Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 18:20, des1og napisał:

> Będzie w polsce bioshock w metal box-ie na pc czy tylko w wersji na xbox-a 360 ??

Chyba tylko na Xboxa. Wersja na PC dostępna jest w zwykłej wersji w tekturowym opakowaniu i
w wersji kolekcjonerskiej (ta z figurką Big Daddiego i kilkoma innymi dodatkami).

Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, obecnie pecetowcy są olewani przez branżę coraz bardziej. Tylko konsole i konsole. :/ Ale zawsze pozostaje EK, która ma figurkę, 2 bonusowe płytki i metalowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 23:30, mikal15 napisał:

Czy w grze da się bezproblemowo ustawić panoramiczną rozdzielczosc? Np. 1440x900?


W demku są panoramiczne rozdzielczości , więc w grze chyba ich nie zabraknie.Na 100% nie mogę powiedzieć , ponieważ Bioshock jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo mi nie działa. Przy wgrywaniu misji w pewnym momencie wychodzi do pulpitu i zostaje taki czarny kwadrat (przez różnice rozdzielczości w grze i pulpicie) , a po chwili wyskakuje typowy komunikat z ,,nie wysyłaj''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:40, tomoliop napisał:

Demo mi nie działa. Przy wgrywaniu misji w pewnym momencie wychodzi do pulpitu i zostaje taki
czarny kwadrat (przez różnice rozdzielczości w grze i pulpicie) , a po chwili wyskakuje typowy
komunikat z ,,nie wysyłaj''''.


Może podał byś jeszcze konfigurację swojego komputera? Nikt nie jest tutaj prorokiem ;F.

Możesz na nowo zainstalować sterowniki od karty graficznej [bądź je zaktualizować], możesz zaktualizować DirectX''a [mimo wszystko są nowsze i starsze wersje DX9.0c], możesz zainstalować dodatkowe oprogramowanie, które znalazło się na płycie z grą [nie wiem jak jest z demem... to jest V coś tam...].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:31, Choinix napisał:

> Demo mi nie działa. Przy wgrywaniu misji w pewnym momencie wychodzi do pulpitu i zostaje
taki
> czarny kwadrat (przez różnice rozdzielczości w grze i pulpicie) , a po chwili wyskakuje
typowy
> komunikat z ,,nie wysyłaj''''.

Może podał byś jeszcze konfigurację swojego komputera? Nikt nie jest tutaj prorokiem ;F.

Możesz na nowo zainstalować sterowniki od karty graficznej [bądź je zaktualizować], możesz
zaktualizować DirectX''a [mimo wszystko są nowsze i starsze wersje DX9.0c], możesz zainstalować
dodatkowe oprogramowanie, które znalazło się na płycie z grą [nie wiem jak jest z demem...
to jest V coś tam...].


to nie może być problem sprzetowy, bo mam GF8800GTS 320mb, AMD athlon 64 x2 5200+, 1gb ram 667mhz, gra domyślnie ustawiła wszystko na maxa. Nie wiem czy dla dema warto sie tak wysilać... Bo pełna raczej i tak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:44, tomoliop napisał:

to nie może być problem sprzetowy, bo mam GF8800GTS 320mb, AMD athlon 64 x2 5200+, 1gb ram
667mhz, gra domyślnie ustawiła wszystko na maxa. Nie wiem czy dla dema warto sie tak wysilać...
Bo pełna raczej i tak kupie.

No ale przeczytaj wszystko, co napisałem.
Przy okazji - jeżeli demo Ci nie działa... to weź pod uwagę, że pełniak też może Ci nie działać.
Mam również kartę 8800GTS, z tym że superclocked [EVGA] i miałem na Viście [na XP nie próbowałem nawet odpalać] podobny problem - nie można odpalić aplikacji, bo jakiś tam błąd jest. I pomogło zainstalowanie "vcredist", które znajduje się z katalogu z grą [po zainstalowaniu] oraz na płycie cd... ee... dvd :P.
Może spróbuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:02, Choinix napisał:

I pomogło
zainstalowanie "vcredist", które znajduje się z katalogu z grą [po zainstalowaniu] oraz na
płycie cd... ee... dvd :P.
Może spróbuj to.


Czytaj uwazniej. On nie napisal ze ma problem z odpaleniem gry tylko z wczytaniem poziomu. To spora roznica. VC++Redist pomaga tylko kiedy nie chce sie gra wogole odpalic. No bo potrzebuje VC++ wiec nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:11, Jester napisał:

Czytaj uwazniej. On nie napisal ze ma problem z odpaleniem gry tylko z wczytaniem poziomu.
To spora roznica. VC++Redist pomaga tylko kiedy nie chce sie gra wogole odpalic. No bo potrzebuje
VC++ wiec nic dziwnego.


