Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 13:53, BlackBomb napisał:

Zna ktoś kod na ten pierścien Adanosa z Gothy? Sprzedałem go i nie wiem komu....

Jest niemiecka strona, nazywa się chyba spieletips (dokładniej nie znam) i tam podobno są wszystkie kody. Jeszcze sam nie sprawdzałem, jak znajdziesz, to powiedz, czy faktycznie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu 1 nie dało się mieć Ciężkiej Zbroi Strażnika (chyba że kodem). Jej odpowiednik był tylko w Gothicu 2 NK - zbroja strażnika Kruka, czy jakoś tak.

Kody do G3 macie na stronie www.worldofgothic.com , dział Gothic 3 i po lewej powinno być cheats (pierścien znajdziecie w dziale insert-cheats).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:17, KrzysztofMarek napisał:

> Zna ktoś kod /.../
Znalazłem stronę:
http:///www.spieletips.de/cheats/einsenden/assign_game.php?game_id=012188


Szkoda tylko że nie znam niemca:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:58, BlackBomb napisał:

Ale ja nidgy niczego nie wyrzucałem z ekwipunku, a nawet nie jestem pewny czy wziąłem ten pierścień
jak zabiłem demona (było to dość dawno)... więc jest jakiś?


Wpisz sobie spawn sh. wyskoczy Pan pomoc i tam weź opcję daj mi czy jakoś tak i tam powinny być artefakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bezczelny typ z tego...tego...no największego szamana orków!!!!! najpier się namordowałem żeby wykonać zadania które dają respa w Geldern, później idę do niego, grzecznie, ładnie, a ten mi tu coś chrzani o tym, że rytuał ognistych pucharów został wykonany i że to moja sprawka i z całą bandą orków (czytaj: całe Geldern) się na mnie rzuca!!!! więc mam pytanie - czy on kiedykolwiek śpi???? bo chciałbym wykonać zadanie Laresa tak żeby mnie nie zobaczył (ten główny szaman...reszta też mogłaby mnie nie widzieć, ale z tym to ja już sobie chyba poradzę:P:P:P)
z góry dziękuję za odpowiedź:)

Ps. i jeszcze jedno dla wszystkich, którzy nie wykonali jeszcze questu z ognistymi pucharami i nie rozmawiali z głównym szamanem w Geldern - NAJPIERW POGADAJCIE Z SZAMANEM A PÓŹNIEJ IDŹCIE POŚWIĘCIĆ OGNISTE PUCHARY!!!! :):):):):):):)
2 Ps. sorry za błędy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:01, Bambadil napisał:

no bezczelny typ z tego...tego...no największego szamana orków!!!!! najpier się namordowałem
żeby wykonać zadania które dają respa w Geldern, później idę do niego, grzecznie, ładnie, a
ten mi tu coś chrzani o tym, że rytuał ognistych pucharów został wykonany i że to moja sprawka
i z całą bandą orków (czytaj: całe Geldern) się na mnie rzuca!!!! więc mam pytanie - czy
on kiedykolwiek śpi
???? bo chciałbym wykonać zadanie Laresa tak żeby mnie nie zobaczył
(ten główny szaman...reszta też mogłaby mnie nie widzieć, ale z tym to ja już sobie chyba poradzę:P:P:P)
z góry dziękuję za odpowiedź:)

Ps. i jeszcze jedno dla wszystkich, którzy nie wykonali jeszcze questu z ognistymi pucharami
i nie rozmawiali z głównym szamanem w Geldern - NAJPIERW POGADAJCIE Z SZAMANEM A PÓŹNIEJ IDŹCIE
POŚWIĘCIĆ OGNISTE PUCHARY!!!! :):):):):):):)
2 Ps. sorry za błędy:P


a czemu i jeszce takie pytanie gdzie jest puchar na przełęczy do Varantu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie są strażnicy kturzy okradli Kaffu w mora sul? bo nie moge ich znaleść ... mogłby mi ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:04, donaan napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie są strażnicy kturzy okradli Kaffu w mora sul? bo nie moge ich
znaleść ... mogłby mi ktoś pomóc ?


Masz tu
http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6180
pod numerkiem 38. A po ludzku, to od oaza Murata idź trochę na południe i wśród ruin będzie 3 typów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej co to jest ta ostatnia opcja w walce jak jest umiejetnosc walki mieczem idt. to jest jedna co oznaczona jest pytajnikiem i nie jest ona podpisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:23, misiolv napisał:

ej co to jest ta ostatnia opcja w walce jak jest umiejetnosc walki mieczem idt. to jest jedna
co oznaczona jest pytajnikiem i nie jest ona podpisana?

Nie działa, miał to być atak mieczem z wyskoku ale niestety zrezygnowali z tego i tak zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mom takiego problema więc jak jestem cape dun to nie umie zrobić 2 zadań na reputacje żeby pogadać z urukiem mam 50% a potrzeba 75% to nie potrafie deckardowi dać mikstur leczniczych bo w poradniku pisze że on mnie o to poprosdi on do mne napewno masz coś ciekawego doroboty wogule nie wyświtla śię okno dialogowe powiedz jak zacząć z nim gadke. a 2 zadanie to dnie urkrassowi jego towaruw od złodzieji też nie chce zacząć ze mną gadki tylko mówi ze mam coś lepszego do roboty odpiszćie plis mącze śię z tym od 3 dni i nocy odpisz plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdy Urkrass zlecał Ci tego questa to go ochrzaniłeś i teraz quest został anulowany a ten nie ma Ci nic do powiedzenia... Nie widzę innej możliwości, chyba, że znowu ukazuje się złośliwość G3 ;] *muhehehe*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:32, Alex123 napisał:

hej mom takiego problema więc jak jestem cape dun to nie umie zrobić 2 zadań na reputacje żeby
pogadać z urukiem mam 50% a potrzeba 75% to nie potrafie deckardowi dać mikstur leczniczych
bo w poradniku pisze że on mnie o to poprosdi on do mne napewno masz coś ciekawego doroboty
wogule nie wyświtla śię okno dialogowe powiedz jak zacząć z nim gadke. a 2 zadanie to dnie
urkrassowi jego towaruw od złodzieji też nie chce zacząć ze mną gadki tylko mówi ze mam coś
lepszego do roboty odpiszćie plis mącze śię z tym od 3 dni i nocy odpisz plis.

To dziwne bo nawet jak nie wykonujesz tego questa to Urkrass z tobą handluje, więc możesz z nim rozmawiać. Pewnie masz jakiegoś buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:51, donaan napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest kupiec Hamid w Mora sul? wiem że to głupie ale nie moge
go znaleść :D

Jak znajdziesz "dzielnicę niewolniczą" to tam powinien znajdować się taki wątły facet który sobie gotuje zupkę. Od niego idź w stronę ogniska (bodajże z pieczonym dzikiem) i tam jest taki inny kupiec. Porozglądaj się przy tym ognisku a gdzieś stoi Hamid przy swoim namiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się