Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witam ja mam taki problem mianowicie pewnego razu włączam G3 a tu patrzę i zadanie Ogniste puchary mam w niezaliczonych. Jestem w Nordmarze. Czy to może wpłynąć jakoś na grę(tzn. na przejście gry) jeśli tak to czy jest jakis sposób (oprócz grania od początku) aby to zadanie "przywrócic" do bierzących??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:36, donaan napisał:

Najbliżej Daro w Ben sala ale nie wiem czy dasz rade wejsc do miasta troche trupów się pałęta
przy wejsciu ale możesz zawsze skoczyc do bakareshu albo mora sul


Jestem w Mora Sul, wygrałem na arenie dzięki czemu mam już statystyki na walke dwoma brońmi, teraz pozostaje tylko pytanie kto mnie może tego nauczyć bo za chiny ludowe nie mogę takowej osoby znaleźć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:41, PharauhnMizzrym napisał:

teraz pozostaje tylko pytanie kto mnie może tego nauczyć bo za chiny ludowe nie mogę takowej
osoby znaleźć:).


Już mówiłem, Daro w Ben Sali, jeden z gladiatorów w Bakareshu i niektórzy mówią że też ktoś w Mora Sul (osobiście nie wiem, bo uczyłem się u Daro. Może Angar, bo on uczy skilli do walki, a sam biega z dualem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:54, Konrad512 napisał:

Jeszcze wcześniej uczy tego koleś w Ben Erai, nie pamiętam niestety imienia :P A kto uczy ataku
z wyskoku i akrobatyki?

Ataku z wyskoku nikt nie uczy ( Piranie to wykluczyli ). Akrobatyki uczy myśliwy w Silden, ten którego trzeba odprowadzić do chaty myśliwskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:20, cinus` napisał:

> A kto uczy mistrzowskiej walki dwoma brońmi?

Ugrasal w Ishtar.


A to mnie zasmuciłeś :/. Gram po stronie koczowników i niestety do Ishtar się nie dostanę... Czyli nici z mistrzowskiej walki dwoma ostrzami :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:35, Konrad512 napisał:

Więc kto uczy umiejętności z ikonką "?" ?


Nikt, umiejętności ukrytej pod tą ikoną nie ma wogóle w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:41, PharauhnMizzrym napisał:

Jestem w Mora Sul, wygrałem na arenie dzięki czemu mam już statystyki na walke dwoma brońmi,
teraz pozostaje tylko pytanie kto mnie może tego nauczyć bo za chiny ludowe nie mogę takowej
osoby znaleźć:).


Walki dwoma bronmi uczy jeden z koczowników w jaskini na zachód Mora Sul. Tam gdzie jest Merdarion. A do Merdariona zaprowadzi koczownik który jest w ruinach też na zachód od Mora Sul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 22:41, PharauhnMizzrym napisał:


Jestem w Mora Sul, wygrałem na arenie dzięki czemu mam już statystyki na walke dwoma brońmi,
teraz pozostaje tylko pytanie kto mnie może tego nauczyć bo za chiny ludowe nie mogę takowej
osoby znaleźć:).


Walki dwoma broniami uczy strażnik chaty tego najważniejszego kupca (ten strażnik co przyjmuje dla niego dary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gierkę na 80 lvlu grając po stronie z buntownikami i chyba zatłukłem wszystkie stwory jakie istniały i wyknoalem prawiewszystkie questy podzielę sie moim doswiadczeniem
- w zadaniu w ktorym trzeba dostarczyc 10 mlotkow 5 pil i 20 kilofow jest blad otoz trzeba dostarczyc 15 pil
(skad je wziac ? - otoz w Silden jest paru niewolnikow najemnikow ktorzy piluja i wala mlotkami , trzeba po prostu ich
pobic i macie mlotek lub pile jak gosciu wstanie znow zacznie pilowac lub walic mlotkiem tzn ze mu sie odnowi to t rzeba znow go stluc i tak do skutku...)
-jak stoicie po stronie bunownikow nie odbijajcie zby wielu miast bo w koncu przywodca danego miasta (gdy do nie go zagadasz ) powie "złe wieści" i wtedy cale miasto zuci sie na ciebie i to nie koniec klopotow juz z zadnym orkiem nie pogadasz... kazde miasto bedzie odrazu wrogo nastawione. Identycznie jest w Varancie
-mam pytanie otoz czy ktos dokladnie wie ile jest smokow i gdzie sie zanjduja (ja znalazlem 4) 2 w jaskinie poda CApe Dun, 1 w gorach na zachod od gildern, 1 na pustyni na poludniowy -wschod od Bakaresztu niedaleko 1 z magow wody
-moim zdaniem 1 z najwiekszych wad gry jest to ze... w skrzyniach pokazuja sie losowe rzeczy...otoz duzo musialem przejsc by nauczyc sie wykuwania broni z magicznej rudy a gdy juz to osaignolem to 1) nie moglem znalezc, kupic przepisu na miecz z magicznej 2) gdy to juz mi sie udalo przez cala gre nie udalo mi sie znalezc sztabki czystej magicznej rudy (nie chodzi mi o sztabke magicznej rudy bo takich to mialem z 50 !!)
a propo przepisow to mi sie wydaje ze one pokazuja sie w miejscach takich specjalnych ( np znalzelm 1 w swiatyni a 2-gi w mora sul u Gonazlesa w skrzyniach - oczywiscie poz abiciu wszystkiego co tam sie rusza)
-2 blad gry otoz nie ma 12 pladyna ktorem trzeba zwrocic ognisty puchar....
puchary latwo jest znalezc ale paldynow juz nie wiec podam ich namiary (tylko 11 )
1paladyn w Cape Dun, 4 pladynow Vengardzie, 1 w reddock ,1 w okarze,1 w trelis , 1 w nemorze, 1 na polnoc od mora sul no i 1 w klasztorze
-wielu ludzi ma problem ze znalezien artefaktu dla orka(nie pamietam imienia) w Gledern musicie sie udac na polnocny zachod i jest to w gorach na zachod od silden niedaleko od wodospadow (w tych gorach mozna znalezc druida i orkow na niego polujacego (ktorym pomozesz twoj wybor)
a propo druidow jest i ch 5 w grze -1 w klanie wilka, 2 na poludniowy zachod od montery, 3 niedaleko lago no i 4 nasciezce pomiedzy trelis a geldern
-wielu ludzie tez nie wie gdzie jest bialy rozwpruwacz otoz jest on na polnocyn-wschod o(miedzy takimi 3 ma gorkami przy sciezce
- no to tyle jak macie pytania to piszcie milej zabawy aaa (a propowalki 2 mieczami warto sie nauczyc... ludzie pisza ze tylko z 2 gosci moze tego nauczyc... bzdura prawie kazdy jakis koles w miastach w Varnacie moze tego nauczyc ale tylko podstawowej walki natomiast mistrza moze tylko jakis koles w Ishtar, ja niestety tego sie nie nauczylem bo wyrznalem cale miasto wpien :P i uczyc sie tez nie musialem bo mialem mistrzowski miecz ktory daje zdolnosc mistrz walki 2mieczami - nie wiem gdzie go znalazlem..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 00:15, Sidewinder napisał:

Przeszedłem gierkę na 80 lvlu grając po stronie z buntownikami i chyba zatłukłem wszystkie
stwory jakie istniały i wyknoalem prawiewszystkie questy podzielę sie moim doswiadczeniem
- w zadaniu w ktorym trzeba dostarczyc 10 mlotkow 5 pil i 20 kilofow jest blad otoz trzeba
dostarczyc 15 pil


Dzięki że podałeś ile trzeba tych pił, a nie wiesz jak trzeba nakłonić paladyna z Trelis by przełączył się do buntowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 00:15, Sidewinder napisał:

Przeszedłem gierkę na 80 lvlu grając po stronie z buntownikami i chyba zatłukłem wszystkie
stwory jakie istniały i wyknoalem prawiewszystkie questy podzielę sie moim doswiadczeniem


dzieki za cenne podpowiedzi i mam też pytanie - chodzi o ogólna reputacje u buntowników , starałem sie robic wszystkie możliwe zadania dla każdego przeszedłem kolejno ardee, redok, capedun, montere , gote, vengard i teraz z faring idę do nordmaru a mam u buntowników tylko 47 pkt reputacji a chciałbym mieć 50 i lepszy pancerz, czy po koleji w tych likacjach nie można było zdobyć nic więcej, czy coś pominąłem, czy przed nordmarem musze jeszcze zrobić cos extra dla buntowników w innych miastach ?

bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 07:54, Tomekkowalewski napisał:

bardzo proszę o odpowiedź


tak zapomniałeś o OKARRZE, a w Nordmarerze nie ma zadań dla buntowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 08:08, kill69 napisał:

> bardzo proszę o odpowiedź

tak zapomniałeś o OKARRZE, a w Nordmarerze nie ma zadań dla buntowników


sorki - błąd była tez okara, też wszystkie questy, czy ktoś na takim etapie gry miał więcej niz 47 rpt u lojalistów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 08:17, Tomekkowalewski napisał:

sorki - błąd była tez okara, też wszystkie questy, czy ktoś na takim etapie gry miał więcej
niz 47 rpt u lojalistów ?

A czy byłeś w Nemorze ?. Tam też pare punktów uciułasz. Ja po zrobieniu misji w Myrtanie miałem chyba 52 pkty, ale i tak nie kupowałem zbroi paladyna ( nie podoba mi się ). Grę przeszedłem w ciężkiej zbroi nordmarczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się