Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 21:30, Pablo_16 napisał:

> > czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac

> kazdego
> > orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie
> musisz wypełniac kwesty ale mozesz na własną rekę odbic miasto he he tylko wybij wszystkich

> orków w nim

myslalem o tym ale nie chca umrzec i sie caly czas podnosza i nie wyrabiam :) chyba mam jakis
blad bo przy 2 miastach mam zabic szefa i sie rozpocznie powstanie a to nic nie daje bo szef
pada na ziemie a potem sie podnosi i nic sie nie dzieje :/

poprostu ich nie dobijasz >> przyciśnij prawy przycisk myszy i naciśnij lewy wtedy on orka dobije//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:30, Pablo_16 napisał:

> > czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac

> kazdego
> > orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie
> musisz wypełniac kwesty ale mozesz na własną rekę odbic miasto he he tylko wybij wszystkich

> orków w nim

myslalem o tym ale nie chca umrzec i sie caly czas podnosza i nie wyrabiam :) chyba mam jakis
blad bo przy 2 miastach mam zabic szefa i sie rozpocznie powstanie a to nic nie daje bo szef
pada na ziemie a potem sie podnosi i nic sie nie dzieje :/


Musisz go dobić mieczem a dokładniej prawy przycisk myszy i skierować na niego i kliknąć lewym przyciskiem myszy wtedy juz nie powinien wstać.
Mam pytanie jak otworzyć konsole bo jak na ciskam tylde to nic sie nie dzieje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:28, Arhont napisał:

> czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac
kazdego
> orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie
No w pewnym sensie . Musisz wykonac questy by dostac się do przywódcy wtedy mozesz go zabic
i zaczyna się rewolucja albo jesli chcesz mozesz przedzierac się do dowódcy i wtedy go zabic
! Ale by buntownicy i niewolnicy tobie pomogli musisz znalesc spiskowca dokładniej się dowiedziec
kim on jest i przygotowac się do rewolucji np. przyniesz 10 paczek broni , to jest cała sztuka
;) w kazdym razje wymieniłem najwazniejsze rzeczy


wiem i w tym tkwi problem, wypelniam dla nich zadania, mowia mi "daj sygnal" lub "zabij wodza to bedziemy wlaczyc" tylko ze ten chlerny szef nie chce umrzec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:33, Ludvic napisał:

> > > czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu
siekac
>
> > kazdego
> > > orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie

> > musisz wypełniac kwesty ale mozesz na własną rekę odbic miasto he he tylko wybij
wszystkich
>
> > orków w nim
>
> myslalem o tym ale nie chca umrzec i sie caly czas podnosza i nie wyrabiam :) chyba mam
jakis
> blad bo przy 2 miastach mam zabic szefa i sie rozpocznie powstanie a to nic nie daje bo
szef
> pada na ziemie a potem sie podnosi i nic sie nie dzieje :/

Musisz go dobić mieczem a dokładniej prawy przycisk myszy i skierować na niego i kliknąć lewym
przyciskiem myszy wtedy juz nie powinien wstać.
Mam pytanie jak otworzyć konsole bo jak na ciskam tylde to nic sie nie dzieje.:/

jesli chodzi ci o kosnle do kdów to w ini musiz zamienic linijake a dokałdnioej pare liter false na true nie jestme pewien czy muwie dobzre bo nie cieprie kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Jak dotrzeć do Xardasa? W poradniku do gry napisane jest że musze znaleść Hansona na północny wschód od Klanu Wilka, przebiegłem się w tym kierunku i nie znalazłem łowcy. Czy ktoś mógłby zaznaczyć jego połorzenie na mapie (najlepiej grobowców przodków, bo jest dokładniejsza) , lub zaznaczyć połorzenie samej wieży Xardasa, gdyż mam wrażenie że punkt pokazany na mapie w poradniku jest zły (na wszelkie sposoby próbuję się dostać do tego punktu i nie mogę, a dodatkowo w necie znalazłem informację że wieża jest na wschodzie a nie na północy nordmaru)
Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:36, Hav5ock napisał:

Mam pytanie:
Jak dotrzeć do Xardasa? W poradniku do gry napisane jest że musze znaleść Hansona na północny
wschód od Klanu Wilka, przebiegłem się w tym kierunku i nie znalazłem łowcy. Czy ktoś mógłby
zaznaczyć jego połorzenie na mapie (najlepiej grobowców przodków, bo jest dokładniejsza) ,
lub zaznaczyć połorzenie samej wieży Xardasa, gdyż mam wrażenie że punkt pokazany na mapie
w poradniku jest zły (na wszelkie sposoby próbuję się dostać do tego punktu i nie mogę, a dodatkowo
w necie znalazłem informację że wieża jest na wschodzie a nie na północy nordmaru)
Z góry dzieki.

numer 7 to Xardas miłej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:47, Arhont napisał:

Wiadomo coś o dodatku do Gothic 3 ?


Nie, podejrzewam, że prędko się jakichś szczegółów o dodatku nie dowiemy, więc takie pytania można sobie na jakiś czas darować.

Kermit5738

Dnia 11.12.2006 o 21:47, Arhont napisał:

Kiedy ma wyjśc nowy patch 1.10??


Może jeszcze w tym roku, ale tego do końca raczej być pewnym nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:51, cinus` napisał:

> Wiadomo coś o dodatku do Gothic 3 ?

Nie, podejrzewam, że prędko się jakichś szczegółów o dodatku nie dowiemy, więc takie pytania
można sobie na jakiś czas darować.

Kermit5738
> Kiedy ma wyjśc nowy patch 1.10??

Może jeszcze w tym roku, ale tego do końca raczej być pewnym nie można.

Lepiej żeby w tym roku sie pokazał , bo gothic3 ma mnóstwo błedów<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos powiedzieć jak dokładniej i co pozmieniać w Ini ? I jak wywołać rewolucje w Monterze gdy nie moge uzyskać 75% reputacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:56, Ludvic napisał:

Może mi ktos powiedzieć jak dokładniej i co pozmieniać w Ini ?


W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
Następnie w katalogu z grą w folderze Data stwórz katalog o nazwie _compiledImage i nastepnie w utworzonym katalogu stwórz kolejny folder o nazwie _Intern wtedy konsola powinna być czytelna :)

Dnia 11.12.2006 o 21:56, Ludvic napisał:

I jak wywołać rewolucje w Monterze gdy nie moge uzyskać 75% reputacji ?


Po prostu zaatakuj jakiegoś orka lub najemnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:00, cinus` napisał:

> Może mi ktos powiedzieć jak dokładniej i co pozmieniać w Ini ?

W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
Następnie w katalogu z grą w folderze Data stwórz katalog o nazwie _compiledImage i nastepnie
w utworzonym katalogu stwórz kolejny folder o nazwie _Intern wtedy konsola powinna być czytelna
:)


Dziekuje mam nadzieje że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie!
- pozostało mi ostatnie zadanie do wykonania dla buntowników w Reddock otóż dostarczenie pięciu paczek broni zdobytych u Orków, problem w tym, że posiadam tylko dwie paczki w ekwipunku, 3 dałem buntownikowi w Cape Dun i teraz nie potrafię znaleźć trzech pozostałych, czy ktoś wie gdzie ich szukać?
- jak znaleźć bandytów w jaskini na wybrzeżu?
- jak dobić przeciwnika po walce?
pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:07, toma7 napisał:

witajcie!
- pozostało mi ostatnie zadanie do wykonania dla buntowników w Reddock otóż dostarczenie pięciu
paczek broni zdobytych u Orków, problem w tym, że posiadam tylko dwie paczki w ekwipunku, 3
dałem buntownikowi w Cape Dun i teraz nie potrafię znaleźć trzech pozostałych, czy ktoś wie
gdzie ich szukać?
- jak znaleźć bandytów w jaskini na wybrzeżu?
- jak dobić przeciwnika po walce?
pozdrawiam wszystkich!


pozostaw sobie ten quest na pózniej , w innych miastach znajdziesz paczki broni , bandyci tez je posiadają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:09, Arhont napisał:

> witajcie!
> - pozostało mi ostatnie zadanie do wykonania dla buntowników w Reddock otóż dostarczenie
pięciu
> paczek broni zdobytych u Orków, problem w tym, że posiadam tylko dwie paczki w ekwipunku,
3
> dałem buntownikowi w Cape Dun i teraz nie potrafię znaleźć trzech pozostałych, czy ktoś
wie
> gdzie ich szukać?
> - jak znaleźć bandytów w jaskini na wybrzeżu?
> - jak dobić przeciwnika po walce?
> pozdrawiam wszystkich!
>
>
pozostaw sobie ten quest na pózniej , w innych miastach znajdziesz paczki broni , bandyci
tez je posiadają !

tak ale nie mam mozliwości pobierania nauki walki w Reddock bez wykonania tego zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:07, toma7 napisał:

witajcie!
- pozostało mi ostatnie zadanie do wykonania dla buntowników w Reddock otóż dostarczenie pięciu
paczek broni zdobytych u Orków, problem w tym, że posiadam tylko dwie paczki w ekwipunku, 3
dałem buntownikowi w Cape Dun i teraz nie potrafię znaleźć trzech pozostałych, czy ktoś wie
gdzie ich szukać?

Jest kilka w Cup Dun

Dnia 11.12.2006 o 22:07, toma7 napisał:

- jak znaleźć bandytów w jaskini na wybrzeżu?

Jak staniesz tam gdzie byl orkowy patrol to stan przodem do wybrzeza i odwróć sie w prawo .Zabijesz kilka wilków i po niedlugiej drodze pojawi sie jaskinia.

Dnia 11.12.2006 o 22:07, toma7 napisał:

- jak dobić przeciwnika po walce?

Gdy przeciwnik legnie po zadaniu ostatniego ciosu to trzeba nacisnać prawy przycisk myszy i nakierowac na tego którego chcemy dobić następnie naciskamy lewy przycisk myszy.
Powodzenia i pozdrawiam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się