Eh... po ch...cholerę piszesz do mnie, żebym czytał uważniej? Myślałem, że to mu w jakiś sposób pomoże, więc Twój komentarz dotyczący mojego czytania był nie na miejscu, bo dobrze wiedziałem, w którym momencie miał zwiochę.
Zresztą taki arcy-mistrz komputerowy jesteś, to napisz mu jakąkolwiek poradę dotyczącą tego, co mógłby zrobić, bo jak dotąd spotkałem się z Twojej strony tylko z [nie na miejscu] krytyką...
---
Tomo - a jaki masz system operacyjny w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:02, Choinix napisał:

> to nie może być problem sprzetowy, bo mam GF8800GTS 320mb, AMD athlon 64 x2 5200+, 1gb
ram
> 667mhz, gra domyślnie ustawiła wszystko na maxa. Nie wiem czy dla dema warto sie tak wysilać...

> Bo pełna raczej i tak kupie.
No ale przeczytaj wszystko, co napisałem.
Przy okazji - jeżeli demo Ci nie działa... to weź pod uwagę, że pełniak też może Ci nie działać.
Mam również kartę 8800GTS, z tym że superclocked [EVGA] i miałem na Viście [na XP nie próbowałem
nawet odpalać] podobny problem - nie można odpalić aplikacji, bo jakiś tam błąd jest. I pomogło
zainstalowanie "vcredist", które znajduje się z katalogu z grą [po zainstalowaniu] oraz na
płycie cd... ee... dvd :P.
Może spróbuj to.


Sterowników teraz nie zmienię bo mam takie, jedyne, na których działa mi NWN. A vcredits skąd mam wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:33, tomoliop napisał:

Sterowników teraz nie zmienię bo mam takie, jedyne, na których działa mi NWN. A vcredits skąd
mam wziąć?


Uuu, z tym vcreditsem [jak to olśnił mnie kolega przed chwilą -_-"] to dużo nie zdziałasz, tudzież jeżeli nie chcesz zmieniać sterowników... to buba ;F. Bo możesz mieć jakieś za stare, które nie są zoptymalizowane dla nowszych tytułów :F. Ja pamiętam kiedyś miałem coś podobnego w gierce Ghost Master [może przykład nie z tej epoki, ale żeby nikt mi nie zarzucił, że coś takiego jest niemożliwe :F] - wszystko [menu] ładnie działało i w chwili odpalania misji mi wywalało grę z krzykiem o wysłanie datku [informacji] do Microsoftu :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem właśnie najnowszy numer Clicka! i spróbowałem zainstalować demo BioShocka. Niestety, po zakończeniu całej operacji wyskakuje mi błąd widoczny na obrazku.

Mój sprzęt to:
NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB( z najnowszym sterownikiem)
1GB RAM-u,
Windows XP Home Edition z SP 2.

20070915142442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:07, Konrad512 napisał:

Może dlatego że masz skórki z Visty? XP tak nie wygląda :P

Cóż, wątpię, żeby to miało jakikolwiek wpływ na działanie( a raczej jego brak:)) dema.

PS Zapomniałem w moim poprzednim poście napisać, że korzystam z procesora Intel Pentium D 3,0Ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:51, ShadowG napisał:

> Może dlatego że masz skórki z Visty? XP tak nie wygląda :P
Cóż, wątpię, żeby to miało jakikolwiek wpływ na działanie( a raczej jego brak:)) dema.

PS Zapomniałem w moim poprzednim poście napisać, że korzystam z procesora Intel Pentium D 3,0Ghz.




no to mamy taki sam sprzęt. Nie wie ktoś skąd moge pobrać jakies sterowniki do tego bioshocka (też mam demko) czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:33, hallas napisał:

Nowe sterowniki do karty graficznej.

"NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB( z najnowszym sterownikiem)"
Tak więc to rozwiązanie odpada. Sterownik ściągałem dzisiaj ze strony Nvidii.

>no to mamy taki sam sprzęt. Nie wie ktoś skąd moge pobrać jakies sterowniki do tego bioshocka (też mam demko) czy coś?
Hmm, być może w tym tkwi problem. Próbował ktoś odpalić BioShocka na procesorze Intel Pentium D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować