Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2009 o 21:00, edsonpele napisał:

Mamy wprost powiedziane kto jest bohaterem gry? Kim jest dla nas Andrew Ryan? Co jak
i dlaczego? Nie. O to mi chodzi, o fabułę. Nie o gameplay i zadania.

No dobra, przyznaję ci rację. Za bardzo się rozpędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:50, konikDARK napisał:

Mam przebrac się w Bid Daddy , gdzie mam znalezć jakieś feromony zapachowe ?


Przeszukaj dokładnie lokacje, a znajdziesz wszystko. Poza tym ta strzałka u góry ekranu zawsze pokazuje aktualny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w takim jakby przedszkolu siostrzyczek. Nad wejściem będą takie jakby kolorowe klocki z napisem że to tam. To jest takie pomieszczenie z pokoikami dla nich i laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:21, konikDARK napisał:

No nie wiem nie znajdę , wyślę kto save na konrad999.9@tlen.pl

Będę dozgonnie wdzięczny !

Musisz wejść po schodach do tego jak to wcześniej mówiono "przedszkola siostrzyczek" i tam jak byk (z Czarnobyla )się świecą butelki z feromonami. A poza tym korzystaj z mapy, która ci zaznacza gdzie już byleś co ułatwia lokalizację i poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie poziomów w BioShocku-czemu wszystkie z nich mają[w większosci] nazwy zaczerpnięte z antycznej Grecji i...to sie potem wyjaśni [bo jest w ponad połowie gry[ czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 15:02, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie odnośnie poziomów w BioShocku-czemu wszystkie z nich mają[w większosci] nazwy

Wszystkie czy większość? Ja widzę związek tylko z sześcioma nazwami lokacji na czternaście(jeśli liczyć finał), więc nawet nie połowa a mniejszość. Gdyby nawet dodać Neptuna, który ma związek ze starożytnym Rzymem, a nie jak Posejdnon z grecją to wychodzi po połowie. Pytanie genialne, jak zresztą większość jakie piszesz.
Wyjaśniać nie ma co. Jeżeli nie potrafiłeś skojarzyć kilku banalnych faktów do tej pory to nic już Ci nie pomoże. Pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He,i weź sie o coś zapytaj,powiedział bym coś ale nie ma sensu tracić czasu i dziekuje za pomoc,bezinteresowną jak mniemam aha i jeszcze jedne,nie odpowiadaj wiecej na moje posty,jak już mówiłem konwersacje z osobami przemądrzałymi na tym forum nie znoszę :) A jak wcześniej zaznaczyłem całej gry nie ukończyłem więc dla mnie jak narazie większość lokacji ma antyczne nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 15:28, NecroVisioneR napisał:

He,i weź sie o coś zapytaj,powiedział bym coś ale nie ma sensu tracić czasu

Nie wiem czy tamten post można traktować jako pytanie. Zbitek kilkunastu słów poprzetykanych jakimiś znakami. Czytać się tego normalnie nie da, a przynajmniej ja nie umiem. Pisać pięknie mi pożałowano, ale jakieś minimum chociaż powinno się reprezentować.

Dnia 21.04.2009 o 15:28, NecroVisioneR napisał:

za pomoc,bezinteresowną jak mniemam aha i jeszcze jedne,nie odpowiadaj wiecej na moje
posty,jak już mówiłem konwersacje z osobami przemądrzałymi na tym forum nie znoszę :)

Gdybym odpowiadał na każdy post, na jaki mam ochotę to musiałbym codziennie zakładać nowe konto. Odpowiedziałem, gdyż muszę zaspokoić moje potrzeby duchowe;> Siedzę na fotelu, po obiedzie, bezpiecznie w domu i w mojej piramidzie potrzeb przychodzi czas na bezinteresowną pomoc innym, którzy jej potrzebują. Nierobów to nie dotyczy, którym nie chce się sprawdzić dostępnej rzeczy, a snują jakieś wywody, na które odpowiedz znaleźli już w grze.
Wystarczy obejrzeć choćby czarno-biały film puszczany w kapsule "płynącej" do Raptur. Wsłuchać się w słowa, skojarzyć wystrój danej lokacji i znaczenie jej nazwy. Trudne?

Dnia 21.04.2009 o 15:28, NecroVisioneR napisał:

A jak wcześniej zaznaczyłem całej gry nie ukończyłem więc dla mnie jak narazie większość
lokacji ma antyczne nazwy.

Nie ma i mieć nie może. No chyba, że jesteś oderwany od rzeczywistości. Tak trudno poszukać w internecie i sprawdzić ile lokacji ma jaką nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:02, The_Nemezis napisał:


Mam takie pytanie. Mianowicie grałem w bioshocka na starym komputerze. No i mi dysk padł. Potem wymieniłem kompa. Domyślam się że licencja nadal jest na starym komputerze. Czy jeśli użyje tego programu to będę mógł wyłączyć licencje jednemu PC a drugi zostawić. Czy może wyłączy tylko ten na danym pc. Albo wszystkie. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować