Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam pytanie gram magiem i jestem w cape down kt najbliżej nauczy mnie prastarej wiedzy??? bo mam 40 pkt nauki i dałem tylko 2 razy w mane i nauczyłem się światła i potrzebuje prastarej wiedzy??? mag w redoc nie uczy i nie wiem gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:53, Krzysiekmaster napisał:

mam pytanie gram magiem i jestem w cape down kt najbliżej nauczy mnie prastarej wiedzy??? bo
mam 40 pkt nauki i dałem tylko 2 razy w mane i nauczyłem się światła i potrzebuje prastarej
wiedzy??? mag w redoc nie uczy i nie wiem gdzie???

Co ? Mag w redroc uczy prastarej wiedzy , czeba mu przyniesc 10 zioła lecznicze a ten nauczy cię o alchemi i prastarej wiedzy ! W monterze nikogo niema ale w okarze jest mag który naucza wiedze ale czeba zrobic pewną misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez regeneracji many i tak daleko nie zajdziesz. Najbliżej to chyba Karrypto w Vengardzie :-). Ja zacząłem trenować postać dopiero na 32 lvl. Dotąd grałem jak wojownik (w dodatku nie wytrenowany), ale teraz Bezimienny jest naprawdę potężny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy braciszek zrobił fajny motyw. Uzbierał wszystkie artefakty Adanosa zanim zlecił mu to Xardas.
Ale chłoptaś się rozpędził i po zabiciu Vaka (ten koleś ma amulet Adanosa - Trelis) sprzedał artefakt,
za nic w świecie nie może przypomnieć sobie komu ;].
Prosiłbym o jakiś kod na ten amulet
"spawn Vak" nic nie daje bo koleś nie ma amuletu po przywołaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:57, otc napisał:

Mój młodszy braciszek zrobił fajny motyw. Uzbierał wszystkie artefakty Adanosa zanim zlecił
mu to Xardas.
Ale chłoptaś się rozpędził i po zabiciu Vaka (ten koleś ma amulet Adanosa - Trelis) sprzedał
artefakt,
za nic w świecie nie może przypomnieć sobie komu ;].
Prosiłbym o jakiś kod na ten amulet
"spawn Vak" nic nie daje bo koleś nie ma amuletu po przywołaniu

Proste wpisz spawn sh , przyzwie kolesia który powinnie ci dac artefakt ! Ale umnie było to tak że trzeba to zrobi przed misją bo inaczej tej komęndy nieedzie , ale w twoim przypadku spokojnie powinna byc komęda daj " artefakt" ! Życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:57, squeglee napisał:

Bez regeneracji many i tak daleko nie zajdziesz. Najbliżej to chyba Karrypto w Vengardzie :-).
Ja zacząłem trenować postać dopiero na 32 lvl. Dotąd grałem jak wojownik (w dodatku nie wytrenowany),
ale teraz Bezimienny jest naprawdę potężny :-).

Eh , tam ! Ja grałem magiem adopiero pod koniec gry nauczyłem się regeneracji i dobrze mi poszło bez tego , własciwie to nawet niemiałem czasu wypróbowac tej umiętności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:57, Arhont napisał:

> mam pytanie gram magiem i jestem w cape down kt najbliżej nauczy mnie prastarej wiedzy???
bo
> mam 40 pkt nauki i dałem tylko 2 razy w mane i nauczyłem się światła i potrzebuje prastarej

> wiedzy??? mag w redoc nie uczy i nie wiem gdzie???
Co ? Mag w redroc uczy prastarej wiedzy , czeba mu przyniesc 10 zioła lecznicze a ten nauczy
cię o alchemi i prastarej wiedzy ! W monterze nikogo niema ale w okarze jest mag który naucza
wiedze ale czeba zrobic pewną misję

ale mag w redoc mie dał mi żadnego zadania:P to trzeba jakoś z nim gadać???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:03, squeglee napisał:

Nie chcę zgadywać nawet ile kasy wydałeś na mikstury/fiolki i wodę...

he , to jest inna sprawa :\ . Sporo wywarzyłem sobie miksktur many ale gdy zaczołem używac potęzniejsze czary to mi już niepomogło ;) bo mi brakło ( najlepsze to że w jednej bitwie wydałem 30 miktur !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No , muisz mu powiedziec " Nauczysz mnie czegos o alchemi czy jakos tak " wtedy on ci powie żebyc ty mu przyniósł 10 zioł many , zgadzasz się , następnie je przynosisz i cię uczy to wsystko ;) . Może masz jakiegos buga ze niezadał ci tego albo poprostu z nim niegadałes do pożądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:03, squeglee napisał:

Nie chcę zgadywać nawet ile kasy wydałeś na mikstury/fiolki i wodę...

gdzie można nauczyc sie regeneracji many?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:12, Kermit5738 napisał:

> Nie chcę zgadywać nawet ile kasy wydałeś na mikstury/fiolki i wodę...
gdzie można nauczyc sie regeneracji many?

np. u Saturasa , mrocznych magów ! w Vengardzie jest mag Karrakas który chyba tego uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:19, Arhont napisał:

> > Nie chcę zgadywać nawet ile kasy wydałeś na mikstury/fiolki i wodę...
> gdzie można nauczyc sie regeneracji many?
np. u Saturasa , mrocznych magów ! w Vengardzie jest mag Karrakas który chyba tego uczy

dzieki zajrze do nich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac kazdego orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:23, Pablo_16 napisał:

czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac kazdego
orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie

musisz wypełniac kwesty ale mozesz na własną rekę odbic miasto he he tylko wybij wszystkich orków w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:23, Pablo_16 napisał:

czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac kazdego
orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie

No w pewnym sensie . Musisz wykonac questy by dostac się do przywódcy wtedy mozesz go zabic i zaczyna się rewolucja albo jesli chcesz mozesz przedzierac się do dowódcy i wtedy go zabic ! Ale by buntownicy i niewolnicy tobie pomogli musisz znalesc spiskowca dokładniej się dowiedziec kim on jest i przygotowac się do rewolucji np. przyniesz 10 paczek broni , to jest cała sztuka ;) w kazdym razje wymieniłem najwazniejsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:27, Kermit5738 napisał:

> czy zeby wywolac rewolucje musze wypelniac jakies konkretne questy czy poprostu siekac
kazdego
> orka napotkanego na drodze?? :) gram dopiero od paru dni i sie jeszcze gubie
musisz wypełniac kwesty ale mozesz na własną rekę odbic miasto he he tylko wybij wszystkich
orków w nim


myslalem o tym ale nie chca umrzec i sie caly czas podnosza i nie wyrabiam :) chyba mam jakis blad bo przy 2 miastach mam zabic szefa i sie rozpocznie powstanie a to nic nie daje bo szef pada na ziemie a potem sie podnosi i nic sie nie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ty go niezabijasz musisz go dobic ! Gdy leży przyczymaj prawy przycisk myszy i razem jeszcze z lewym i posprawie ! Gdy jednego zabiłes przy oczach innychto będziesz się bił już o życie wtedy gdy pokonasz to ostatecznie umierają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się