Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 23:12, Monastor napisał:

> Naprawde będziesz stał w jednym miejscu i strzelał do smoka a on ci nic nie zrobi (i nie
bedziesz
> za zasłona)??
Z jednym mi się tak udało, a przy drugim chyba już stałem na krawędzi drewnianej rampy, a ten
Na pewno udało mi się strzelać tak, że smok ani myślał mi oddać ;]


A to się zgadza :) tak też miałem Cooper poszedł ze mna i był na górze a ja sobie stałem przed nim i strzelałem w niego ale z 2 tak mi się nie udawało więc musiałem go zabić stojąc za filarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te orki tez niby musza miec te 400sily , zeby targac te topory a mam z nimi naj mniej problemy z calej gry no moze poza szamanami zawsze obczajam czy nie ma zadneo i sie rzucam w 20 orkow xD i trafia mnie gora 2 razy za jakies smieszne DMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipapol mylisz ie mam kolo 100 kowalstwa i dupe z tego mam z nordmaru oraz varrantu zadnych fajnych recept jedynie zarobic mozna duzo jak masz przy okazji gornictwo np ja ostatnio sobie zarobilem 50k na poltorareczncyh mieczach
lipa jak grasz na "łatwy" to sie nie dziw ;p - dla porownania z fireballa trza raz przyladowac na latwym a 5-6 na podtawowym poziomie s.wiedzy na trudnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:20, Konrades napisał:

A to się zgadza :) tak też miałem Cooper poszedł ze mna i był na górze a ja sobie stałem przed
nim i strzelałem w niego ale z 2 tak mi się nie udawało więc musiałem go zabić stojąc za filarem
:)

Byłem sam, nie korzystałem z pomocy NPC ;]
Smok tyko się cofał... przynajmniej do momentu, kiedy skończyła mu się jaskinia xD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:36, nitz napisał:

zarobilem 50k na poltorareczncyh mieczach
lipa jak grasz na "łatwy" to sie nie dziw ;p - dla porownania z fireballa trza raz przyladowac
na latwym a 5-6 na podtawowym poziomie s.wiedzy na trudnym :P


Zgada się ale jak napisałeś tylko na początku jak ma się 70 lel (i s. wiedzy ma się około 540) to wystarczy troche mniej :) około 2 razy kulą ognią a meteorytem 1 na 5 orków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 08:22, baraborek napisał:

dzięki za te miecze. Gdzie można znależć/kupić (niepotrzebne skreślić) jakiś dobry łuk? Kto
może mnie nauczyć dobrze strzelać z łuku?

O ile dobrze pamiętam, to już nawet w Reddock znajdzesz speca od myślistwa. W Cape Dun zresztą też. Najlepszym myśliwym w grze jest chyba druid w Klanie Wilka...
A co do łuków, to ja najlepsze znajdywałem w skrzyniach. Dobre można kupić u niektórych handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--- UWAGA--- UWAGA--- UWAGA ---

Piszę to bo zapewne nie wszyscy z Was o tym wiedzą a bardzo chcieliby wiedzieć.

Na niemieckim forum wypowidał się przedstawiciel firmy JoWood ( wydawcy GOTHICA III ). Wedle jego słów w ciągu 1 - 2 dni firma oficjalnie poda termin wydania największego patcha do GOTHICA III ( v. 1.10 ), najprawdopodobniej wraz z listą naprawionych błędów.

Źródło : forum WOG / autor postu : Stern11 / wątek : "next patch?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe wieści :-) Skoro największy patch to nóż widelec ukażą się jakieś poprawki poprawiające optymalizację kodu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno mają być poprawki w systemie walki, no i może naprawią bug z

******************SPOJLER***********************************************************
oddawaniem błogosławionych ognistych pucharów paladynom, nie da się jednego oddac Frithjofowi w Klanie Ognia, a na WoG piszą że to 12 paladyn :P
********************KONIEC SPOJLERA*************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 12:02, wacekdagama napisał:

Czy ktos wie gdzie mozna nauczyc sie wykuwania broni z magicznej rudy bo potrzebuje zeby zrobic
miec normandczyka.


Znaczy z czystej magicznej rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 12:02, wacekdagama napisał:

Czy ktos wie gdzie mozna nauczyc sie wykuwania broni z magicznej rudy bo potrzebuje zeby zrobic
miec normandczyka.

słuchaj nie jestem do konca pewny ale kowal ktorego uwolniłes na farmir od orkow powinien byc teraz na samym dole w reedock on cie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forach ( przeważnie WOG''u ale nie tylko ) to mają poprawić :
- Ogólną wydajność ( to raczej na 99% )
- AI przeciwników i towarzyszy
- niedziałające umiejętności ( np. trucizny )
- niedziałające czary ( Amnezja, Mgła ... )
Poza tym mają :
- zrównoważyć gameplay
- poprawić kupców ( teraz sprzedają samo badziewie i to niezależnie od naszego LVL''u )
- poprawić listy losowych przedmiotów ( zrobili to już w 1.09 )
No i oczywiście mają również naprawić zabugowane questy.

Oczywiście to tylko plotki zebrane z różnych forów ale jeżeli choć część z tych plotek okaże się prawdą to i tak będzie dobrze. Może już dziś albo jutro podadzą oficjalną datę wydania patcha i listę poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludize pomozcie!!!!
gdzie modge znalezc towary ktore sa orka z cape dun wiem ze uzłodzieji ale niewiem gdzie jest ich kryjówka dajecie zcreena albo pokierujcie

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się