Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 00:48, Karister napisał:

Dawno już nie grałem, ale z tego co pamiętam, strażnik magazynu mówił, że Twój atak na dowódcę
orków w mieście bedzie dla nich znakiem do rozpoczęcia walk.

Hm, sprawdze, dzieki. Musialem o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ma ktoś mape z położeniami wszyskich smoków??? ja byłem pod cape down ale słyszałem że jes ich znacznie więcej:/ a może ktoś wie gdzie są jeszcze jakies smoki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 00:29, Elwro napisał:

Mam problem. Nie moge wzniecic rewolucji w Monterze. Wg poradnika, do ktorego z ciezkim sercem
sie odwolalem, "rewolucja wyglada identycznie, jak w Cape Dun". Tylko, ze zarowno u Vareka,
jak i u Sanforda wyczerpalem juz wszystkie opcje dialogowe, zostala tylko kradziez kieszonkowa
- i nic. W Cape Dun poszedlem do dowodcy orków, wypowiedzialem jakas rewolucjonistyczna formulke
i BAM - zaczal sie przewrot. Tu nie mam takiej opcji, moge po prostu zaczac sam siekac te chmary
orków ale jakoś mi sie to nie usmiecha. Prosze kogos o wyklarowanie tej sytuacji.:-)
(Wiem, ze nie musze wyzwalac Montery, ale mam taka chetkę.)

Rewolucja zaczyna sie kiedy załatwisz wodza Orków-gwarantuję Ci to...zaraz po tym radziłbym sie wycofać i załatwiac resztę metodą tzw. wolki szarpanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:41, Krzysiekmaster napisał:

> Najlepsza zbroja w grze. Nie pamiętam za dobrze, ale fajna, magiczna.
ale to tylkow g1 i to nawet nie była najlepsza bo szata xardasa(szata mrocznych sztuk) była
o troche lepsza:P:P:P

Miałem jedno i drugie i Szata Nekromanty (taką miał Xardas) wcale nie była lepsza. W dodatku zbroję mógł jeszcze ulepszyć Stone, jak uwolniło się go z lochów.
->Shadowtear
Też liczyłem na zbroję z czystej magicznej rudy, ale się przeliczylem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 10:33, Czarodziej 2 napisał:

JAk zabić wilki w okolicy cape dun?Wybiłem wszystkie i nie mogę znaleźć więcej.

mialem to samo one są blisko CAp dun poszukaj blisko chaty łowcy który chce skóry wilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 10:33, Czarodziej 2 napisał:

JAk zabić wilki w okolicy cape dun?Wybiłem wszystkie i nie mogę znaleźć więcej.

Jest kilka sztuk na górce z prawej strony jak wychodzisz z miasta
krzysiekmaster --> ja jeszcze spotkałem jednego w zrujnowanej wieży (trudno się dostać bo jest na szczycie góry - skakałem z dobre 5 minut) na północ od Geldern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 00:29, Elwro napisał:

Mam problem. Nie moge wzniecic rewolucji w Monterze. Wg poradnika, do ktorego z ciezkim sercem
sie odwolalem, "rewolucja wyglada identycznie, jak w Cape Dun". Tylko, ze zarowno u Vareka,
jak i u Sanforda wyczerpalem juz wszystkie opcje dialogowe, zostala tylko kradziez kieszonkowa
- i nic. W Cape Dun poszedlem do dowodcy orków, wypowiedzialem jakas rewolucjonistyczna formulke
i BAM - zaczal sie przewrot. Tu nie mam takiej opcji, moge po prostu zaczac sam siekac te chmary
orków ale jakoś mi sie to nie usmiecha. Prosze kogos o wyklarowanie tej sytuacji.:-)
(Wiem, ze nie musze wyzwalac Montery, ale mam taka chetkę.)



Jeśłi zaatakujesz Varaka w sali tronowej to wszystkie Orki się na ciebie rzucą. Lepiej rozpocząć walkę będąc w komnacie nad salą tronową, gdzie jest się osłoniętym od kusz i łuków. Jest tam wąska droga, którą każdy Ork będzie szedł do Ciebie na solo. Właśnie tak wczoraj urządziłem w Monterze miazgę zużywający chyba tylko 4 miksturki. Kiedy wszystkich zabijesz rewolucja się zakończy. Jest tylko mała różnca. Gdy zabijesz Varak jako pierwszego niewolnicy zaczną Ci pomagać w innym przypadku sam musisz sobie poradzić, ale to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zadaniem w Silden dotyczacym niewolnikow, udalo mi sie znalezc 4 ale przeczesalem cale lasy i nie moge znalezc piatego. w pierwszym obozowisku bylo 3 niewolnikow, w drugim 1 ale znalazlem 3 obozowisko ale bylo puste. czy ten nieowlnik jest gdzie indziej czy poprostu mam kolejny blad w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 10:47, California76 napisał:

Czy ktos wie jak zakończyc qesta z Nefariuse''em ...


Musisz go zaprowadzić do tego grobowca (na północy), tam na samym końcu pieczary pogadać z nim nauczy cię czaru wybuch lodu ... dalej jest mały problem bo Nefariu nie chce się odczepić (cały czas jest na niebiesko) można go zaprowadzić gdziekolwiek i kazać mu czekać lub zabić przy pomocy jakiegoś czaru obszarowego, ja to zrobiłem za pomocą tego którego mnie nauczył. (broń i inne czary są bezskuteczne)...

Spróbuj wyzwolić Mora sul samemu ... jak zaczniesz walkę to koczownicy powinni przybiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj miałem z tym problem:) Jeden niewolnik jest po lewej stronie od tej trójki na wzniesieniu, a drugi po prawej bliżej wodospadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 10:36, KrzysztofMarek napisał:

/.../ Też liczyłem na zbroję z czystej magicznej rudy, ale się przeliczylem ;D

A ja miałem nadzieję na epicką historię w stylu poprzednich części i także się zawiodłem... Może to wina moich wyolbrzymionych wymagań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 11:12, Pluszak napisał:


Spróbuj wyzwolić Mora sul samemu ... jak zaczniesz walkę to koczownicy powinni przybiec ...


Zrobiłem to z pomocą koczowników, wybiłem wszystkich w Mora Sul, orków przy swiątyni, nawet kolesi w oazie nieopodal Mora Sul, mimo to nie zaliczyło mi qesta , nikogo juz nie ma do prania a muzyka i nastawienie koczowników wciąz wskazuja na to że rewolucja ciagle trwa-Co zrobić by ja zakończyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 11:14, gaax napisał:

Też wczoraj miałem z tym problem:) Jeden niewolnik jest po lewej stronie od tej trójki na wzniesieniu,
a drugi po prawej bliżej wodospadu.


tylko ze wlasnie tam po lewej od tej trojki mam ten pusty oboz, jest ognisko, lawy, ogrodzenie ale nikogo w nim nie ma. chyba ze on jest gdzies poza tym obozem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 11:21, Bumber napisał:

> /.../ Też liczyłem na zbroję z czystej magicznej rudy, ale się przeliczylem ;D
A ja miałem nadzieję na epicką historię w stylu poprzednich części i także się zawiodłem...
Może to wina moich wyolbrzymionych wymagań. :)

Zgadzam sie z Tobą-widać, że kolesie z PB robili G3 pod presja czasu. Jets wiele plusów ale sa one kosztem wielu innych rzeczy.
Zawsze jest tak, że chcąc zrobic coś niecodziennego, potem brakuje czasu na podstawowe rzeczy
I tak np. graficznie gra jest niezła, pomysł z 3 krainami, zróżnizowaniem klimatu, ogromnym swiatem...to jest to...
Niestety zmiana silnika graficznego okazała sie nietrafiona, dość ubogi wybór broni, pancerzy, brak zaskakujacych zwrotów akcji i klimatu grozy. G3 jest piękna i szablonowa zarazem. Z jednej strony cieszy oko i budzi emocjie z drugiej strony poprostu wkurza....niekiedy nudzi
przeciez to jest chore żeby całymi dniami szukać kolesia tylko po to by łaskawie powiedział "tak"
do tego wielośc matrycowych niekiedy qestów powoduje, że bezimienny przestaje byc bohaterem a przypomina metalową kulkę zamkniętą za szybą flippera....
Gdzie te smoki...z tamtych lat?:)
Gdzie te zaskakujace zwroty akcji?
G3 to taka królewna bez korony ale ponoć nie mozna miec wszystkiego... a ja poprostu mogę sie mylić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktos jak mam odbic Trelis jak nie moge z Rusell-em o tym pogadac??(chodzi mi o inne opcje niz samemu odbic Trelis) Z góry Thanks za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 12:04, panasonic14 napisał:

Podpowie mi ktos jak mam odbic Trelis jak nie moge z Rusell-em o tym pogadac??(chodzi mi o
inne opcje niz samemu odbic Trelis) Z góry Thanks za odpowiedz

Jak Russel wyjawi Ci tajemnice , że to własnie on jest przywódca buntowników w Nemorze-musisz wykonać wszystkie zadania dla Nemory lub zdecydowana wiekszośc to wtedy mozna poprosić o pomoc 2-óch buntowników z Nemory aby podbić Trelis (niepamietam imion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 11:37, Pablo_16 napisał:

tylko ze wlasnie tam po lewej od tej trojki mam ten pusty oboz, jest ognisko, lawy, ogrodzenie
ale nikogo w nim nie ma. chyba ze on jest gdzies poza tym obozem?

U mnie siedział w obozie, więc to raczej jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się