Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 22:41, Krzysiekmaster napisał:

> Najlepsza zbroja w grze. Nie pamiętam za dobrze, ale fajna, magiczna.
ale to tylkow g1 i to nawet nie była najlepsza bo szata xardasa(szata mrocznych sztuk) była
o troche lepsza:P:P:P

w g2 tam poprostu nie można wejść nie ma takiego dołu żeby przepłynąć tylko dno:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:41, Shadowtear napisał:

Z drugiej strony - skoro w Nordmarze jest tyle rudy to może powinni zrobić quest nawiązujący
do zbroi z czystej rudy z jedynki.

albo pancerze nrodmarczyków robić z rudy:P to było by fajne i np. dać umiejętość ulepszania pancerza magiczną rudą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:43, Krzysiekmaster napisał:

> Z drugiej strony - skoro w Nordmarze jest tyle rudy to może powinni zrobić quest nawiązujący

> do zbroi z czystej rudy z jedynki.
albo pancerze nrodmarczyków robić z rudy:P to było by fajne i np. dać umiejętość ulepszania
pancerza magiczną rudą:P


W ogóle fajnie by było gdyby dało się samemu wykuć pancerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ,idąc do okary (bez niewonika Rufusa) przypadkowo natrfiłem n Silden , teraz nie moge trafic do tej OKARY widiziałem się z Randallem ale nie moge znalezsc tego Silden gdyby kyom mógł mi dokładnie powiedziec gdzie trzeba isc z Silden do Okary bylbym bardzo wdzieczny. Albo po czym poznać Okare.
Dzieki.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:43, Krzysiekmaster napisał:

> Z drugiej strony - skoro w Nordmarze jest tyle rudy to może powinni zrobić quest nawiązujący

> do zbroi z czystej rudy z jedynki.
albo pancerze nrodmarczyków robić z rudy:P to było by fajne i np. dać umiejętość ulepszania
pancerza magiczną rudą:P


Uriziel to był unikat, więc rozumiem, że go nie ma. Ulepszanie zbroi (tylko teorytycznie) jest - czy magiczną rudą, to nie wiem - ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:45, barteg napisał:

Kurcze ,idąc do okary (bez niewonika Rufusa) przypadkowo natrfiłem n Silden , teraz nie moge
trafic do tej OKARY widiziałem się z Randallem ale nie moge znalezsc tego Silden gdyby
kyom mógł mi dokładnie powiedziec gdzie trzeba isc z Silden do Okary bylbym bardzo wdzieczny.
Albo po czym poznać Okare.
Dzieki.!


Idziesz brzegiem, wspinasz się na północną ścianę kotliny ogrów, idziesz wzdłuż ściany i powinieneś zobaczyć dwóch strażników przy wejściu do jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:49, barteg napisał:

Ogrów widziałem ale są dla mnie za dobzi , mam ich pokonać ?
ps.Widizałem tez owena który mnie prosił o Wóde.


Ogrów masz ominąć - wróć się spowrotwem do końca ściany na północy i wejdź na nią (masz być na ścianie która, będąc w kotlinie, jest na północ od ciebie). Rozpoznasz, że to właściwa ściana po Randalu. Dalej idziesz wzdłuż ściany i powinieneś zobaczyć dwóch strażników przy wejściu do jaskini (też patrz ku północy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mam nadzieje ,że znajde ale to jutro bo teraz ide spać bo jestem wycienczony po basenie.
PS.Niby banalne pytanie ale jak sie zdobywa punkty nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:55, barteg napisał:

Hmm...mam nadzieje ,że znajde ale to jutro bo teraz ide spać bo jestem wycienczony po basenie.
PS.Niby banalne pytanie ale jak sie zdobywa punkty nauki ?


Co poziom 10, a jak masz szybkie nauczanie (100 prastarej wiedzy + szybka nauka) to 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:55, barteg napisał:

Hmm...mam nadzieje ,że znajde ale to jutro bo teraz ide spać bo jestem wycienczony po basenie.
PS.Niby banalne pytanie ale jak sie zdobywa punkty nauki ?


Po awansie dostajesz zawze 10 punktów nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 23:02, ryciu6 napisał:

Jakie czary najlepiej wybrać na początek kariery maga wody

Maga wody?? Mu tak na prawde nie ma rozróżnienia na moga wody czy ognia. Czary są podzielone według bóśtw i polecam na sam początek kule ognia i lance mrozu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 11:48, mateusz-1986 napisał:

Witam wszystkich mam taki problem dotyczący gothica:
po nauczenie się walki mieczem(zabiera punkty nauki i złoto) wyskakuje napis że nauczyłem się
walki mieczem a gdy chcem wybrać miecz wyskakuje napis że brak umiejętności to samo mam z tarczą,
ostrzeniem miecza ze wszystkim. Może ktoś wie co na to poradzić.
Z góry dzięki


witam wszystkich:) jestem nowym graczem i dopierozaczym przygode z gothic ale mam problem posiadam 3punkty nauki lecz nieiwem jak je dodać do poszczególnych umiejetności nic sienie dziej niewiem czy ktoś mzoe mi pomóc:)i jak rozwijać reszte umiejtnosci ktre widać w kratkach?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:36, piero92 napisał:

> mam pyt gdzie znajde katane w g3 helppppp potrzebuje do wykucia mistrzowskiego miecza


Słyszałem, że jest w skrzyni na dużej wyspie na wschód od Bakaresh

>niama jej tam jest zamiast katany mlot bojowy niewiesz gdzie moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, trick z kuźnią w Gothicu 1 działał wszędzie. Wystarczyło na pałę wciskać przód, tył, to czasami robił coś nie trzymając niczego w rękach - wtedy dodawało 1 sztukę.

@barteg -> Okara jest niedaleko Randalla. Idź mniejwięcej na południowy wschód.

@mikiton -> Idziesz do typa i mówisz żeby cię czegoś nauczył:P Domyślam się, że jesteś na początku gry, to np. możesz się nauczyć siły, lepszej walki bronią białą itd. u szefa najemników w Cape Dun lub u buntownika (nie pamiętam imienia, w ciężkiej zbroi buntownika jest) na "dnie" Reddock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec gdzie znajde katane oprocz wyspy na wschod od bakaresz bo tam jej nieme.jest tam młot bojowy!.dowiedzialem sie ze jest w trelis u assasyna ale tez zaden jej niema.Wiec co niema juz zadnej w grze!ps.zlote samorodki mozna zamienic na zloto jak tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie moge wzniecic rewolucji w Monterze. Wg poradnika, do ktorego z ciezkim sercem sie odwolalem, "rewolucja wyglada identycznie, jak w Cape Dun". Tylko, ze zarowno u Vareka, jak i u Sanforda wyczerpalem juz wszystkie opcje dialogowe, zostala tylko kradziez kieszonkowa - i nic. W Cape Dun poszedlem do dowodcy orków, wypowiedzialem jakas rewolucjonistyczna formulke i BAM - zaczal sie przewrot. Tu nie mam takiej opcji, moge po prostu zaczac sam siekac te chmary orków ale jakoś mi sie to nie usmiecha. Prosze kogos o wyklarowanie tej sytuacji.:-)
(Wiem, ze nie musze wyzwalac Montery, ale mam taka chetkę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 00:29, Elwro napisał:

Mam problem. Nie moge wzniecic rewolucji w Monterze. Wg poradnika, do ktorego z ciezkim sercem
sie odwolalem, "rewolucja wyglada identycznie, jak w Cape Dun". Tylko, ze zarowno u Vareka,
jak i u Sanforda wyczerpalem juz wszystkie opcje dialogowe, zostala tylko kradziez kieszonkowa
- i nic. W Cape Dun poszedlem do dowodcy orków, wypowiedzialem jakas rewolucjonistyczna formulke
i BAM - zaczal sie przewrot. Tu nie mam takiej opcji, moge po prostu zaczac sam siekac te chmary
orków ale jakoś mi sie to nie usmiecha. Prosze kogos o wyklarowanie tej sytuacji.:-)
(Wiem, ze nie musze wyzwalac Montery, ale mam taka chetkę.)


Dawno już nie grałem, ale z tego co pamiętam, strażnik magazynu mówił, że Twój atak na dowódcę orków w mieście bedzie dla nich znakiem do rozpoczęcia walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się