Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 16:02, phenix-cs napisał:

> > a z zaklęciami szybciej się ją przechodz np. na pustyni musiałem chodzic z kulką
ognia
>
> > ponieważ jak jej nie wyjołem to ekran robił mi się biały.
> Korzystałem z zaklęć również po to , żeby szybciej ukończyć grę i ten fakt jest wielką
krytyką
> Gothic 3.W poprzednich częściach nawet nie przyszło mi do głowy wybierać rozwiązania,
które
> pozwolą mi szybciej przestać grać.Niestety , Gothic 3 rozrósł się ilościowo i jest to
jedyne
> "więcej" w porównaniu do poprzedników.Rozgrywka jest mniej ciekawa , a po jakimś czasie
nawet
> , oczywiście moim subiektywnym zdaniem , nudnawa.

Przykro mi się z tobą zgodzić ale masz racje po pewnym czasie gra się nudzi a w poprzednie
części grałem po kilka razy.

Ja przeszłem po stronie Innosa tylko ale ciekawi mnie
jak wyglądałyby inne zakończenia. Jednak nie będe grał dopóki nie będę miec sprzetu takiego
żeby gra się nie zawieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:41, Luke Shadow napisał:

> Czesc jestem tu nowy! Gdzie w Nordmarze jest xardas???????????

Weź mapę (tą drukowaną) do ręki i zobacz: Xardas jest w tej wieży w górach, na prawo od Klanu
Młota. :)

Dam mape nową gdzie znaleźc xardasa.

20070414182936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Nordmarze, w klasztorze gdy wszedłem do biblioteki jest tam na samym dole księga, już nie pamiętam nazwy. Gdy ją przeczytałem pojawił się demon oraz kilka szkieletów. Dlaczego? I czy jest teleport do klasztoru, jak tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:28, Gryczka napisał:

W Nordmarze, w klasztorze gdy wszedłem do biblioteki jest tam na samym dole księga, już nie
pamiętam nazwy. Gdy ją przeczytałem pojawił się demon oraz kilka szkieletów. Dlaczego? I czy
jest teleport do klasztoru, jak tak to gdzie?


teleport jest w jednej ze skrzyń w bibliotece, ten demon to część jednego z questów ale nie pamiętam już którego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:44, Thalanthas napisał:

Jak moge zabic orków w małym obozie za wioską na początku gry bo kumpel mówił mi żeby wcisnąc
LPM i RPM ale to nie działa.


walcząc mieczem najpierw musisz powalić orka na ziemie jak przestanie się ruszać podejdz tak żeby wyświetliło ci nazwę przeciwnika wtedy dobij go przytrzymując RPM i naciskając LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś pomyślał o użyciu instrukcji, którą zapewne masz...wiedział byś, że trzeba przytrzymać PPM LPM.
Heh przed chwilą zaprowadziłem Tragaka do szamana w Silden:p oczywiście ork mówił abyśmy uważali na buntowników. Ja go prowadzę w sam środek obozu "bun..." i...nic. Nikt na orka nie zwrócił uwagi...cały gothic;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać gdzie mogę znaleźć dwóch paladynów którym muszę wręczyć puchary? Dałem Wenzelowi w Cape Dun, temu w klasztorze, w Vengardzie czterem paladynom, temu na pustyni niedaleko Mora Sul, w Trelis, Rolandowi w Okarze, i temu w Reddock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:00, daron90 napisał:

Może mi ktoś napisać gdzie mogę znaleźć dwóch paladynów którym muszę wręczyć puchary?


został ci jeszcze paladyn na południe od Nemory (chyba że go tam odprowadziłeś) siedzi przy ognisku koło lasku,dwunastego coś nikt nie może znaleść bo go nie ma ( kolejny bug)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki bug ten niewolnik rufus w tam gdzie są torby ze zbożem a on musi iść do okary więc biegne za nim ale on jeszcze się musi zatrzymać w jednym miejscu a jak się zatrzymuje to znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 08:43, Kris_bla napisał:

Wie ktos moze, czy powstaje w ogole jeszcze jakis patch, ktory po porawic bugi, czy juz calkiem
olali G3 i robia dodatek? :-P

Jak zrobią dodatek to pewnie zrobią tak że dodatek będzie poprawiał błędy i bugi w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:25, Ecko09 napisał:

Na pewno coś robią. Muszą przecież naprawić te beznadziejne AI NPC''ów.

Ja bym wolał, gdyby poprawili wpierw kod gry, gdyż Gothic 3 wymaga strasznie dużo pamięci do komfortowej gry w wyższych detalach. AI nie jest aż tak tragiczne... Fakt, czasem NPC potrafi zgubić drogę, podążając za naszą postacią, jednak w walce nie zachowują się aż tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:34, Bumber napisał:

> Na pewno coś robią. Muszą przecież naprawić te beznadziejne AI NPC''ów.
Ja bym wolał, gdyby poprawili wpierw kod gry, gdyż Gothic 3 wymaga strasznie dużo pamięci do
komfortowej gry w wyższych detalach. AI nie jest aż tak tragiczne... Fakt, czasem NPC potrafi
zgubić drogę, podążając za naszą postacią, jednak w walce nie zachowują się aż tak źle. :)

Tu masz rację ale jak już mówiłem miałem bug NPC rufusa jak szedłem z nim do okary a potem nagle zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:34, Bumber napisał:

> Na pewno coś robią. Muszą przecież naprawić te beznadziejne AI NPC''ów.
Ja bym wolał, gdyby poprawili wpierw kod gry, gdyż Gothic 3 wymaga strasznie dużo pamięci do
komfortowej gry w wyższych detalach. AI nie jest aż tak tragiczne... Fakt, czasem NPC potrafi
zgubić drogę, podążając za naszą postacią, jednak w walce nie zachowują się aż tak źle. :)


Zapomniałeś dodać, że np. jak idziesz z pomocnikiem to go wilk może zabić a orka pokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:39, BEZIvsPREDATOR napisał:

> > Na pewno coś robią. Muszą przecież naprawić te beznadziejne AI NPC''ów.
> Ja bym wolał, gdyby poprawili wpierw kod gry, gdyż Gothic 3 wymaga strasznie dużo pamięci
do
> komfortowej gry w wyższych detalach. AI nie jest aż tak tragiczne... Fakt, czasem NPC
potrafi
> zgubić drogę, podążając za naszą postacią, jednak w walce nie zachowują się aż tak źle.
:)
>

Zapomniałeś dodać, że np. jak idziesz z pomocnikiem to go wilk może zabić a orka pokona.

Masz rację wg mnie w g3 wilki są lepsze od orków a w g2 było inaczej i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się