Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 15:34, dark mesiah napisał:

Mam pytanie , zainstalowalem BIOSHOCK i niema dzwieku! Na poczatku byl wstepny filmik
to byl glos , w menu glownym jest dzwiek a jak tylko sie zacznie gra to niema wogule
. Ustawialem w menu wszystkie dostepne zmiany ale zadna nie pomaga.!POMOCY


Może stery do karty muzycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:31, zako95 napisał:

> Mam pytanie , zainstalowalem BIOSHOCK i niema dzwieku! Na poczatku byl wstepny filmik

> to byl glos , w menu glownym jest dzwiek a jak tylko sie zacznie gra to niema wogule

> . Ustawialem w menu wszystkie dostepne zmiany ale zadna nie pomaga.!POMOCY

Może stery do karty muzycznej?


A jaką masz karte dźwiękową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:44, dark mesiah napisał:

niestety niewiem jaka jest karta dzwiekowa, niewiem gdzie to sie sprawdza

w "moim komputerze" klikasz prawy przycisk myszy(w jakimś wolnym miejscu) --> właściwości --> sprzęt --> menedżer urządzeń --> kontrolery dźwięku, wideo i gier :) Albo dwa razy klikasz ten głośniczek w prawym dolnym rogu pulpitu i wchodzisz w : opcje --> właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w Bioshock na Xbox 360 i muszę zdecydowanie stwierdzić, że sterowanie konsolowe jest zdecydowanie lepiej przemyślane i pasujące do schematu gry. Zoom broni, którego na PC w ogóle się nie używało na konsoli jest często stosowanym head hunterem. Do tego umieszczenie pod triggerami plazmidów i broni jest lepszym rozwiązaniem niż przełączanie tych trybów myszą. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 19:27, Gothic 12 napisał:

Wystarczyła mi wideorecenzja z GameHot żeby wiedziec że muszę mieć tą grę...a Wy polecacie?


Jak najbardziej. Jedna z niewielu gier doskonałych pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:24, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem, że to genialny FPS ze świetnymi elementami cRPG i survival horroru. Czy są
w tej grze NPC, questy i np. pancerze?


Pancerzy nie ma, coś ala questy i NPC są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:24, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem, że to genialny FPS ze świetnymi elementami cRPG i survival horroru. Czy są
w tej grze NPC, questy i np. pancerze?


No tak jakby. Elementy cRPG to tylko to że są 2 różne zakończenia (dobre i złe) oraz to że można jakby budować swoja postać, czyli wybór plazmidów, rozszerzenia adama i ewy. Więc coś niby z cRPG jest, aczkolwiek za dużo tego nie ma. Co do survival horroru to trudno to tak określić, ta gra jest poprostu bardzo oryginalna. Ale straszna napewno nie jest, więc trudno tu porównywać z horrorem. Nie ma NPC w stylu że można dołączyć go do drużyny. Ale można za to zahipnotyzować Big Daddyego... i to chyba jako jedyny NPC w grze, bo reszta to po prostu masa przeciwników. Całą grę przechodzimy sami. Questy poboczne tak jakby są ale żadnych pancerzy nie ma. Można najwyżej sobie podnieść życie. I jest jeszcze tonik który może zwiększyć twoją obrone.. trudno to nazwać pancerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 20:27, Ecko09 napisał:

> Wystarczyła mi wideorecenzja z GameHot żeby wiedziec że muszę mieć tą grę...a Wy
polecacie?

Jak najbardziej. Jedna z niewielu gier doskonałych pod każdym względem.

Jak dla mnie nie, mało FPSa w tej grze. Mało sztrzelania, raz na jakiś czas nam wyskoczy jakaś postać no i czasem Big daddy. Po za tym, z fabuły wynika że osoby stosujące za dużo plazmidów stają się agresywne. No i tak się składa że każdy mieszkaniec jest agresywny. My ich w kółko używamy i nic się nam nie dzieje. Mogli by w fabule dodać że stajemy się agresywni i musimy znaleźc na to lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 13:25, xD ominik napisał:

> Jak najbardziej. Jedna z niewielu gier doskonałych pod każdym względem.
Jak dla mnie nie, mało FPSa w tej grze. Mało sztrzelania, raz na jakiś czas nam wyskoczy
jakaś postać no i czasem Big daddy.


Dla mnie to nie jest właściwie minus gry. Zależy kto czego szuka. Myślę że gdyby non-stop była sieka sieka gra by bardzo straciła na tym wspaniałym klimacie. Dla mnie to troche połączenie FPS, RPG i jakiegoś survivala. Bardzo fajną rzeczą jest poznawanie Rapture wraz z jego historią i tymi drobnymi szczegółami.

Dnia 09.01.2009 o 13:25, xD ominik napisał:

Po za tym, z fabuły wynika że osoby stosujące za
dużo plazmidów stają się agresywne. No i tak się składa że każdy mieszkaniec jest agresywny.
My ich w kółko używamy i nic się nam nie dzieje. Mogli by w fabule dodać że stajemy się
agresywni i musimy znaleźc na to lekarstwo.


No może troche. Ale jak grasz wkręć sobie złą stronę czyli zabijaj dziewczynki. Może trochę się poczujesz jak obłąkany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 22:40, Grizzly. napisał:

Dla mnie to nie jest właściwie minus gry. Zależy kto czego szuka. Myślę że gdyby non-stop
była sieka sieka gra by bardzo straciła na tym wspaniałym klimacie. Dla mnie to troche
połączenie FPS, RPG i jakiegoś survivala. Bardzo fajną rzeczą jest poznawanie Rapture
wraz z jego historią i tymi drobnymi szczegółami.

Rozumiem że nie chcieli z tej gry zrobić jakiegoś series sama, ale jat to już wepchali FPSa no niech go chociaż zrobią bardziej widocznego.

Dnia 19.01.2009 o 22:40, Grizzly. napisał:

No może troche. Ale jak grasz wkręć sobie złą stronę czyli zabijaj dziewczynki. Może
trochę się poczujesz jak obłąkany :P

Chcę, tą grę przejść jeszcze raz i być złym. Ale ten element z agresywnością uważam że został trochę zawalony przez twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w te gre 2 razy w przeciagu 3 tygodni prawie nic innego nie robilem tylko gralem i gralem... az wkoncu sie opamientalem co ja robie trzeba zrobic jakas przerwe. niemoge zapomniec tych wspanialych przezyc jakich doznalem podczas tej przygody, czulem sie jakbym tam by naprawde, wszystko sprawdzalem kilka razy az do przesady podziwialem grafike i te postacie szok. bardzo fajne jest rozwiazanie wlamywania sie do systemu, kamer, sejfow. a co do dziewczynek to zawsze je ratowalem bo mi ich szkoda bylo, ale zato dawaly mi prezent kolo ogrodu obfitosci,- 200adama super. finalowa walka z bosem byla bardzo ciekawa ale itak dziewczynki mi pomogly go zalatwic:-) niespodziewalem sie tego ..zakonczenie bylo naprawde EXTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak dla mnie headshoty i zoom to wybitnie nie jest klimat Bioshocka. Choć mimo wszystko z niego korzystałem i to grając na klawie i myszce, więc to, że z niego ni korzystałeś to raczej twój wybór, a nie wada gry. Podobnie sposób wyboru plazmidów mi nie przeszkadzał. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, przeszedłem dziś 1raz bioshocka. na hardzie ze stwierdzeniem, że nie zabiję żadnej little sister. i powiem, że jeśli już rozważać zabijanie bądź nie little sisters pod kątem ilości pozyskanego adama, to nawet nie zabijając ich miałem go pod sam koniec jeszcze ponad 100 i nie miałem na co ''wydać''. owszem, na siłę dało by radę, ale rozsądnie wybierając wszystkie tonici i plasmidy nie potrzeba zbyt wiele adama.
druga sprawa... ostatni pojedynek. ssie opór :P krótki, łatwy... nie podobała mi się postać fontaine''a :/
i ostatnia kwestia... może mi ktoś wytłumaczyć, jak to rozwiązać? - obrazek:
http://screenshot.xfire.com/screenshot/large/e6dbcb53d887a1001ec71bed0db752d6aecea645.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:15, pizmak666 napisał:


i ostatnia kwestia... może mi ktoś wytłumaczyć, jak to rozwiązać? - obrazek:
http://screenshot.xfire.com/screenshot/large/e6dbcb53d887a1001ec71bed0db752d6aecea645.jpg


W takiej sytuacji nic się nie da zrobić, spróbuj jeszcze raz, ponieważ ten układ zawsze jest losowo wybierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:19, Ecko09 napisał:

W takiej sytuacji nic się nie da zrobić, spróbuj jeszcze raz, ponieważ ten układ zawsze
jest losowo wybierany.


że losowo to już zdążyłem na to wpaść, tylko czemu do cholery nie da się tego ułożyć? :P

btw, dysponuje ktoś screenami z gry z peceta mocniejszego niż mój [konfig na gs''ie] ?
byłbym za nie wdzięczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 04:11, pizmak666 napisał:

> W takiej sytuacji nic się nie da zrobić, spróbuj jeszcze raz, ponieważ ten układ
zawsze
> jest losowo wybierany.

że losowo to już zdążyłem na to wpaść, tylko czemu do cholery nie da się tego ułożyć?
:P

btw, dysponuje ktoś screenami z gry z peceta mocniejszego niż mój [konfig na gs''ie]
?
byłbym za nie wdzięczny ;]


Na tym kompie powinieneś grać w full detalach Oo ja na Pentium D 3GHz, 2GB RAMu i GF 7600GT grałem na full detalach. W 1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować