Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

ja też miałem 47 reputacji przed ym jak miałem iść do nordmaru ale jeszcze wpadłem na pomysł żeby uratować tych 4 niewolników z silden i zaprowadzic ich do tych buntowników w lesie za to jest 4 reputacji to w sumie daje ponad 50 i do nordmaru można już sobie isc w zbroi palladyna dzieki za podpowiedz ztymi piłami bo tez nie wiedziałem co jest grane a moim zdaniem walka dwoma mieczami jest kiepska myslalem ze to bedzie lepsze ale sie mi nie podoba wiec nosze miecz i tarcze tak sie dobze gra.

i mam bardzo ważne pytanie bo wydaje sie mi że jakiś błąd w grze mam bo zebrałem wszystkie artefakty i puchary i jak teleportuje sie do rohbara to go nie ma nie wiem co jest grane znikł mi czy co?? amoże gdzieś miał iść ale nikt o tym nie mówi. a jak znikł to czy da sie przejść gre bez rohbara??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 10:16, sarevokhid napisał:

ja też miałem 47 reputacji przed ym jak miałem iść do nordmaru ale jeszcze wpadłem na pomysł
żeby uratować tych 4 niewolników z silden i zaprowadzic ich do tych buntowników w lesie za


wielkie dzięki, i może mała podpowiedź co do tych niewolników, mam tego questa na tapecie( jeszcze nie wykonałem ), trochę ich szukałem po lesie ale nie znalazłem, do miasta na razie nie wchodziłem, gdzie się za nimi rozglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do miasta nie wchodz narazie ja fopiero jak z nordmaru przyszłem to tam poszlem. jak ci to wytłumaczyc gdzie oni sa hmmm. a znalazles w tym lesie tak jak by za okarą taki mały obuz buntowników jego przywudca jest na literę A a dalej za nim są orki co chcą abyś ich przeprowadził przez ten las do miasta to do tych buntowników musisz przyprowadzic tych niewolników a niewolnicy są na północny zachód od silden trzeba przejść przez małą rzeczkę jest tam sporo topielców potem prosto sa wargi i idziesz pod taką górę i na zachód sie kieruj ciągle pod górę i tam przy ognisku siedzi 3 a dalej obvok jeszcze 1 wez ich ze soba i zaprowadz do tego obozu buntowników do goscia na literę F tylko wpierw se drogę oczyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:05, Kamil8898 napisał:

Cześć! Co trzeba zrobić aby podążać ścieżką Innosa?

Poszczególne ścieżki, wbrew pozorom, nie są tak odrębne, jakby mogło się wydawać.
Aby nią podążać, musisz wspierać buntowników. W jaki sposób - to już zależy od Ciebie. Najważniejsze jest jednak spotkanie z Rhobarem II. Wykonuj jego polecnia, a zakończysz grę podążając ścieżką Innosa. Radzę jednak postępować wedle swoje sumienia, nie boskiego. ;) Wtedy gra jest taka... bardziej realistyczna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:12, Kudłatyy napisał:

sory ze nie pisze na temat ale wie ktos jak mozna zostac straznikiem w gothicu 1??


dzięki kolego za tę " odskocznie ", przypomniałem sobie jak to wszystko się zaczęło. ale do tematu - tam jest bardzo liniowo-gadasz z diego a on ci mówi jak zostać cieniem i jak juz to zrobisz to wejdziesz do zamku oddasz wiadomość magom, wejdziesz do zamku pogadasz z szefem i zostaniesz strażnikiem z pierwszą misją - zyszpiegować co robią swiry z sekty, dawno nie grałem ale jakos tak to było ( aby zostać cieniem musisz wypełnić zadanie dextera, tego gościa od miecza, kucharza i takiemu innemu oddać uczciwie amulet, jakby co to pytaj o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:12, Kudłatyy napisał:

sory ze nie pisze na temat ale wie ktos jak mozna zostac straznikiem w gothicu 1??



,,, i jeszcze jedno przed wpuszczeniem do zamku musisz wykonać zadanie thorusa - to znaczy usunąć z obozu tego handlarza-najemnika - jest przy tylniej bramie, jak go kropniesz thorus będzie happy, ale jak pozwolisz mu sie zaprowadzić do ich obozu to masz EXP gratis i możesz u nich zarobić jeszcze exp więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:21, Tomekkowalewski napisał:

> sory ze nie pisze na temat ale wie ktos jak mozna zostac straznikiem w gothicu 1??

dzięki kolego za tę " odskocznie ", przypomniałem sobie jak to wszystko się zaczęło. ale do
tematu - tam jest bardzo liniowo-gadasz z diego a on ci mówi jak zostać cieniem i jak juz to
zrobisz to wejdziesz do zamku oddasz wiadomość magom, wejdziesz do zamku pogadasz z szefem
i zostaniesz strażnikiem z pierwszą misją - zyszpiegować co robią swiry z sekty, dawno nie
grałem ale jakos tak to było ( aby zostać cieniem musisz wypełnić zadanie dextera, tego gościa
od miecza, kucharza i takiemu innemu oddać uczciwie amulet, jakby co to pytaj o szczegóły



dobra ja juz zostalem cieniem i straznikiem ale chce nosic ciezka zbroje straznika, idze do skipa ktory sprzedaje zbroje straznika i mowi cos takiego ze mosze jeszcze poczekac tylko najlepsi nosza te zbroje, co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. W świątyni "Al Shedim" na wschód od Mora Sul jest dwóch magów i nie moge ich rozwalić rzucają na lewo i prawo kulami ognistymi i lodowymi lancami. Jak zaczne jedmego atakować to drugi mnie rozwala.
PS: Mam dwa miecze Półtora ręczne (110) wykute własnoręcznie i naostrzone, 226 siły.

POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:31, Kamil8898 napisał:

PS: Mam dwa miecze Półtora ręczne (110) wykute własnoręcznie i naostrzone, 226 siły.

Musisz mieć kogoś do pomocy no chyba że nieźle strzelasz z łuku - wtedy napinasz łuk i powoli się wychylasz za ściany jak zobaczysz puszczasz strzałe i znikasz za ściana (krok ten powtarza się aż zginie jeden) a na drugiego lecisz z impetem i zabijasz. No że chyba zainwestujesz w mane i rozwalisz ich kulami ognia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:27, Kudłatyy napisał:

> > sory ze nie pisze na temat ale wie ktos jak mozna zostac straznikiem w gothicu 1??

>
dobra ja juz zostalem cieniem i straznikiem ale chce nosic ciezka zbroje straznika, idze do
skipa ktory sprzedaje zbroje straznika i mowi cos takiego ze mosze jeszcze poczekac tylko
najlepsi nosza te zbroje, co mam zrobic ??

to zalezy tylko od twojego LVL, nawet nie znam szczegołów, idź w teren i poluj i wykonuj zadania, a co dwa kolejne levele idź do zamku i próbuj z tym pancerzem - nie ma innego wyjścia ( ja zostałem strażniekiem chyba na 5lvl, o nastęopny pancerz dostałem na 7 albo na 9 lvl, w każdym razie znasz zasadę - powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wilczych skór muszę dać temu orkowi z faring??
Czy bedę miał problemy jeśli powiedziałem że sprzedałem za 500 sztuk złota ta skórę cieniostwora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:42, kuba330 napisał:

Mam problem jak najskuteczniej pokonać orków i najemników w Monterze no i jak sie zaczyna rewolucje?
Pomocy


zaczyna sie o dtego,że wokól montery są trzy grupy buntowników - wykonujesz dla nich zadania a oni mówia ci kto jest ich szpiegiem w mieście ten szpieg mówi ci potem, że musisz kropnąć wpierw szefa - i wtedy rewolucja sama się zaczyna, ale wcześniej, dla jednej z grup wykonujesz tekie zadanie, że wywabiasz strażników z obozu niewolników - ci buntownicy ich rozwalają - tylko po JEDNYM ! ICH WYWABIAJ ! i wtedy zaczynasz rewoltę, trochę pomogą ci właśnie ci niewolnicyz obozu gdzie już nie ma strażników, ja walczyłem tak, że wywybiałem małe grupki na tę drogę, gdzie są inni buntownicy i oni mi troche pomagali ( samz tym szpiegiem w zamku bedziesz miał kłopot - wszyscy na raz....) i taj ich rozwalisz, spoko

acha i jeszcze jedno, zaczynasz - idziesz rozwalić szefa, raczej ci sie uda, ale problem to dać nogę !!, bo w zamku raczej nie walcz, jak zabijesz szefa to walczą wszyscy dookoła - niezła akcja - spodoba ci się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:42, kuba330 napisał:

Mam problem jak najskuteczniej pokonać orków i najemników w Monterze no i jak sie zaczyna rewolucje?
Pomocy

Idzesz na farme zboża i zaczynasz klepać najemników orków wtedy pokolei będą sie zlatywać najemnicy orków i orkowie z Montery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:56, Tomekkowalewski napisał:

> Mam problem jak najskuteczniej pokonać orków i najemników w Monterze no i jak sie zaczyna
rewolucje?
> Pomocy

zaczyna sie o dtego,że wokól montery są trzy grupy buntowników - wykonujesz dla nich zadania
a oni mówia ci kto jest ich szpiegiem w mieście ten szpieg mówi ci potem, że musisz kropnąć
wpierw szefa - i wtedy rewolucja sama się zaczyna, ale wcześniej, dla jednej z grup wykonujesz
tekie zadanie, że wywabiasz strażników z obozu niewolników - ci buntownicy ich rozwalają -
tylko po JEDNYM ! ICH WYWABIAJ ! i wtedy zaczynasz rewoltę, trochę pomogą ci właśnie ci niewolnicyz
obozu gdzie już nie ma strażników, ja walczyłem tak, że wywybiałem małe grupki na tę drogę,
gdzie są inni buntownicy i oni mi troche pomagali ( samz tym szpiegiem w zamku bedziesz miał
kłopot - wszyscy na raz....) i taj ich rozwalisz, spoko

acha i jeszcze jedno, zaczynasz - idziesz rozwalić szefa, raczej ci sie uda, ale problem to
dać nogę !!, bo w zamku raczej nie walcz, jak zabijesz szefa to walczą wszyscy dookoła - niezła
akcja - spodoba ci się !

Dzienki za pomoc! ja prubowałem zabijać ich potrochu niewywołujonc rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:53, wdowiakm napisał:

Ile wilczych skór muszę dać temu orkowi z faring??
Czy bedę miał problemy jeśli powiedziałem że sprzedałem za 500 sztuk złota ta skórę cieniostwora???



gnar bierze chyba do 30 skór ja miałem około 37, ale w gtej sprawie z wilsonem to pr prostu bądź prawdomówny bo o to chodzi ( ja w faring zdobyłem 100 pkt ), wilson mówi że z ciebie dupa nie handlowiec, ale przynajmniej szczery...i o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 11:59, Tomekkowalewski napisał:

gnar bierze chyba do 30 skór ja miałem około 37, ale w gtej sprawie z wilsonem to pr prostu
bądź prawdomówny bo o to chodzi ( ja w faring zdobyłem 100 pkt ), wilson mówi że z ciebie dupa
nie handlowiec, ale przynajmniej szczery...i o to chodziło


A ja go oszukałem ;)) No ale trudno będę musiał poradzić sobie bez tego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:49, Tomekkowalewski napisał:

> > > sory ze nie pisze na temat ale wie ktos jak mozna zostac straznikiem w gothicu
1??
>
> >
> dobra ja juz zostalem cieniem i straznikiem ale chce nosic ciezka zbroje straznika, idze
do
> skipa ktory sprzedaje zbroje straznika i mowi cos takiego ze mosze jeszcze poczekac tylko

> najlepsi nosza te zbroje, co mam zrobic ??
>
to zalezy tylko od twojego LVL, nawet nie znam szczegołów, idź w teren i poluj i wykonuj zadania,
a co dwa kolejne levele idź do zamku i próbuj z tym pancerzem - nie ma innego wyjścia ( ja
zostałem strażniekiem chyba na 5lvl, o nastęopny pancerz dostałem na 7 albo na 9 lvl, w każdym
razie znasz zasadę - powodzenia !



Dzieki i jeszcze raz przepraszam ze nie na temat pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się