Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 13:38, RobeN napisał:

> Miałem se pograć w wersję 1.70 na feriach i kij, w poniedziałek do budy :) Fajnie,
że
> 2,5 roku po premierze gry jeszcze wychodzą do niej poprawki, oby tak dalej, przynajmniej

> do 2012 ^^

Niestety ludzie, którzy go tworzą mają normalnie inne zajęcia. To patch fanowski.
Wersja 1.70 jest ostatnim do gry Gothic 3 - stąd też tak wielki nacisk na jego jakość
:-)


Ostatnie pytanko, Roben : Tego patcha trzeba będzie zainstalować od razu "na podstawkę", nie uwzględniając poprzednich patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:41, 0HoMicide0 napisał:

Ostatnie pytanko, Roben : Tego patcha trzeba będzie zainstalować od razu "na podstawkę",
nie uwzględniając poprzednich patchy?


Pisałem o tym już kilka razy - poczytaj, będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:45, Desann235 napisał:

No nie! Przez cały czas wykonuję zadania dla Asasynów ale reputacja u nich za chiny nie
chce mi skoczyć do góry, a ja przecież potrzebuję aż 75 punktów reputacji żeby dostać
się do Ishtar i wyuczyć się mistrzowskiej walki dwoma ostrzami. Czy może mi ktoś powiedzieć
jak szybko zwiększyć sobie reputacje w Asasynów bez konieczności zabijania zbyt dużej
ilości Koczowników, a już na pewno bez zabijana jakiegokolwiek Maga Wody. Z góry dzięki
za odpowiedź.


Ponawiam pytanie i zadaję drugie: Jakie jeszcze podarunki mogę zanieść Gonzalesowi prócz księżycowego ostrza i 1000 sztuk złota? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:05, jakubg7 napisał:

> To zostało Ci tylko podbijanie? A wykonałeś wszystkie zadania w Myrthanie?
Jakie znów zadania? Po prostu w mieście osiągam 75% reputacji, żeby mieć dostęp do "górnego
miasta". Wtedy nie ma już wiele zadań. Trochę się w miasteczku pouczę i szukam sposobu
na podbicie. Zresztą o to właśnie w grze chodzi? A miasto już zdobyte... Koczownicy mi
pomogli. Nawet to wszystko fajnie wyglądało. :)

Człowieku czy ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem .... Oj chyba tak i to wielkie... Chodziło mi oto czy przed wyzwoleniem 4 miast w Myrthanie wykonałeś w niej wszystkie zadania, questy, misje (myrthana to cały kontynent... nie tam gdzie assassyni i koczownicy ani nordmarczycy) rozumiesz już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem, no i co teraz? Mogę sobie iść od razu do Assasynów, nie zmieni to fabuły. Jak chcesz to sobie wykonuj zadania osobno (tzn. po kolei). Ja wolę grać tak i koniec. Moje zdanie, mój komputer, moja gra... W to się nie mieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halabarda wisi na ścianie w jednym z domków rybaków nad rzeką

EDIT: źle odczytałem posta na którego odpowiadałem i musiałem edytować ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:58, jakubg7 napisał:

Wykonałem, no i co teraz? Mogę sobie iść od razu do Assasynów, nie zmieni to fabuły.
Jak chcesz to sobie wykonuj zadania osobno (tzn. po kolei). Ja wolę grać tak i koniec.
Moje zdanie, mój komputer, moja gra... W to się nie mieszaj.

Człowieku jesteś jakiś nadpobudliwy ... Ja tylko zapytałem ... ehhh odstaw kompa bo widzisz co sie z Tobą dzieje...
Jeżeli wyzwolisz więcej niż 2 miasta orkowie automatycznie zaczną cię atakować... To tylko chciałem powiedzieć... 0 szacunku do forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem i prosilbym o szybkie rozwiazanie!
mam oryginala G3 ale plyta jest bardzo porysowana i nie chce sie zainstalowac(wyskiakuje blad czyscilem plyte ale nic nie pomoglo) co mozecie mi poradzic? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:50, Karharot napisał:

Jedyne co możesz zrobić to skorzystać z dożywotniej gwarancji i odesłać płytę do wymiany.


nie ma innego sposobu? skopiowanie plyty czy cos w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się