Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2010 o 20:11, Pile napisał:

Witam. Gdzie znajdę poradnik do wszystkich rzeczy do szukania w bioshocku 2? Chodzi o
dzienniki i stacje ulepszeń.


Ja od siebie mogę polecić http://guides.gamepressure.com/bioshock/guide.asp?ID=3325 , jeśli jakoś ci to pomoże :) To taka angielska wersja gry-online, więc w miarę szczegółowe poradniki tam są. Ewentualnie szukaj na http://www.gamefaqs.com/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 13:24, Net_com napisał:

Mam problem , na poziomie Hefajstos , gdzie mam znaleść w biurze jakiegoś gościa nitrogliceryne
do konstrukcji bomby to jej tam nie ma ...

Ściana, obraz, sejf, przycisk do niego pod biurkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 17:11, edsonpele napisał:

> Mam problem , na poziomie Hefajstos , gdzie mam znaleść w biurze jakiegoś gościa
nitrogliceryne
> do konstrukcji bomby to jej tam nie ma ...
Ściana, obraz, sejf, przycisk do niego pod biurkiem...

Dzięki za odpowiedź , ale w końcu sam do tego doszedłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat obrazu tam nie było. To nie gabinet Langfordowej. Za to tam trzeba się dostać łamiąc kod i przedzierając się przez multum electro-boltów.

Wiem, czepiam się drobiazgów ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:24, Net_com napisał:

Czy walka z Fonteainem to była ostateczna walka ? Chodzi mi oto czy to koniec gry ? Bo
czuje lekki niedosyt ;D


Ta, to już jest koniec gry. Zawsze możesz przejść grę drugi raz bądź zabrać się za dwójkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:43, Ecko09 napisał:

> Czy walka z Fonteainem to była ostateczna walka ? Chodzi mi oto czy to koniec gry
? Bo
> czuje lekki niedosyt ;D

Ta, to już jest koniec gry. Zawsze możesz przejść grę drugi raz bądź zabrać się za dwójkę
;]

A w dwójce fabuła mówi o wydarzeniach po tym jak Jack (główny bohater jedynki) opuścił Rapture czy o wcześniejszych wydarzeniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2010 o 15:51, Net_com napisał:

A w dwójce fabuła mówi o wydarzeniach po tym jak Jack (główny bohater jedynki) opuścił
Rapture czy o wcześniejszych wydarzeniach ?


Fabuła "dwójki" rozgrywa się w 1969roku czyli 10 lat po wydarzeniach z "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 15:51, Net_com napisał:

Czy walka z Fonteainem to była ostateczna walka ? Chodzi mi oto czy to koniec gry ? Bo czuje lekki niedosyt ;D


A z kim Ty byś jeszcze chciał walczyć...? Z Matką Gąską? ^^''

Dnia 03.04.2010 o 15:51, Net_com napisał:

A w dwójce fabuła mówi o wydarzeniach po tym jak Jack (główny bohater jedynki) opuścił
Rapture czy o wcześniejszych wydarzeniach ?


Aczkolwiek jako ciekawostkę dodam, iż MP z kolei ma miejsce w trakcie "Wojny Domowej" po Nowym Roku ''59, czyli na samym początku upadku Rapture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat się z Tobą w pełni zgadzam, sam miałem pewien niedosyt po ukończeniu pierwszego BioShock''a co nie zmienia faktu, że została mi jeszcze druga część gry, ale na razie brak funduszy, może nie tyle co brak co mam na oku parę innych gier. Między innymi KotOR''a I lub MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem dzisiaj Bioshock''a z Premium Games i podczas instalacji wszystko przebiega płynnie aż do momentu instalowania tego patcha 1.1 pl. Już mnie szlag trafia normalnie, patch w ogóle nie widzi zainstalowanej gry. Miał ktoś już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 00:34, Longer napisał:

Witam. Kupiłem dzisiaj Bioshock''a z Premium Games i podczas instalacji wszystko przebiega
płynnie aż do momentu instalowania tego patcha 1.1 pl. Już mnie szlag trafia normalnie,
patch w ogóle nie widzi zainstalowanej gry. Miał ktoś już tak?


Wszyscy tak mieli, jakiś debil w Cenega nie sprawdził zawartości płytek przed wysłaniem do tłoczni, no i tak oto mamy nie działający patch. Musisz go sobie ściągnąć z oficjalnej strony wydawcy... 1.1 PL to będzie ten największy patch (jakieś 90 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 11:04, Azvar napisał:

Wszyscy tak mieli, jakiś debil w Cenega nie sprawdził zawartości płytek przed wysłaniem
do tłoczni, no i tak oto mamy nie działający patch. Musisz go sobie ściągnąć z oficjalnej
strony wydawcy... 1.1 PL to będzie ten największy patch (jakieś 90 MB).


Poczytałem na innych forach i ściągnąłem ten patch. I rzeczywiście takie coś nie powinno mieć miejsca. Ciekawe czy ten człowiek dalej pracuje u nich bo ja na miejscu jego szefa "trochę" bym się zdenerwował ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 16:35, Longer napisał:

rzeczywiście takie coś nie powinno
mieć miejsca. Ciekawe czy ten człowiek dalej pracuje u nich bo ja na miejscu jego szefa
"trochę" bym się zdenerwował ;p


No rodzi się pytanie: czy na prawdę jest tak mało chętnych RZETELNYCH ludzi na takie stanowiska typu kontroler jakości (nie wiem konkretnie kto się tym zajmuje, ale prawdopodobnie ktoś powinien sprawdzać to wszystko zanim poleci na półki sklepowe), skoro takie rzeczy jak widać stale się powtarzają? Nawet nie chcę tu bluźnić na Cenegę, praktycznie każdy wydawca gier w naszym pięknym kraju tak do tego podchodzi... mam całkiem bogatą już kolekcję oryginałów w wydaniach PL ze źle wydrukowanymi poradnikami, nie działającą w jakiejś części zawartości płyt, nie działającymi/psującymi grę patchami czy poplątane wydania, w których nie wiadomo po co są niektóre płyty i jak zainstalować dodatek... A to dopiero początek, jak jeszcze się wspomni o problemach z samymi grami z takich wydań...

To by było tak offtopem, musiałem się komuś wyżalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować