Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

O W MORDĘ JEŻA!!! Nie często mi się to zdarza - zagrałem jedynie kilka minut w demko (a może to było więcej? szybko się wciągnałem!), ale to w zupełności mi wystarczyło aby wyrobić sobie opinię nt tej gry. Bioshock po prostu wgniata w fotel świetną efektowną i klimatyczną oprawą audio-wizualną (mało tego to cudo działa u mnie na poziomie całkiem grywalnym, chociaż w takiego Stalkera czy FEAR nie da rady u mnie zagrać normalnie...), całym wykonaniem (istny majsterszyk), grywalnością i wszędobylską atmosferą tajemniczości (katastrofa samolotu? opuszczone popadające w ruinę podwodne miasto? jakieś dziwne mutanty przechadzające się tu i tam?).

Po prostu po chwili obcowania z tą gierką czuję się tak samo jak niegdyś po kilku minutach gry w Dooma 3, HL2 czy Prey - istna perełka :) Oby tylko gra jako całokształt nie zawiodła tak jak ta ostatnia wymieniona - Prey, w którym w pewnym momencie skończyło się już tylko na efektowności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam oryginalną grę BioShock. Gdy wpisuje klucz aktywacyjny wszystko jest ok. Ale jak wciskam po udanej rejestracji start to nic się nie dzieje! Co robić? Gdy po raz kolejny wciskam ikonke gry prosi mnie o ponowne wpisanie kodu. Prosze o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:38, Misquamaqus napisał:

No widzisz...Ty masz gre i nie mozesz grac z powodu slabego sprzetu a ja nie moge grac bo nie
mam gry a demko "bioshocka" pomyka ze chej ....plakac sie chce.
Niestety splacam grafe.

U mnie jeszcze wiekszy paradoks, bo i kasa jest, i wypasny sprzet, ale mnie nie ma ^_^ No coz - czekam na grudzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dotarła paczuszka, właśnie zabieram się za instalację- jeśli jest taka świetna jak demo to naprawdę szykuje się świeeeetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już grałem. Gra jest cudowna, różni się od demo dość mocno. Polska wersja według mnie jest bardzo dobra. Brawo dla Cenegi bo w polskiej wersji napisy są już dobrze zsynchronizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:10, jasiniak napisał:

Już grałem. Gra jest cudowna, różni się od demo dość mocno. Polska wersja według mnie jest
bardzo dobra. Brawo dla Cenegi bo w polskiej wersji napisy są już dobrze zsynchronizowane.


mam angielską ale gra jest cudowna .............demo takie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:12, geralt z rivii7 napisał:

> Już grałem. Gra jest cudowna, różni się od demo dość mocno. Polska wersja według mnie
jest
> bardzo dobra. Brawo dla Cenegi bo w polskiej wersji napisy są już dobrze zsynchronizowane.


mam angielską ale gra jest cudowna .............demo takie nie było


A ja mam polską edycję kolekcjonerską i jestem zachwycony , już dawno żadna gra nie wzbudziła we mnie takich emocji , jest to z......sty kawałek kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w końcu i ja doczekałem się swojego egzemplarza gry :). Właśnie kończę instalować, obym nie żałował wydanych 100 złotych na grę, bo w demko bardzo mnie zauroczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 13:50, Gawełek napisał:

Tak, w końcu i ja doczekałem się swojego egzemplarza gry :). Właśnie kończę instalować, obym
nie żałował wydanych 100 złotych na grę, bo w demko bardzo mnie zauroczyło.


nie zawiedziesz sie gra bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:43, Ecko09 napisał:

Gdyby nie te bugi o których mówią to już bym kupił. poza tym demko też mi nie chce działac
za bardzo (znowu bugi).


Nie rozumiem tekstu, który został przez Ciebie napisany.
Mógłbyś sprecyzować jakie bugi?
Bo widzisz, ja przeszedłem grę i była bardzo ciekawa.
Na pewno bugi nie powodują tego, że Ci gra nie działa. Jestem 90% pewny, że wina leży po Twojej bądź twojego komputera stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikal napisz coś nt. tej gry na forum : P Chyba że naprawdę wciągnęłeś się w BSa ;D

Co do gry - na youtube przeglądałem wiele filmików, ściągnełem jeszcze jeden filmik z neta w HQ i... Ja już chcę w to grać! Jeszcze mikal narobił mi smaku. Świetnie wyglądają pojedynki z Big Daddy''s. Miód... Ja muszę to mieć.

I jeszcze jak wygląda optymialzacja kodu. Oby nie tak jak w Gothic 3 ...-_-


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:46, Sob-styl napisał:

I jeszcze jak wygląda optymialzacja kodu. Oby nie tak jak w Gothic 3 ...-_-


Kod jest bardzo dobrze zoptymalizowany, spełniam chyba tylko minimalne wymagania i gram na high (czasami zalicze większą ścinkę, ale nic więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 19:50, Konrad512 napisał:

Kod jest bardzo dobrze zoptymalizowany, spełniam chyba tylko minimalne wymagania i gram na
high (czasami zalicze większą ścinkę, ale nic więcej)


To bardzo dobrze. Ja mam nadzieję, że na moim sprzęcie(patrz: Gramsajt) gierka będzie dobrze chodzić przynajmniej na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:51, Sob-styl napisał:


> Kod jest bardzo dobrze zoptymalizowany, spełniam chyba tylko minimalne wymagania i gram
na
> high (czasami zalicze większą ścinkę, ale nic więcej)

To bardzo dobrze. Ja mam nadzieję, że na moim sprzęcie(patrz: Gramsajt) gierka będzie dobrze
chodzić przynajmniej na średnich detalach.


Na twoim sprzęcie to na luzach na high pograsz. Ja gram na high bez ani jednej ścinki (patrz gramsajt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że po pobraniu patcha polonizującego demo (tak, mam tylko demo) gra działa lepiej, mniej sie wywala, czyli moge więcej pograć. No i sama polonizacja jest dobrze zrobiona. Brawa dla Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować