Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 16:44, BIZZ2 napisał:

niewiem jaki on ma obrazenia, ale najlepiej robic samemu:) ja na etamie Nordmaru mialem miecz
Nordmanski(110obrazen) bo dostajesz bonus za wykucie samemu+ naostrzenie potem dojdzie blogoslawienstwo:)

+ zatrucie :]
A właśnie, co do zatrucia: mam umiejętności, buteleczki z trucizną (2), cały arsenał broni, a le ni na stole alchemicznym nie moge tego mieczyka zatruć, ni na kowadle, to GDZIE ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zatrucie u mnei nie dziala;/ mialem trucizne i El Bastrado i zatrulem, byl glos ze cos wyszl oale miecz i tak nie zatruty jest...;/

a co do zatruwanai to musisz:

kliknac na trucizne(byle gdzie tzn. nie przy stole) wybierasz bron i juz..;D ale m ito nei dziala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:56, Matir007 napisał:


Zatruwanie broni jest, że się tak wyrażę, skopanym skillem. Po prostu nie działa i PB musi wydać odpowiedni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najprawdopodobniej to wina karty graficznej. Spróbuj zainstalować nowsze lub starsze sterowniki. Najlepiej Catalysta 6.8, bo słyszałem że lepiej działa niż na 6.9 (najnowsze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzi mógłbym kupić lub ewentualnie znaleść:
a)Miecz Przodków
b)Miecz Runiczny

Nie jestem na jakimś dalekim etapie gry. Mam 25lvl i nawet sporo rzeczy po orkach (dużo wartych). W grę wchodzi tylko Myrtana. Jeżeli ktoś gdzieś znalazł coś ciekawego i cennego w Myrtanie to również prosiłbym o napisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 15:59, Kodi127 napisał:

Facet, powiem tyle - nie kupuj tego, za żadne skarby świata!!! Ten zestaw owszem, spełnia wymagania
G3, ale nie ma żadnych perspektyw do rozbudowy na przyszłość!!! złącze agp mówi samo za siebie
- odłóż trochę więcej kasy i kup coś porządnego....



Ale ja posiadam ati radeona x700 na agp i nie moge kupić karty na pci expres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 10 ognistych pucharów uwolniłem gothe, montere, silden, cape dun, Ardee, Treli i nie wiem co dalej robić!! pomóżcie bo nie chce mi się kolejnego miasta uwalniać. Mam zbroje paladyna nimrod i ognisty i półtoraręczny miecz 100tys. kasy i nie wiem na co to wydam:(Co ja mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:10, BlackBomb napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzi mógłbym kupić lub ewentualnie znaleść:
a)Miecz Przodków

Przepis na niego znalazłem w jaskini pod Cape Dun. Z wykutym egzemplarzem się nie spotkałem.

Dnia 21.11.2006 o 17:10, BlackBomb napisał:

b)Miecz Runiczny

Przepis na niego kupiłem u kowala Ingvarda w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś ma taki problem jak ja, mianowicie podczas gdy pojawiają się napisy takie jak "doświadczenie +50" gra bardzo zwalnia. Wie ktoś jaka jest tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:50, Bumber napisał:

Przepis na niego kupiłem u kowala Ingvarda w Nordmarze.


Właśnie byłem u tego kowala, ale on niestety ma tylko przepis na miecz "Rubinowe Ostrze". Więc muszę się pierwsze spodkać z Xardasem czy odzyskać kopalnie, żeby się pojawił? No i co jest łatwiejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 13:15, bakubartek napisał:

Mam poważny problem a dokąłdniej mój kolega otóz jego sprzet to ati radeon 9800 pro procesór
2.1 ghz i 1024ramu n i gre zainstal;ował walzczyl nowa gra obejrzał filmik ale pojawial sie
wskazówka i tu sie pojawia powazny blad myszką ie dizei ruszac (idze ale posostawia po sobei
slad i strasznie powoli sie rusza) ekrean jest caly czarny tylko widac imona takei jak Diego
itp. słychac odgłosy ale nie dzie grac ekren jest cąły czarny a myszka nie dize operowac zmianialismy
konfiguracje na najmmniejsza na nijwieskza i nic przeinstalowalismy gothica i nic format i
tez nic

POMOŻCE

(gra jets orginalna zamwiana przez (gram.pl)

To problem ze sprzętem!!! Ja mam tak samo gdy włoncze kompa, włanczam gothica i też mam tak samo, nie restartuje kompa tylko alt+ctrl+del i włanczam gre jeszcze raz i wtedy zaskakuje!!! Mam podobnego kompa ale włączenie gry ponownie pomaga!!! Spróbój tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:15, BlackBomb napisał:

Właśnie byłem u tego kowala, ale on niestety ma tylko przepis na miecz "Rubinowe Ostrze". Więc
muszę się pierwsze spodkać z Xardasem czy odzyskać kopalnie, żeby się pojawił?

Miecz kupowałem po wyzwoleniu kopalni, gdy miałem zamiar wykuć Miecz Nordmarczyka. Samo wyzwolenie kopalni jest złożonym i dość trudnym zadaniem. Radzę pozyskać maksymalną liczbę sprzymierzeńców (łącznie czterem, razem z Mortem), ponieważ skutecznie odwracają uwagę orków. Sama bitwa jest długa i nie należy do łatwych. Jeśli masz słabą postać, to często będziesz korzystał z opcji quick load... Co do samego Xardasa, to sam nieźle się nalatałem, by znaleźć wejście do jego wieży. Dopiero po odnalezieniu Hansona mi się udało... Jeśli masz Mapę Przodków od Kherta, to powinno pójść łatwiej.

Dnia 21.11.2006 o 18:15, BlackBomb napisał:

No i co jest
łatwiejsze?

Zdecydowanie znalezienie Xardasa, jeśli tylko wiesz gdzie szukać. Odbicie kopalni polecam tylko, gdy poczynione zostaną odpowiednie przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dość. Postanowiłam zrobić sobie przerwę na ochłonięcie nerwów. W to nie da sie grać! Oczy mi juz wysiadają. Zagram sobie jak kupie nowy komputer, czyli (niestety!) nieprędko :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się