Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam problem z instalacją gry , dostaje info o błędach ,a kiedy już uda mi się uruchomić kreatora ,gra instaluje się tylko do pewnego momentu (ok.3/4 całego procesu), pojawia się komunikat o błędzie odczytu.
konfiguracja Athlon 3000+ 1 GB RAM GeForce 6200 TC (max.256MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc gdy biore w ustawieniach na większe pole widzenia , w grze znika ogień co moge zrobic zeby tak sie nie działo? Z góry dziękuje wszystkim którzy mi pomogą!Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc uwolniłem cape dum poszedłem do montery mam 73 % u nich ale ni wiem co zrobić zostały mi tam tylko misje dla buntowników a za nie niema reputacji i jeszcze mam dwie misje z bradleyem ale ni wiem jak je zrobić bo sie do mnie nie odzywa odkąd liste ukradłem mu i nie wiem gdzie znależć zaklęcie amnezji i gdzie jest jakaś kapliczka Adanosa? a i co zrobić teraz prawie wyzoliłem montere bylem w okarze uwolniłem Gothe byłem u krola robić teraz tą misje dla króla i iść na pustynie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:38, michal01234 napisał:

A ja mam 10 ognistych pucharów uwolniłem gothe, montere, silden, cape dun, Ardee, Treli i
nie wiem co dalej robić!! pomóżcie bo nie chce mi się kolejnego miasta uwalniać. Mam zbroje
paladyna nimrod i ognisty i półtoraręczny miecz 100tys. kasy i nie wiem na co to wydam:(Co
ja mam robic??
pożycz mi 10 tys to sobie kupie szate Ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Ostatnio tak się wkurzyłem na system walki w G3, że zacząłem grać z kodami. Czy jeśli wyjde z gry i wejde znowu, wczytam save, to kody nadal będą? Czy trzeba wpisać od nowa? Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:14, Arhont napisał:

Łeb mnie boli , największe pocieszenie dla mnie moze byc zagranie w Gothic !! Ale tej nauki
jest za dużo !


Masz racje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:06, Kermit5738 napisał:

kody beda działa po wpisaniu ich do konsoli


Czyli po każdym kolejnym wejściu do gry muszę wczytać grę i od nowa wpisać kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:39, kad2 napisał:

mam problem z instalacją gry , dostaje info o błędach ,a kiedy już uda mi się uruchomić kreatora
,gra instaluje się tylko do pewnego momentu (ok.3/4 całego procesu), pojawia się komunikat
o błędzie odczytu.
konfiguracja Athlon 3000+ 1 GB RAM GeForce 6200 TC (max.256MB)

Pomóc ci nieumiem , mam indentyczny komp ja ty tylko ze ja mam radeon x700pro . Moze płyta jest uskodzona albo cos z odwarzaczem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:04, alibi100 napisał:

Gdzie można się nauczyc umiejętności Paladyn.Zgóry dziękuję za odpowiedź


Umiejętności Paladyn jak i Regeneracja Życia nauczy Cię Król Rhobar kiedy już staniesz po stronie Innosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się