenia, ale najlepiej robic samemu:) ja na etamie Nordmaru mialem miecz Nordmanski(110obrazen) bo dostajesz bonus za wykucie samemu+ naostrzenie potem dojdzie blogoslawienstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pustyni jestem bo chciałem trochę pozwiedzać. miałem mapę, zaplanowałem sobie trasę wycieczki, mapę sprzedałem i ruszyłem w podróż jednak coś mi chyba nie wyszło no i siedzę na tej głupiej pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się