Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 18:25, Los Emilos napisał:

Nowy patch do Gothic 3 w wersji 1.7 ma podobnież zmienić dużą ilość rzeczy w tym walkę
przez co ma być trudniejsza, porównywalnie do Gothic 2.


Jeżeli ukaże się patch do Gothic 3 naprawiający zdecydowaną większość błędów i wyraźnie poprawiający płynność gry , byłbym nawet skłonny uwierzyć , że Gothic 4 będzie dobrą grą.Ostatnie lata , to w przypadku serii Gothic obiecanki zupełnie oderwane od rzeczywistości.Poprawienie G3 i zrobienie z tego tytułu gry odpowiednio dopracowanej , mogłoby sporo dobrego przynieść deweloperowi , do którego zaufanie oststnio moooocno spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:25, Los Emilos napisał:

Nowy patch do Gothic 3 w wersji 1.7 ma podobnież zmienić dużą ilość rzeczy w tym walkę
przez co ma być trudniejsza, porównywalnie do Gothic 2.


A ten path już wyszedł czy dopiero ma wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 20:31, Desann235 napisał:

> nie wyszedł jeszcze

Aha... A wiadomo kiedy wyjdzie?

ja słyszałem ze nawet w tym miesiącu ale mało prawdopodobne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po instalce patcha trzeba będzie grać od nowa (tzn. savy się nie wczytają)? Wiem głupie pytanie, bo patcha jeszcze nie ma, ale może ktoś się domyśla jak to będzie na podstawie poprzednich poprawek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "patch" jest obecnie w fazie testów które, potrwają do końca miesiąca a może i dłużej. Więc 1.7 pojawi się zapewne jakoś w lutym [ o ile nic "nie wypadnie" ;-D ] lub później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:35, Wojtas94 napisał:

A po instalce patcha trzeba będzie grać od nowa (tzn. savy się nie wczytają)? Wiem głupie
pytanie, bo patcha jeszcze nie ma, ale może ktoś się domyśla jak to będzie na podstawie
poprzednich poprawek ?

jak to było w innych patchach żeby cieszyć się wszystkimi poprawkami proszę zacząć grę od początku a savy będą działać pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:35, Wojtas94 napisał:

A po instalce patcha trzeba będzie grać od nowa (tzn. savy się nie wczytają)? Wiem głupie
pytanie, bo patcha jeszcze nie ma, ale może ktoś się domyśla jak to będzie na podstawie
poprzednich poprawek ?


wejdź na gs Robena:

http://ja.gram.pl/RobeN

poczytaj tam równiez równiez komentarze do jego wpisów-jest tam multum informacji dot. tego patcha

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:44, Adrios1 napisał:

Czy to prawda że najnowszy dodatek do Gotika 3 jest strasznie zbugowany?

tak najprawdziwsza prawda nie wiem jak z nowym patchem bo odinstalowałem go po 30 minutach bo się grac nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaraz coś tu nie gra... przed chwilą się skapnąłem że wraz ze wzrostem poziomu nie wzrasta mi ani życie ani wytrzymałość. W jaki sposób w takim razie mogę zwiększyć te współczynniki? Jest od tego jakiś nauczyciel czy jak? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:09, Desann235 napisał:

Ok dzięki :) A może ktoś podać mapę, na której są zaznaczone wszystkie kapliczki Beliara?
Z góry dzięki.


Wiem, że jedna jest przy wejściu do Cape Dun i jedna jest przy wejściu do Trelis koło tego no... cwela z pod bramy... jak mu tam było Thorusa o tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:09, Desann235 napisał:

Ok dzięki :) A może ktoś podać mapę, na której są zaznaczone wszystkie kapliczki Beliara?
Z góry dzięki.

i jedna kolo montery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się