Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt kontratakuje!

185 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 18:48, d-s napisał:

W "Sadze Fallout" Polska wersja językowa jest obligatoryjna, czy też jako dodatek do doinstalowania?


gry są w polskiej wersji językowej (F1 i 2 w kinowej, Tactics w pełnej). Nie ma w tym wydaniu opcji grania w języku angielskim.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:35, vear napisał:

Btw. Jest szansa na wydanie antologii Spellbound - Desperados, Robin Hooda i Chicago 1930 na
jednym DVD? Dwa pierwsze zebrały świetne opinie, trzecia gra już nie, ale i tak wielu kupiłoby
zestaw ze względu na dwie pierwsze gry.


Nie planujemy takiego wydania na razie, przynajmniej na pewno w tym roku.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

herosi maja sciezki audio a te nie chca dzialac po wrzuceniu gier na dvd... problem rozwiazany. Muzyka audio jest o wiele ladniejsza od tej midi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:44, morthi napisał:

herosi maja sciezki audio a te nie chca dzialac po wrzuceniu gier na dvd... problem rozwiazany.
Muzyka audio jest o wiele ladniejsza od tej midi...



A to nie wiedziałem. Czyli CDP nie popełnia błędu CENEGI z sagą M&M. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Nareszcie TES3ZE! Od wakacji czekam na tę grę (na początku miała zostać wydana 31.08) i nareszcie jest. Na pewno kupię!
A co do innych gier... Fallouty mam z czasopism, Matrix i Herosi mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:58, malpka napisał:

> herosi maja sciezki audio a te nie chca dzialac po wrzuceniu gier na dvd... problem rozwiazany.

> Muzyka audio jest o wiele ladniejsza od tej midi...


A to nie wiedziałem. Czyli CDP nie popełnia błędu CENEGI z sagą M&M. Brawo.


Własnie
Cenega zawaliła sprawe z tą antologią. Nic nie działa jak powinno i nie dali czesci 1-5 ;(
Cd P widac ze nie spartolił z herosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha nie no nie wierze. Jakis czas temu napisalem do CDP czy wyda Sage Morrowinda i Sage Fallouta w XKN no i mi odpisali: "Nic nie wiemy na ten temat" a tu masz :D CD Projekt taki sobie zarcik zrobil, ot co :D Baardzo sie ciesze ze!! Kupuje wszystkie i kolejne zgloszenie do konkursu <zaciera raczki> :D,

Pozdrawiam CDP i graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że we wszystkie gry już grałem, jednak posiadanie sagi Fallout, czy Herosów to naprawdę niezła kolekcja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kupię Matrixa i Morrowinda. Wreszcie zmuszę się do gry w Morrowinda:D Za każdym razem przestawałem grać po jakimś czasie:D Ale na razie kończę kampanię Bitwy o Śródziemie 2 i Dark Crusade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:04, aku666 napisał:

Szkoda, ze saga herosow na 4 cd a nie na dvd jak morrowind.


To dlatego, że inaczej byłby błąd w plikach dźwiekowych.


Ja na bank kupię tę sagę, a oprócz tego eXtra Grę z Heroers 4, będę miał już niemal całą kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TES: Morrowind''em się zainteresuje na poważnie, Matrix hmm... jak skądś wezme demo lub zagram u kumpla i bedize warte świeczki to może też kupie, Fallout to super gra, ale wole kupić taniej tylko jedynkę. Herosów od 1 do 4 mam, więc thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu w sumie widoczny jest marketing - co można zrobić z HoMM 1 i 2? Dopchnąć do 3, by sprzedać ją jeszcze raz. ;) Ja sobie z chęcią kupię Matriksa, mi się tam podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować