Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 15:19, Pacojana napisał:

tego no... cwela z pod bramy... jak mu tam było Thorusa o tak.


Widzę, że ktoś tu się na oglądał za dużo Gothic''a Prawdziwej Historii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś kod na to, żeby wybrany bohater od nowa stał na swoim dawnym miejscu i jakby pierwszy raz widział Bezimiennego? Bo jakiś niefart sprawił, że potwory zabiły mi przewodnika, który miał mi wskazać dolne wejście kopalni Klanu Młota... Na dodatek zapisałem grę i poszedłem na pustynię. Teraz wróciłem i chciałbym wykonać misję. Niestety nie mogę...
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:06, Meykan napisał:

wpisujesz w konsoli: spawn i imię danej osoby. Wtedy postać ci się pojawi i powinieneś
dokończyć to co zacząłeś :)

Dzięki bardzo :)
A zapomni o wszystkim? Bo z nim szedłem do wejścia do kopalni, ale teraz myślę, że lepiej byłoby zacząć od zbierania ludzi z różnych klanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niektórych można przyzwać kodem, ale:

1. Nie wiem czy każdych.
2. Nie znam kodu. Podobno na Miltena jest np. "goto Milten". Chociaż taki kod ("goto xxx") we wcześniejszych częściach oznaczał teleportację Beziego do danego miejsca. Poza tym trzeba coś grzebać w plikach gry. A jak Ci się uda to spróbuj wpisać "goto nazwa_postaci". Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:09, jakubg7 napisał:

> wpisujesz w konsoli: spawn i imię danej osoby. Wtedy postać ci się pojawi i powinieneś

> dokończyć to co zacząłeś :)
Dzięki bardzo :)
A zapomni o wszystkim? Bo z nim szedłem do wejścia do kopalni, ale teraz myślę, że lepiej
byłoby zacząć od zbierania ludzi z różnych klanów :)

Eee tam. Ci ludzie bardziej ci będą przeszkadzać. Lepiej samemu to zrobić.

Akurat AI towarzyszy ale i ogólnie ludzi w G3 to porażka totalna. Czasami podczas walki czekają w miejscu nie wiadomo na co i chodzą jak obłąkani.

Gumiś2 - goto to jest inny kod. Jak wpisujesz np. goto Milten to przenosi cię natychmiast do Miltena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:10, Gumiś2 napisał:

Wiem, że niektórych można przyzwać kodem, ale:

1. Nie wiem czy każdych.
2. Nie znam kodu. Podobno na Miltena jest np. "goto Milten". Chociaż taki kod ("goto
xxx") we wcześniejszych częściach oznaczał teleportację Beziego do danego miejsca. Poza
tym trzeba coś grzebać w plikach gry. A jak Ci się uda to spróbuj wpisać "goto nazwa_postaci".
Może się uda.

OK, spróbuję ale już nie dzisiaj :) Poszukam książeczki z kodami, może tam coś będzie pisać, bo tak na necie to nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ludzie są potrzebni mimo ich durnego AI. Po prostu odciągają uwagę. Orki nie rzucą się na mnie tylko na nich :). Po za tym mam tylko: długi miecz i zbroję buntownika. To sam nie zaszaleję ;)
P.S. - PIŁKA RĘCZNA
Polska 1:0 Norwegia
Wygrywamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:12, Meykan napisał:

Akurat AI towarzyszy ale i ogólnie ludzi w G3 to porażka totalna. Czasami podczas walki
czekają w miejscu nie wiadomo na co i chodzą jak obłąkani.


U mnie na patchu 1.6 odbijanie tej kopalni to była porażka. Krew, łzy i siarczyste przekleństwa ;] Oni przynajmniej dobrze zajmują Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:56, Gumiś2 napisał:

U mnie na patchu 1.6 odbijanie tej kopalni to była porażka.


I tak poszło całkiem nieźle - w tym miejscu ściany bardzo lubią wyjść sobie na kawę, więc pół zespołu często ląduje za skałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja największa zmora to byli szamani - zarówno przy odbijaniu kopalni, jak i przy niszczeniu obozowisk. Już się boję wyzwalać Geldern... :) Albo mnie sypną czymś lodowym albo ognistym... przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:23, Gumiś2 napisał:

Moja największa zmora to byli szamani


Ożesz, przypomniałeś mi koszmar mojego dzieciństwa w G3. Odbicie kopalni na niskopoziomowej postaci było mniej więcej tak proste, jak wskoczenie sobie na głowę. Łojejku, ile się nad tym namęczyłem... Szamani to po prostu odpowiednik smoków w G2. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:28, DJ Szlafrok napisał:

Ożesz, przypomniałeś mi koszmar mojego dzieciństwa w G3. Odbicie kopalni na niskopoziomowej
postaci było mniej więcej tak proste, jak wskoczenie sobie na głowę. Łojejku, ile się
nad tym namęczyłem... Szamani to po prostu odpowiednik smoków w G2. :- )


Hehe, ano... Ja już G2 nie pamiętam, bo pierwszy raz przeszedłem mając 10-11 lat na kodach :| Ale fakt, że w rankingu najgorszych przeciwników w G3 to:

1. Szamani.
2. Pustynne pełzacze.
3. Wilk? Dzik? Warg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się