Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 17:57, Bioły25 napisał:


Ja też go jeszcze nie znalazłem. Może ktoś napisać gdzie on mniej więcej jest? i jeszcze jedno
pytanko. Gdzie znajde kowala z Klanu Wilka, bo mam zadanie aby uzyskać zgode trzech kowali
aby... Wiem tylko że poszedł chyba szukać na północ jakiś złóż rudy.


Odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie w poprzednim poście. Co do kowala Larsona to wskazywana niejednokrotnie w linkach mapa nie zawsze daje pozytywny rezultat, bo może akurat w czasie rzeczywistym gry w jakim obecnie jesteś on sobie akurat idzie do tego miejsca i wcale nie jest powiedziane że do niego dotrze ( ja musiałem powtarzać grę bo mi go wilki zabiły ). Sposób na niego jest taki ( bardzo prosty ). Musisz dotrzeć do Klanu Wilka w nocy (ale musi to być pierwsza wizyta !!!), następnie zatrzymujesz się na moście i cierpliwie czekasz, aż dzionek nastanie. Wtedy Larson wychodzi z wioski i go bez problemu masz !. Nawet zdziwiony jest wielce że go znalazłeś. Sposób wypróbowany przeze mnie kilka razy i zawsze działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem co sadze o gothicu 3:gra moze byc fajna ale zrombali sprawe wymaganiami mam karte grafiki geforce 6600 procek atlon 2 giga i 1giga ramu a na minimalnych mi sie tnie malotego na minimalnych gra wyglada gorzej niz 2 ktora mi plynnie chodzi. i oco tutaj chodzi myslicie ze specjalnie zrobili takie wymagania zeby kupowac leprzy spszet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie zoptymilizowali kodu gry poprostu nie zdążyli ale nie martw się ta gra nawet na dużo lepszym komputerze potrafi ostro zaciąc na średnich czy minimalnych detalach a nie mówię tutaj o wysokich detalach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszą walkę dwoma broń, lecz zauważyłem, że postać używa drugiej broni przy silnych atakach i na początku serii. Jak użuwać drugiej proni jeszcze w innych przypadkach?

Gdzie są klucze do świątyni w Mora Sul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:54, Shadowtear napisał:

Mam lepszą walkę dwoma broń, lecz zauważyłem, że postać używa drugiej broni przy silnych atakach
i na początku serii. Jak użuwać drugiej proni jeszcze w innych przypadkach?

Gdzie są klucze do świątyni w Mora Sul?

Jeden ma Gonzelas, drugi niewolnik Yussuf, trzeci Kirk, czwarty Ilja, piąty dowódca orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:54, Shadowtear napisał:

Mam lepszą walkę dwoma broń, lecz zauważyłem, że postać używa drugiej broni przy silnych atakach
i na początku serii. Jak użuwać drugiej proni jeszcze w innych przypadkach?

Gdzie są klucze do świątyni w Mora Sul?

Własnie jak używać zawsze tej 2 broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:48, donaan napisał:

> Mam lepszą walkę dwoma broń, lecz zauważyłem, że postać używa drugiej broni przy silnych
atakach
> i na początku serii. Jak użuwać drugiej proni jeszcze w innych przypadkach?
>
> Gdzie są klucze do świątyni w Mora Sul?
Własnie jak używać zawsze tej 2 broni :D


Drugiej broni używasz naciskając prawy przycisk myszy(krótki klik). Swoja drogą trochę to głupie, bo nie jest wykorzystywana cała siła tej drugiej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 19:51, Tomek1990 napisał:

Drugiej broni używasz naciskając prawy przycisk myszy(krótki klik). Swoja drogą trochę to głupie,
bo nie jest wykorzystywana cała siła tej drugiej broni.

czyli trzeba klikać lewy prawy lewy prawy ?:D nie no spoko potrenuje sobie ręke bo zwykle macham tylko 1 klawiszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:52, donaan napisał:


> Drugiej broni używasz naciskając prawy przycisk myszy(krótki klik). Swoja drogą trochę
to głupie,
> bo nie jest wykorzystywana cała siła tej drugiej broni.
czyli trzeba klikać lewy prawy lewy prawy ?:D nie no spoko potrenuje sobie ręke bo zwykle macham
tylko 1 klawiszem :P


Dokładnie. Szczerze mówiąc to jak dla mnie dwa miecze to właśnie przez to kiepski pomysł - myślałem, że bedzie trzeba tylko klikac lewym, i że będę zadawał np. 200 punktow obrazeń waląc dwoma ognistymi mieczami, a tu nici - bo zwykle w ogóle nie korzystam z drugiej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 20:04, Tomek1990 napisał:

Dokładnie. Szczerze mówiąc to jak dla mnie dwa miecze to właśnie przez to kiepski pomysł -
myślałem, że bedzie trzeba tylko klikac lewym, i że będę zadawał np. 200 punktow obrazeń waląc
dwoma ognistymi mieczami, a tu nici - bo zwykle w ogóle nie korzystam z drugiej broni.

Wiesz jak patrze to jak się klika prawym to jest tylko prawą ręką atak, a jak atakuje lewym to macha na pałe ale tez prawą :D, wtf ^^, słabo to zrobili myślałem że jakoś bardziej widowiskowo a ja normalnie macham bo jak jest duzo bydła to nie da się bawić w kombosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki artefakt miał demon w Gotha, bo nie widze niczego szczególnego (artefakty) w moim ekwipunku, oprócz pierścienia z Nordmaru, i szaty Adanosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:14, BlackBomb napisał:

A jaki artefakt miał demon w Gotha, bo nie widze niczego szczególnego (artefakty) w moim ekwipunku,
oprócz pierścienia z Nordmaru, i szaty Adanosa....

Pierścień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:04, Tomek1990 napisał:

>
> > Drugiej broni używasz naciskając prawy przycisk myszy(krótki klik). Swoja drogą trochę

> to głupie,
> > bo nie jest wykorzystywana cała siła tej drugiej broni.
> czyli trzeba klikać lewy prawy lewy prawy ?:D nie no spoko potrenuje sobie ręke bo zwykle
macham
> tylko 1 klawiszem :P

Dokładnie. Szczerze mówiąc to jak dla mnie dwa miecze to właśnie przez to kiepski pomysł -
myślałem, że bedzie trzeba tylko klikac lewym, i że będę zadawał np. 200 punktow obrazeń waląc
dwoma ognistymi mieczami, a tu nici - bo zwykle w ogóle nie korzystam z drugiej broni.


W walce dwoma mieczami istnieje kilka różnych rodzajów ataku.

LPM:
-- szybkie, krótkie kliknięcie to atak tylko podstawowa bronią (w prawej ręce)
-- średnie (dłuższ niż krótkie, i krótsze niż długie :P ) to jeden cios z wymachem, za każdym razem inną bronią
-- długie kliknięcie to seria z obrotem

PPM to szermierka bronią, którą akurat jestesmy zwróceni do przeciwnika (można nawet machac pochodnią :D )

Te ruchy odnoszą się tylko do podstawowego poziomu walki dwiema ostrzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:16, BlackBomb napisał:

Ale jaki? Bo z Nordmaru mam Pierścien Adanosa. A tam też był drugi z taką nazwą? Jeżeli tak
to musiałem chyba sprzedać :(

Tak też taka sama nazwa, z nordmaru dodaje mane a z gothy hp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 20:16, Xyz Zyz napisał:

PPM to szermierka bronią, którą akurat jestesmy zwróceni do przeciwnika (można nawet machac
pochodnią :D )

Te ruchy odnoszą się tylko do podstawowego poziomu walki dwiema ostrzami...

Jak możesz to napisz do mistrza 2 m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się