Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

A czy na pewno nauczyłeś się tej zdolności? Słyszałem, że w grze jest Bug z tym skillem. Niby płacisz punktami i złotem za naukę, ale skilla Cię nauczyciel nie uczy :-) Sprawdź jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie poziom 57 i do likwidowania przeciwników wykorzystuję przywołanie demona ( 210 poziom pradawnej wiedzy). Wypędziłem orków z Myrtany,zdobyłem 6 grobowców przodków w Nordmarze, otworzyłem świątynię w Al Shadeim ale kurczę nigdzie nie mogę znależć Yussufa złodzieja artefaktów który ma piąty klucz do świątyni Mora Sul. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie się on dokładnie ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:21, WorldWar3PL napisał:

A czy na pewno nauczyłeś się tej zdolności? /.../

Zatruć broń to łatwizna, to tylko wyrobu trucizn nie można się nauczyć. Próbowałem u dwóch alchemików, u każdego forsa szła (ale punkty już nie) zielony napis, że nauczono się pojawiał tylko jak nie umiałem samemu zrobić trucizny, tak nadal nie umiem.
A z zatruwaniem żaden kłopot, klika się na truciźnie i pojawia się wybór, co chcesz zatruć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warzenie trucizn w ogóle nie występuje - nie da się tego nauczyc nawet z konsoli. Pewnie tak samo jak atakiem z wyskoku, wywalili w ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:29, Venoms napisał:

/.../ Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie się on dokładnie
ukrywa?

Jest na pustyni, mniej więcej na pólnocny wschód od Mora Sul . Razem z nim jest paladyn, którego pchat połmnął pełzacz. Z daleka zobaczysz dwa namioty na pustyni, to tam będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:35, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie się on dokładnie
> ukrywa?
Jest na pustyni, mniej więcej na pólnocny wschód od Mora Sul . Razem z nim jest paladyn, którego
pchat połmnął pełzacz. Z daleka zobaczysz dwa namioty na pustyni, to tam będzie...


Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktos mi zdradzi dokładne polorzenie miecza Wenzela wiem ze w jakes jaskini koło Montery ale gdzie moze ktos ma zaznaczone na mapie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się RAKUS ten mag co trzeba go uratowac aby dołaczył do Okary poniewaz szukam go u szukam i znalezc nie moge

prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:35, Xyz Zyz napisał:

Warzenie trucizn w ogóle nie występuje - nie da się tego nauczyc nawet z konsoli. /.../

Gram bez kodów (raz zrobiłem wyjątek dla Ognistych pucharóww) ale spróbuję z konsolą i, jeśli wyjdzie, wypiszę jak. Tylko to potrwa, bo muszę poszperać w internecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze jak zdobyc skory z topielcow? trzeba mi do zadania w ben erai, wybilem te co byly na wybrzezu nie posiadajac umiejetnosci zdzierania skor, a te w myrtanie juz dawno sa martwe. jakis kod albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:42, Lestat1555 napisał:

Witam może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się RAKUS ten mag co trzeba go uratowac
aby dołaczył do Okary poniewaz szukam go u szukam i znalezc nie moge


Poszukaj na mapce dołączonej do tego posta.
Jest zaznaczony złotą jednyką w Myrtanie. Masz tam jeszcze wiele innych rzeczy ... Na pewno ci się przydadzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:40, JogaTv napisał:

A ktos mi zdradzi dokładne polorzenie miecza Wenzela wiem ze w jakes jaskini koło Montery ale
gdzie moze ktos ma zaznaczone na mapie ??

Wyjdź z Montery przez rozwalony mur, dojdź do skał i skręć w lewo. Idź kawałeczek prosto w stronę obozu bandytów, po prawej zobaczysz wejście do jaskini. Tam są te wilki, które miałeś zabić i miecz Wenzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:29, Venoms napisał:

Mam obecnie poziom 57 i do likwidowania przeciwników wykorzystuję przywołanie demona ( 210
poziom pradawnej wiedzy). Wypędziłem orków z Myrtany,zdobyłem 6 grobowców przodków w Nordmarze,
otworzyłem świątynię w Al Shadeim ale kurczę nigdzie nie mogę znależć Yussufa złodzieja artefaktów
który ma piąty klucz do świątyni Mora Sul. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie się on dokładnie
ukrywa?

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
masz tam mapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:42, Lestat1555 napisał:

Witam może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się RAKUS ten mag co trzeba go uratowac
aby dołaczył do Okary poniewaz szukam go u szukam i znalezc nie moge

prosze o odpowiedz

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
masz tam ape i jest na niej zazanczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:47, KrzysztofMarek napisał:

> Warzenie trucizn w ogóle nie występuje - nie da się tego nauczyc nawet z konsoli. /.../
Gram bez kodów (raz zrobiłem wyjątek dla Ognistych pucharóww) ale spróbuję z konsolą i, jeśli
wyjdzie, wypiszę jak. Tylko to potrwa, bo muszę poszperać w internecie ...

Jeszce nie spotkałem kogoś, kto dał radę sie tego nauczyć. To bug, albo zamierzone działanie piranhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie dzieki :) bo troche wiocha poniewaz uwolniłem 5 miast a nie mogłem znalezc Rakusa aby miec populacje w okarze jeszcze raz wielkie dzieki narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się