Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Bajoszok to jeden z lepszych, jesli nie najlepszy tytul, w jakie dane mi bylo zagrac na konsolce Billa. Genialny, chory klimat, podwodny swiat Rapture = strzal w dziesiatke, a uzycie stylistyki Art Deco, to juz mistrzostwo samo w sobie. Mimo, ze gierka ma tylko single''a i do tego juz prawie go scalakowalem jak kiedys gralem, nie moglem oprzec sie pokusie i kupilem go jeszcze raz. Tym razem zawita w moim domku na stale, juz nie bede sprzedawal, bo sie nie oplaca, musze miec ten tytul w swojej kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są konsekwencje w przyszłości zabijania siostrzyczek zamiast ich ratowania i brania połowy ADAMa? W bajoszoku 2 podobno ma być siotra duża co mnie za to będzie tępić, ale w jedynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:51, Gromo napisał:

Jakie są konsekwencje w przyszłości zabijania siostrzyczek zamiast ich ratowania i brania
połowy ADAMa? W bajoszoku 2 podobno ma być siotra duża co mnie za to będzie tępić, ale
w jedynce?

Żadne. Znaczy oprócz różnicy w ilości ADAMa, będziesz miał inne zakończenie - są 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:03, edsonpele napisał:

Żadne. Znaczy oprócz różnicy w ilości ADAMa, będziesz miał inne zakończenie - są 2.


W teorii to są trzy, ale taki mały szczegół... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 15:24, Dexter_McAaron napisał:

> Żadne. Znaczy oprócz różnicy w ilości ADAMa, będziesz miał inne zakończenie - są
2.

W teorii to są trzy, ale taki mały szczegół... ;>


Tyle, że to 3 różni się od jednego z tych dwóch pozostałych jedynie tym, że Tenebaum mówi innym tonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:15, Ecko09 napisał:

Tyle, że to 3 różni się od jednego z tych dwóch pozostałych jedynie tym, że Tenebaum
mówi innym tonem.


Wiem :P Ale fakt jest faktem, trzy są ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 16:53, zerohunter napisał:

Chyba co 3 uratowane dziewczynki, ale jest to bardziej opłacalne chyba, niż ich zabijanie.


Nie do końca. Z uratowanej dziewczynki dostajesz 80 ADAMa, zaś w Misiu-Prezencie dodatkowe 200. 3x80 + 200 daje nam 440 jednostek. Z kolei z uśmierconej dziewczynki dostajesz 160, co pomnożone razy trzy daje nam 480. No ale czy te 40 mniej niewarte jest tych dziecięcych uśmieszków? ^^''

Ale poza tym w Misiach są też inne dobra, które - zależnie od tego co interesuje nas bardziej - swą wartością być może wyrównują te stracone 40 jednostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 18:49, Dexter_McAaron napisał:

> Chyba co 3 uratowane dziewczynki, ale jest to bardziej opłacalne chyba, niż ich
zabijanie.

Nie do końca. Z uratowanej dziewczynki dostajesz 80 ADAMa, zaś w Misiu-Prezencie dodatkowe
200. 3x80 + 200 daje nam 440 jednostek. Z kolei z uśmierconej dziewczynki dostajesz 160,
co pomnożone razy trzy daje nam 480. No ale czy te 40 mniej niewarte jest tych dziecięcych
uśmieszków? ^^''

Ale poza tym w Misiach są też inne dobra, które - zależnie od tego co interesuje nas
bardziej - swą wartością być może wyrównują te stracone 40 jednostek...

Adam w miśkui nie jest najwazniejszy ;) jak dla mnie najwazniejszy jest plazmid dzieki ktoremu Big Daddy nasz chroni ;) bardzo pomaga na trudnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:33, zerohunter napisał:

A właśnie, dzięki temu plazmidowi, można wywołać wojnę Tatuśków;]

tatuskow+stalkerow jeszcze do tego nalezy dodac plazmid na niewidzialność (jak stoimy w miejscu) już jest z górki :) i na upartego mozna rzucić czerwona kula(Anger chyba jakos tak..) i niebieska (od kamer samolocikow itd ;) ) zeby wiecej ludzi zachęcić do bójki ;) a sami możemy ustać na boku i obserowować jatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiłem 3 tatuśka ale po długim dość czasie przyszedł na to miejsce nowy, zrobiłem, aby mnie chroni, a obok był 2 tatuś. Zaatakowałem go i oglądałem walkę 2 tatuśków, tego wrogiego oszałamiałem trochę prądem. A gdy mój wygrał, to go zabiłem i miałem 2 nagrody z miśków i 1 siostrę uratowaną, byłem na dość wysokim zysku. Ze 100 dolarów było i masa naboji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 13:53, igor8472 napisał:

Poza zwykłymi tatuśkami są też ich "szczuplejsze" wersje, to są zdaje się stalkerowie.


?? Stalker ?? Kolego, gry Ci się pomyliły i to bardzo...

Wersja z wiertłem zwie się Bouncer; wersja z nitownicą oraz minami to Rosie.

Ja podejrzewam że miodusowi chyba chodziło o splicerów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować