Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Rainbow Six: Vegas

197 postów w tym temacie

Um, ja już gram :D Gra jest absolutnie boska, i tyle, najlepszy R6 jakie do tej pory wyszło. Wygląda nieziemsko.. szkoda tylko ze ma takie kosmiczne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:50, Dominik84 napisał:

Um, ja już gram :D Gra jest absolutnie boska, i tyle, najlepszy R6 jakie do tej pory wyszło.
Wygląda nieziemsko.. szkoda tylko ze ma takie kosmiczne wymagania.


Możesz napisać na jakim kompie grasz i jak działa gra? I przydałaby się wersja gry czy to czasem beta jakaś nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:50, Dominik84 napisał:

Um, ja już gram :D Gra jest absolutnie boska, i tyle, najlepszy R6 jakie do tej pory wyszło.
Wygląda nieziemsko.. szkoda tylko ze ma takie kosmiczne wymagania.


Baardzo ciekawe skąd masz, skoro premiera jest dopiero w marcu 2007....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra szczegolnie po sieci:D Juz sierzantem jestem :) Single tez fajne ale w sumie zrobilem tylko dla achevmentu :) LEpiej sie gra po sieci cooperative :) wtedy to rzeznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:52, Blantman napisał:

Świetna gra szczegolnie po sieci:D Juz sierzantem jestem :) Single tez fajne ale w sumie zrobilem
tylko dla achevmentu :) LEpiej sie gra po sieci cooperative :) wtedy to rzeznia


a z kąd masz grę? Premiera w Polsce jest w marcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:39, syriusz.b napisał:

> Świetna gra szczegolnie po sieci:D Juz sierzantem jestem :) Single tez fajne ale w sumie
zrobilem
> tylko dla achevmentu :) LEpiej sie gra po sieci cooperative :) wtedy to rzeznia

a z kąd masz grę? Premiera w Polsce jest w marcu....


Może ma bo mu ciotka z USA przysłała. To tylko moje domysły. Fajna gra będzie z tego R6 Vegas. Tylko wymagania sprzetowe to juz nie na mojego kompa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:45, Adamzzz napisał:

Ciotka z USA? Ja nie wierzę już w takie rzeczy...

He, ciężko uwierzyć to fakt, ale czasem niektórzy mają taką dogodność. Ale to nie liczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:46, citekmaniak napisał:

> Ciotka z USA? Ja nie wierzę już w takie rzeczy...
He, ciężko uwierzyć to fakt, ale czasem niektórzy mają taką dogodność. Ale to nie liczni.


To nie ma sensu. Ja mam rodzinę w USA, ale nigdy nie proszę o przysyłanie gier. Chociaż mam już 128$ ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:49, Adamzzz napisał:

> > Ciotka z USA? Ja nie wierzę już w takie rzeczy...
> He, ciężko uwierzyć to fakt, ale czasem niektórzy mają taką dogodność. Ale to nie liczni.


To nie ma sensu. Ja mam rodzinę w USA, ale nigdy nie proszę o przysyłanie gier. Chociaż mam
już 128$ ;-).


To ma sens bo możesz mieć daną grę dużo wcześniej zanim pojawi się w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już nie to samo co poprzednie części, zawsze wolałem planować a potem patrzeć jak plan się sprawdza w praniu. A teraz to taki fps z cyklu wydaj rozkaz, pójdź tam czy zrób to i to. Pff zrąbali klimat i motyw serii :/

Ps. Co wy się go tak czepiacie jak mam ciotkę jego sprawa, jak ma pirata to jego strata, a jak już musicie polować na piratów to piszcie tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=2014 a nie zaśmiecacie wątek gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:52, citekmaniak napisał:

> > > Ciotka z USA? Ja nie wierzę już w takie rzeczy...
> > He, ciężko uwierzyć to fakt, ale czasem niektórzy mają taką dogodność. Ale to nie
liczni.
>
>
> To nie ma sensu. Ja mam rodzinę w USA, ale nigdy nie proszę o przysyłanie gier. Chociaż
mam
> już 128$ ;-).

To ma sens bo możesz mieć daną grę dużo wcześniej zanim pojawi się w Europie.



Ale to juz nie uprawnia nas do pomocy technicznej w Polsce. 0 wPLN, 0 punktów Cenegi, 0 czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:54, Adamzzz napisał:

> > > >.....


Bez PLN mogę żyć. Pomoc techniczna? Nigdy z niej nie korzystałem i raczej nie skorzyustam bo nie mam takiej potrzeby., Zawsze są fora internetowe o danej grze i wszystkiego można się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest Super, jednak ja osobiście wole poprzednie części (oprócz LockDowna). Gdyby to nie był Rainbow Six to może inaczej podszedł bym do tego tytułu. A tak mam nieco mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee ... to ona nie wyszła :) chyba jednak wyszła (ja mowie o wersji na x''sa 360 ) kupilem na allegro za 140 zl :) a premiere miala w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:41, Blantman napisał:

eeee ... to ona nie wyszła :) chyba jednak wyszła (ja mowie o wersji na x''sa 360 ) kupilem
na allegro za 140 zl :) a premiere miala w grudniu


aaa i wszystko jasne :p My PC''towcy jeszcze poczekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:53, L33T napisał:

Dla mnie to już nie to samo co poprzednie części, zawsze wolałem planować a potem patrzeć jak
plan się sprawdza w praniu. A teraz to taki fps z cyklu wydaj rozkaz, pójdź tam czy zrób to
i to. Pff zrąbali klimat i motyw serii :/

Podzielam twoje zdanie, ale kiedy ukazała się pierwsza część serii, wielką popularnością cieszyła powieść Toma Clancy''ego o tym samym tytule, opowiadała ona o superkomandosie Johnie Clarku (to ten co dawał nam wskazówki w grze). Teraz jej popularność nieco spadła, a twórcy zauważyli pewnie, że lepiej sprzedaje się coś bardziej dynamicznego (najlepszy przykład: ich Ghost Recon: Advanced Warfighter sprzedał się w 2,5 milionów egzemplarzy) . Często też widzę na forach porównania starych Raibow Sixów do SWAT, ale przecież to nie ma sensu. R6 polegało na bezbłędnym zaplanowaniu akcji i jego realizacji zabijając przy tym wszystkich terrorystów, a SWAT, na zwykłej akcji policji, bez ofiar, ani w przestępcach, ani w cywilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, aktualnie mieszkam w Niemczech, a tutaj gra juz od pewnego czasu jest :) Nawet wyszły już 4 pacze, ciekawe czy będą uwzględnione w wersji polskiej... Jak już pisałem gra jest naprawdę boska, choć na poziomie Realistycznym strasznie trudna, po siec grałem tylko raz i jest chyba lepiej niż w singla.

Niestety wymagania są kosmiczne, na moim wysłużonym X2 4200+ 2 GB (DC) i lekko podkręconym GF 7800GT gra chodzi dość kiepskawo przy rozdzielczości 1024x768 z cieniami na medium i wyłaczonym motion blurem, ale z włączonym HDR (z wyłaczym praktycznie to samo). Średnio mam 28-30 fps, ale potrafi zjechać do 11 gdy jest duże zamieszanie. Generalnie da się grać, ale Oblivion chodził szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawde niewiele brakuje mi abym kupil konsole nextgen. Jeszcze kilka tytulow, ktorych nie udzwignie moj PC a na PS2 nie wyjdzie i sprzedaje czarnucha i kupuje cos lepszego. Doprawdy paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować