Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2010 o 17:48, Net_com napisał:

A nie lepiej było kupić wersję z Pomarańczowej kolekcji za 25zł ? ;D


Szczerze? Jedna podstawowa wada. OKROPNY box, gdyby chociaż był jeszcze normalnych rozmiarów. Jednak najważniejsze jest to, że będąc w MM w Częstochowie za swój egzemplarz z Premium Games zapłaciłem 29 zł;p Nie wiem czy to z okazji jakiejś przeceny (pozostałe gry były w normalnych cenach z serii) czy dlatego, że gra ukazała się właśnie w tej Pomarańczowej Kolekcji. Tak czy inaczej nie mogę narzekać;p

Azvar
Nie tylko Ty tak masz...sam jak dobrze pamiętam to jeszcze większe jaja były przy premierze Hitmana 3, jakaś zabawa z crackiem czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:56, Longer napisał:

> A nie lepiej było kupić wersję z Pomarańczowej kolekcji za 25zł ? ;D

Szczerze? Jedna podstawowa wada. OKROPNY box, gdyby chociaż był jeszcze normalnych rozmiarów.
Jednak najważniejsze jest to, że będąc w MM w Częstochowie za swój egzemplarz z Premium
Games zapłaciłem 29 zł;p Nie wiem czy to z okazji jakiejś przeceny (pozostałe gry były
w normalnych cenach z serii) czy dlatego, że gra ukazała się właśnie w tej Pomarańczowej
Kolekcji. Tak czy inaczej nie mogę narzekać;p

No fakt box jest paskudny , ale jak dałeś 29zł za wersję premium games to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 18:40, Net_com napisał:

No fakt box jest paskudny , ale jak dałeś 29zł za wersję premium games to spoko.

Sam byłem zdziwiony i musiałem się u sprzedawcy upewnić;p Myślałem, że cenę z innej serii nakleili ale jednak to nie był błąd i Premium był po 29zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:48, Net_com napisał:

A nie lepiej było kupić wersję z Pomarańczowej kolekcji za 25zł ? ;D


Tą z ocenzurowaną wersją BioShock bez krwi i przekleństw? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:05, Azvar napisał:

> A nie lepiej było kupić wersję z Pomarańczowej kolekcji za 25zł ? ;D

Tą z ocenzurowaną wersją BioShock bez krwi i przekleństw? :P

Taka właśnie jest w wersji premium ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 20:05, Azvar napisał:

Tą z ocenzurowaną wersją BioShock bez krwi i przekleństw? :P


Nie wiem jaka jest w Pomarańczowej Kolekcji, ale w Premium niestety jest cenzura co dobitnie mi uświadomiła próba zainstalowania angielskiego patcha 1.1 ;/ A początkowa scena z Big D to potwierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:11, Net_com napisał:

> Tą z ocenzurowaną wersją BioShock bez krwi i przekleństw? :P
Taka właśnie jest w wersji premium ;P


Ja właśnie posiadam wydanie z PG i cenzury nie zauważyłem... Prawdopodobnie przeoczyłem brak krwi (muszę to sprawdzić, dam znać jakby było inaczej), właściwie w ogóle nie zauważyłem żeby czegoś brakowało. Za to wszystkie przekleństwa są na miejscu, soczyste bluzgi i przetłumaczone prawidłowo. Pamiętam, że przy instalacji jest wybór pomiędzy wersją angielską, a niemiecką. Zaraz to sprawdzę, prosiłbym tylko bardzo o jakiegoś save''a, na którym mozna się szybko przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2010 o 11:23, Azvar napisał:

Ja właśnie posiadam wydanie z PG i cenzury nie zauważyłem... Prawdopodobnie przeoczyłem
brak krwi (muszę to sprawdzić, dam znać jakby było inaczej), właściwie w ogóle nie zauważyłem
żeby czegoś brakowało. Za to wszystkie przekleństwa są na miejscu, soczyste bluzgi i
przetłumaczone prawidłowo. Pamiętam, że przy instalacji jest wybór pomiędzy wersją angielską,
a niemiecką. Zaraz to sprawdzę, prosiłbym tylko bardzo o jakiegoś save''a, na którym
mozna się szybko przekonać :)


Sam początek, kiedy po raz pierwszy spotykamy Dużego Tatusia;)) Little Sister bierze Adam od splicera a później tego załatwia Bid D. Krew powinna być, u mnie nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie żadnego save żeby się podzielić? Nie chce mi się przechodzić taki kawał (wiem, mały, ale jednak) tylko po to żeby się przekonać jaką wersję mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 13:08, Azvar napisał:

Nie macie żadnego save żeby się podzielić? Nie chce mi się przechodzić taki kawał (wiem,
mały, ale jednak) tylko po to żeby się przekonać jaką wersję mam :)


To jest tylko 10 minut gry;p! Leń z Ciebie niesamowity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:03, Longer napisał:

To jest tylko 10 minut gry;p! Leń z Ciebie niesamowity :D


Dobra, zainstalowałem, ale... nie jestem w stanie uruchomić gry :/ Wcześniej działało, wystarczyło pokombinować (to wina Win7 i sterowników do Audigy), a teraz za nic w świecie się nie uruchomi, tylko tak wisi mi to logo na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:55, Azvar napisał:

> To jest tylko 10 minut gry;p! Leń z Ciebie niesamowity :D

Dobra, zainstalowałem, ale... nie jestem w stanie uruchomić gry :/ Wcześniej działało,
wystarczyło pokombinować (to wina Win7 i sterowników do Audigy), a teraz za nic w świecie
się nie uruchomi, tylko tak wisi mi to logo na pulpicie.

Ja mam save z samego końca poziomu arkadia , daj mi gg , albo coś to ci wyślę , zresztą jak chcesz to mam jeszcze z samego końca gry , jak walczysz z Fontainem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale i tak nie skorzystam, nie mogę tej gry uruchomić na Win7 -.- Wcześniej miałem kłopoty z tą grą na tym systemie, a teraz po prostu w ogóle nie ruszy (wisi mi tylko logo gry na pulpicie i proces w tle zużywający 50% CPU)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:10, Azvar napisał:

Dzięki, ale i tak nie skorzystam, nie mogę tej gry uruchomić na Win7 -.- Wcześniej miałem
kłopoty z tą grą na tym systemie, a teraz po prostu w ogóle nie ruszy (wisi mi tylko
logo gry na pulpicie i proces w tle zużywający 50% CPU)..

rozumiem, że z trybem zgodności się bawiłeś i nie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:21, Longer napisał:

rozumiem, że z trybem zgodności się bawiłeś i nie pomogło?


...

Powiem tylko, że próbowałem wszystkiego ze standardowych procedur :) Wybacz, denerwuje mnie jak ktoś o to pyta, tymbardziej że to prawie nigdy nie pomaga :P Ta gra pod Windows 7 to jest po prostu istny koszmar, u mnie na początku nie chciała w ogóle się uruchomić w wersji 1.1 (ale jakoś mi się udało, musiałem pokombinować z Creative ALchemy i ustawieniami sterownika karty dźwiękowej), a granie w wersji 1.0 odpada z wielu powodów (przede wszystkim brak supportu dla 16:10/9). No a teraz już totalnie nic nie pomaga, przez to nie kupiłem BioShock 2 i nie zrobię tego, widząc co się dzieje na forach 2K Games (a dzieje się jedno wielkie NIC, zero pomocy z ich strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:21, Longer napisał:

rozumiem, że z trybem zgodności się bawiłeś i nie pomogło?


Wróciłem do sprawy i udało mi się uruchomić BioShock dopisując pewną linijkę do configa ( http://www.gamingnewslink.com/2007/10/21/bioshock-error-solutions-and-bug-fixes-bioshock-wont-start-etc/ ) i ten wreszcie się uruchamia, mimo że wcześniej nic takiego nie musiałem robić (zamiast tego musiałem wtedy kombinować z ALchemy i sterownikami do Audigy). Tyle, że wtedy przynajmniej wszystko w grze działało, a teraz gra uruchamia się, ale bez dźwięku (jest tylko w filmikach oraz muzyka w menu, a gra jest niema) i wiesza przy robieniu autozapisu...

Nie mam sił do tej gry na Win7, poddaje się :( I to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie warto kupować BioShock2, bo jak mam mieć takie same problemy teraz lub w przyszłości, to dziękuję bardzo, tymbardziej że 2K Games po prostu OLEWA graczy, nie naprawia tych problemów i nie pomaga w ogóle ich pomoc techniczna... A na ich forach praktycznie 3/4 tematów w Pomocy Technicznej to problemy z Win7/Vista... Na XP mi działało OK, pomijając przycinający się dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2010 o 13:00, Azvar napisał:

Nie mam sił do tej gry na Win7, poddaje się :( I to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu,
że nie warto kupować BioShock2, bo jak mam mieć takie same problemy teraz lub w przyszłości,
to dziękuję bardzo, tymbardziej że 2K Games po prostu OLEWA graczy, nie naprawia tych
problemów i nie pomaga w ogóle ich pomoc techniczna... A na ich forach praktycznie 3/4
tematów w Pomocy Technicznej to problemy z Win7/Vista... Na XP mi działało OK, pomijając
przycinający się dźwięk.

Dlatego ja gdy kupowałem komputer w Niemczech z Windows Vista wolałem dopłacić już u nas ok 500 zł i mieć XP. Nie mogę na niego narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 15:29, Longer napisał:

Dlatego ja gdy kupowałem komputer w Niemczech z Windows Vista wolałem dopłacić już u
nas ok 500 zł i mieć XP. Nie mogę na niego narzekać ;)


Ja już do XP nie wracam, Windows 7 spełnił niemalże wszystkie moje oczekiwania, także nie mam już na co narzekać :) Co najwyżej mogę rozważyć robienie dual-boota i XP jako drugiego systemu, ale jak dla mnie za dużo zachodu jak dla jednej zabugowanej gry (acz dobrej, wielka szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2010 o 15:34, Azvar napisał:

Ja już do XP nie wracam, Windows 7 spełnił niemalże wszystkie moje oczekiwania, także
nie mam już na co narzekać :) Co najwyżej mogę rozważyć robienie dual-boota i XP jako
drugiego systemu, ale jak dla mnie za dużo zachodu jak dla jednej zabugowanej gry (acz
dobrej, wielka szkoda).


Nie można mieć wszystkiego. Dla mnie Bioshock jest jedną z najlepszych gier ostatnio wydanych jeśli idzie o klimat i zagrać w niego musiałem. Drugą część zamierzam kupić jutro. Choć też pomału przymierzam się w na Win7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować