Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 15:29, Unreal11 napisał:

ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie znajde katane
oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego miecza

a ja wiem jest w kufrze kowala z klanu młota ingvara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wtedy co Mordrag(nowy oboz) mowil o obozie sekty ,zebym sie dowiedzial co planuja, to co mam sie dowiedziec o tym obozie bo nie kapuje i jeszcze jak mam sie dostac do wolnej kopalni?? , bo te wrota nie wiem jak otworzyc(kraty , ktore te ziomy nie chca otworzyc)??


pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba jest bug ja tez tak mialem jak strzelalem sz kuszy 1shoot 1kill w kopalni w nordmarze............................................................co z tymi katanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:30, Unreal11 napisał:

chce zebys zabile paladyna_renegata od cie do niego zaprowadzi

a wiesz ile punktów reputki u buntowników dostanie sie za zabicie wszystkich orków w vengardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:29, Unreal11 napisał:

ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie znajde katane
oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego miecza

Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej katany. Zawartość skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj u nich, pozwiedzaj świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany nie znajdziesz i będziesz musaił się z tym pogodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:32, Unreal11 napisał:

to chyba jest bug ja tez tak mialem jak strzelalem sz kuszy 1shoot 1kill w kopalni w nordmarze............................................................co
z tymi katanami

no to muwie że jest u kowala z klaanu młota w jego kufrze facet nazywa sie ingvar w nordmarze tak propos to ja terz to wiem zkopalni w nordmarze tylko że ja mieczzem paladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:33, Bumber napisał:

> ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie znajde katane

> oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego
miecza
Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej katany. Zawartość
skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj u nich, pozwiedzaj
świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany nie znajdziesz i
będziesz musaił się z tym pogodzić. :)

nie prawda katana jest w kufrze ingfara w nordmarze w klanie młota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:33, Bumber napisał:

> ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie znajde katane

> oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego
miecza
Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej katany. Zawartość
skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj u nich, pozwiedzaj
świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany nie znajdziesz i
będziesz musaił się z tym pogodzić. :)
jedna mialem to sprzedalem!hujo.. a wczoraj sprawdzalem na wyspie kolo bakaresz 4 razy wczytywalem gre i wszystko sie zmienialo oprocz broni(mlot bojowy):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:37, Alex123 napisał:

> > ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie znajde
katane
>
> > oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego

> miecza
> Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej katany. Zawartość

> skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj u nich, pozwiedzaj

> świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany nie znajdziesz
i
> będziesz musaił się z tym pogodzić. :)
>
nie prawda katana jest w kufrze ingfara w nordmarze w klanie młota

>zaraz sprawdze jak bedzie to chwala ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:32, kama009 napisał:

A wtedy co Mordrag(nowy oboz) mowil o obozie sekty ,zebym sie dowiedzial co planuja, to co
mam sie dowiedziec o tym obozie bo nie kapuje i jeszcze jak mam sie dostac do wolnej kopalni??
, bo te wrota nie wiem jak otworzyc(kraty , ktore te ziomy nie chca otworzyc)??


pzdr

a po ci te wrota otwierac a z morddragiem jak przyjdzierz do sekciuarzy to pierwszy naspotkany ci człowiek czyli lester ci wszystko powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:39, Unreal11 napisał:

> > > ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie
znajde
> katane
> >
> > > oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego

>
> > miecza
> > Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej katany.
Zawartość
>
> > skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj u nich, pozwiedzaj

>
> > świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany nie znajdziesz

> i
> > będziesz musaił się z tym pogodzić. :)
> >
> nie prawda katana jest w kufrze ingfara w nordmarze w klanie młota
>zaraz sprawdze jak bedzie to chwala ci

deziekuje a gdzie taraz jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:40, Alex123 napisał:

> > > > ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!!
gdzie
> znajde
> > katane
> > >
> > > > oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu
mistrzowskiego
>
> >
> > > miecza
> > > Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej katany.

> Zawartość
> >
> > > skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj u nich,
pozwiedzaj
>
> >
> > > świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany nie
znajdziesz
>
> > i
> > > będziesz musaił się z tym pogodzić. :)
> > >
> > nie prawda katana jest w kufrze ingfara w nordmarze w klanie młota
> >zaraz sprawdze jak bedzie to chwala ci
deziekuje a gdzie taraz jesteś

>zwiedzilem caly nordmar i myrtane jestem w polowie varantu a samorodki mozna zamienic na gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:38, Hav5ock napisał:

Gdzie dokładnie w Geldern znajduje się hełm pierwszego paladyna?
Z gory wielkie dzięki.

moja odpowiedz otuż nigdy tam nie byłem wiec nie wiem a masz kod na cos fajowskiego np zbroie miecz kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2006 o 21:48, Lucek napisał:

po drugie klan ognia to sami wyznawcy Innosa,
po trzecie królewski ród wywodzi się z Nordmaru


Być może ale Nordmao okupowali Orkowie(mniej lub bardziej i dlatego król chciał wysłać swojich palladynów do innego dużego źródła(tak mu się zdawało), które było(czego też nie wiedział wczęśniej) w rękach orków, gdyż bariera updała.

Dnia 12.12.2006 o 21:48, Lucek napisał:

i wreszcie król Rhobar jest wybrańcem Innosa.
Oni po prostu nie mają wyboru - są po tej samej stronie konfliktu bóstw. Mogą uważać mieszkańców
Myrtany za mięczaków, ale rczej to jest brak szacunku niż niechęć czy wrogość.


Nie chodzi o mięczaków tylko oto, że król Rhobar ich podbił(oni jako wolne klany północy byli tym zdegustowani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:42, Unreal11 napisał:

> > > > > ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!!

> gdzie
> > znajde
> > > katane
> > > >
> > > > > oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do
wyrobu
> mistrzowskiego
> >
> > >
> > > > miecza
> > > > Sprawa jest o tyle trudna, że nie można dokładnie ustalić położenia owej
katany.
>
> > Zawartość
> > >
> > > > skrzyń jest generowana losowo, tak samo jak asortyment kupców. Poszukaj
u nich,
> pozwiedzaj
> >
> > >
> > > > świat, otwieraj skrzynie... Może się zdarzyć tak, że po prostu tej katany
nie
> znajdziesz
> >
> > > i
> > > > będziesz musaił się z tym pogodzić. :)
> > > >
> > > nie prawda katana jest w kufrze ingfara w nordmarze w klanie młota
> > >zaraz sprawdze jak bedzie to chwala ci
> deziekuje a gdzie taraz jesteś
>zwiedzilem caly nordmar i myrtane jestem w polowie varantu a samorodki mozna zamienic na
gold

a jak na to złoto można zamienic a dlaczego nie da sie wydobyc magicznej rudy lub złota mam poszukiwacz złuż amoge tylko stal kopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:42, Alex123 napisał:

> Gdzie dokładnie w Geldern znajduje się hełm pierwszego paladyna?
> Z gory wielkie dzięki.
moja odpowiedz otuż nigdy tam nie byłem wiec nie wiem a masz kod na cos fajowskiego np zbroie
miecz kase

>nie byles w geldern a byles w nordmarze!? co za przyjemnosc bedziesz mial zgry jak uzywaz kodow:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:43, Bosper napisał:


> po drugie klan ognia to sami wyznawcy Innosa,
> po trzecie królewski ród wywodzi się z Nordmaru

Być może ale Nordmao okupowali Orkowie(mniej lub bardziej i dlatego król chciał wysłać swojich
palladynów do innego dużego źródła(tak mu się zdawało), które było(czego też nie wiedział wczęśniej)
w rękach orków, gdyż bariera updała.

> i wreszcie król Rhobar jest wybrańcem Innosa.
> Oni po prostu nie mają wyboru - są po tej samej stronie konfliktu bóstw. Mogą uważać mieszkańców

> Myrtany za mięczaków, ale rczej to jest brak szacunku niż niechęć czy wrogość.

Nie chodzi o mięczaków tylko oto, że król Rhobar ich podbił(oni jako wolne klany północy byli
tym zdegustowani)

o co wam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:45, Unreal11 napisał:

> > Gdzie dokładnie w Geldern znajduje się hełm pierwszego paladyna?
> > Z gory wielkie dzięki.
> moja odpowiedz otuż nigdy tam nie byłem wiec nie wiem a masz kod na cos fajowskiego np
zbroie
> miecz kase
>nie byles w geldern a byles w nordmarze!? co za przyjemnosc bedziesz mial zgry jak uzywaz
kodow:\

Cziter to cziter, 15 min zabawy zamiast kilkunastu dni ^^ tacy się też zdarzają ,i ludzie prosze patrzcie na błędy bo mnie rozkłada to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się