Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Rainbow Six: Vegas

197 postów w tym temacie

Suuuuper gra. Ładna grafa, fajne bronie, klimacik Las Vegas. Ale zawsze musi być ale...
Pierwsze to to, że na samym początku przydałby się jakiś samouczek. Dopiero w 3 części gry dowiedziałem się jak wychylać się zza osłon. Zaś drugie alo to to, że jak nacisnę ESC to głos się rypie. W ogóle jak jakiś menu mi wyskoczy tak jest.

Acha, mam pytanko. Można rozkazać drużynie żeby gdzieś rzucili granat albo coś takiego jak było w Lockdown jak zapora ogniowa? Męczą mnie niektóre misje, bo z miejsca bardzo trudno się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot.Kupiłem R6V z Supersellera, i gdy próbuję grać przez internet wyskakuje mi : "Operacja nie powiodła się". Spróbowałem paczować grę, też lipa, bo "Nie można odnaleźć folderu instalacji. Instalacja zostanie przerwana".

Jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie temat nieco się ożywi po premierze gry w CDA. Gra jest świetna, ale mam problem z grą sieciową, bo nie wiem o co w tych wszystkich trybach polega. Ma ktoś może jakąś instrukcje do tego, albo opis tych trybów? Jeśli nie to czy ktoś uprzejmy mógłby streścić cel tych trybów nie tylko dla mnie, ale dla pozostałych żółtodziobów? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 20:57, Orion napisał:

Prawdopodobnie temat nieco się ożywi po premierze gry w CDA. Gra jest świetna, ale mam
problem z grą sieciową, bo nie wiem o co w tych wszystkich trybach polega. Ma ktoś może
jakąś instrukcje do tego, albo opis tych trybów? Jeśli nie to czy ktoś uprzejmy mógłby
streścić cel tych trybów nie tylko dla mnie, ale dla pozostałych żółtodziobów? Byłbym
wdzięczny.


Już znalazłem, nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem grę razem z CDA i gdy klikam na opcję trybu wieloosobowego, to pojawia się komunikat "Nie udało się uruchomić usługi sieciowej". Może ktoś wie jak to naprawić? Mam najnowszego patcha od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:04, sinir napisał:

/.../


Zazwyczaj działa proste przeładowanie gry. Jeśli nie pójdzie, akcję powtórzyć. Aż do skutku. Podobnie jeśli nie będzie chciał łączyć z serwerem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat odświeżony, czyli pierwsze ofiary naciągaczy z CDA. Powiem wam coś - poczekajcie miesiąc i idźcie do używanej prasy. Zapłacicie 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:04, sinir napisał:

Mam problem. Kupiłem grę razem z CDA i gdy klikam na opcję trybu wieloosobowego, to pojawia
się komunikat "Nie udało się uruchomić usługi sieciowej". Może ktoś wie jak to naprawić?
Mam najnowszego patcha od Cenegi.


A czy wogóle ściągnąłeś seriala ze strony CDA do gry w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:22, Jackaloppe napisał:

> /.../

Zazwyczaj działa proste przeładowanie gry. Jeśli nie pójdzie, akcję powtórzyć. Aż do
skutku. Podobnie jeśli nie będzie chciał łączyć z serwerem. :)


Próbowałem z dziesięć razy. Efekt? Żaden. Jakieś inne pomysły?

@Orion
Gdybym chociaż miał kiedy go wpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:29, Woo-Cash napisał:

Temat odświeżony, czyli pierwsze ofiary naciągaczy z CDA. Powiem wam coś - poczekajcie
miesiąc i idźcie do używanej prasy. Zapłacicie 6zł.

Poczekaj z 10 lat, to pograsz za free. Twoje myślenie doprawdy ckliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 21:07, bartog123 napisał:

> miesiąc i idźcie do używanej prasy. Zapłacicie 6zł.
Poczekaj z 10 lat, to pograsz za free. Twoje myślenie doprawdy ckliwe.


Jeśli masz kasę, to kupuj. Skoro od premiery nie zagrałeś, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś poczekał jeszcze miesiąc. Ale twoja kasa, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować