Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 15:12, Magwisienka napisał:

Dzięki. mam jeszcze jedno pytanko: uwolniłam juz Ardeę, Cape Dun i Monterę. Czy moge jeszcze
jakies miasto oswobodzić czy orki juz mnie zaczną atakowac?


teoretycznie jedno miasto (i dodatkowo Gothe) odbić jeszcze możesz, orki nie powinny Cię wtedy jeszcze atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za 2 posty ale coś mi się przypomniało: w misji z Kaminiami przodków dociera się do Osmunda, jest przy jednej z grot. Zabijam wszystkie szkielety i bossa ale nie mam kamienia przodków. Wtedy Osmund gada że kamień mają stacjonujący orkowie (tzn szaman): ide tam zabijam orki nie docierając do szamana bo wczesniej się pokazuje że huuraa zabilem all orkow i zniszczylem ich obóz. Jak mam teraz znaleźc szamana jak on gdzieś znikł> Zwykle pozostale orki po odbiciu obozu gdzieś zwiewaja a tern się rozpłynął. Może mi ktoś powiedzieć dokąd mógł zwiać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po długim czasie nieobecności, postanowiłem odwiedzić i podzielić się wrażeniami;)
Więc, po pierwsze mam 20 lvl. Olałem fabułę i po zrobieniu questów w Cape Dun i Monterze, poszedłem do Varantu. Teraz kumpluje się z Asasynami, nawet dostałem pancerz za free^^ (dokładnie to za 500złota i 5 skór mrocznych zębaczy). Szukam teraz mistrza który by mnie nauczył walki dwiema brońmi, ale to jeszcze poczeka. Poszedłem na polowanie z Diego, znalazłem Vatrasa ;) Powiem tyle, pod względem trudności Varrant niczym się nie różni od Myrtany. Mroczne Zębacze są chyba nawet łatwiejsze od zwykłych Zębaczy. Co pewien czas mijam stada Szakali, które są słabsze od wilków, ale chodzą w grupach 5~10. Mijam też jaszczury i ogniste jaszczury, ale nie chciało mi się z nimi walczyć:p Jak narazie siedzę w Lago i relaksuje się odpalając kolejne skręty bagiennego ziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufo hehe - ja mam 28 lvl i kisze w silden (brakuje mi 4 repki do pancerza pala - mam juz dawno kase)
i z tym kieruje pytanie - przywodca buntownikow kryjacyc sie w lasach kolo silden daje queta zebym co tam zlokal orkow na przleczy z nordamarem - polazlem tam i znalazlem jaskienie pelna orkow (min wybilem herszta kilku przywodcow) i zostalo mi z 20 -30 orkow do wybicia - czy o to chodzilo w tym quecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:12, żdzisiek napisał:

kto z was przeszedł już gre??



ja też mogę ją przejść z 2-3 sekundy - ale szkoda mi opakowania bo może sie uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problemik:

mam 149pkt zdolności łowieckich a do walki dwiema broniami potrzeba 150 wiec skąd wyciupać ten 1 pkt????? bo nie bede szedł do nordmaru z pustyni, he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ściągnołem patcha do gothica 3 i nadal się tak zacina. Dlaczego? Może dlatego że porysowała się płyta w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:49, Kedly napisał:

mam 149pkt zdolności łowieckich a do walki dwiema broniami potrzeba 150 wiec skąd wyciupać
ten 1 pkt????? bo nie bede szedł do nordmaru z pustyni, he.


a teleportować się nie możesz? nie będziesz musiał wcale zbyt dużo chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:50, Adam k. napisał:

Mam problem. Ściągnołem patcha do gothica 3 i nadal się tak zacina. Dlaczego? Może dlatego że porysowała się płyta w kompie.


trzeci patch (1.09) poprawia tylko savebuga, nie poprawia wydajności gry, a Gothic 3 to chyba na każdym kompie będzie się ciął, przynajmniej póki nie wyjdzie kolejny patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:51, cinus` napisał:

> mam 149pkt zdolności łowieckich a do walki dwiema broniami potrzeba 150 wiec skąd wyciupać

> ten 1 pkt????? bo nie bede szedł do nordmaru z pustyni, he.

a teleportować się nie możesz? nie będziesz musiał wcale zbyt dużo chodzić ;)


właśnie oto chodzi że niemam teleportu do klanu wilka (mam tylko do xarduśa) ale z tamtąd to też kawałek.

a gdzie moge zdobyć teleport do bakareshu? reputacji mam tam 95% wiec moge wejść do świątyni, ale gdzie dokładnie jest teleport do bakaresh???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:56, Mediv napisał:

Kiedy pojawia się savebug? Jak długo gram, czy jak? Bo chcę wiedzieć, czy mam ściągnąć patcha
1.9.

Czasem przy zapisywaniu bieżącego stanu gry aplikacja zamyka się, a żegna Cię wdzięczny komunikat o błędzie spowodowanym brakiem wolnej pamięci. Sam save jest potem bezużyteczny (niemożliwy do powtórnego wczytania), dlatego też radzę zapisywać grę w kilku slotach oraz robić ich kopię zapasową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:56, Mediv napisał:

Kiedy pojawia się savebug? Jak długo gram, czy jak? Bo chcę wiedzieć, czy mam ściągnąć patcha 1.9.


nie wiem czy oplaca się tego patcha sciagac, ja np. nie mam tego patcha i nie mam zadnego savebuga, ktory objawia sie chyba tym, ze sejvy sie psuja, jezeli nie masz z tym klopotow to mysle ze nie trzeba tego patcha instalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się