Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Rainbow Six: Vegas

197 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 15:22, muniok napisał:

A podasz mi jakie ma wymagania???

Jasne. Minimalne: Proc 3 GHz, 1 GB RAM, Karta 128 MB.
Rozsądne: Pentium 4 3.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600GT lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Vegas jest trudna gra? tzn. czy sa poziomy trudnosci do wybrania i w jakiej skali ? wiem juz ze nie ma save w dowolnym momencie ale jak czesto rozmieszczone sa checkpointy? Czy jest to typ gry ktora przechodzi sie kawalek po kawalku po kilka razy i ginie sie bardzo czesto ,amunicja sie konczy szybko a wrogowie sa bardzo wytrwali?Nie lubie sie frustrowac przechodzac jakis moment po kilkadziesiat razy ale tez nie lubie gier zbyt prostych .Chcialbym wywazonego poziomu trudnosci .......jeszcze jedno pytanko .Czy polska wersja jezykowa jest ok? Chodzi mi glownie o podkladane glosy.Czy nie psuja klimatu gry i pasuja do tego tytulu? Zastanawiam sie jaka wersje jezykowa kupic bo z polskimi glosami roznie bywa chociaz w przypadku Chaos Theory Cenegi byla rewelacyjna wersja z podlozonym i glosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:12, jackass napisał:

Czy Vegas jest trudna gra?

Poziom trudności jest w tej grze bardzo wyważony. Wrogowie padają po dwóch strzałach, jeśli dobrze trafisz. Gra zapisuje się automatycznie w punktach kontrolnych rozmieszczonych na mapie. Na jedną misję jest około 6 punktów kontrolnych. Mówię na oko, bo nie przyszło mi na myśl, żeby policzyć. :)

>Czy polska wersja jezykowa jest ok?
Muszę Ci powiedzieć, że nie będziesz rozczarowany. Głosy bardzo dobrze pasują do wszystkich postaci. Poza tym są liczne przekleństwa, które podbudowują akcję. Na przykład jeśli zaatakujemy terrorystów z zaskoczenia nie obejdzie się bez przekleńst z ich strony. Bardzo mnie to zadziwiło. To moja pierwsza gra z wulgarnym słownictwem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ! I mogę jedynie powiedzie ,że gra ZMIATA wszystko co do tej pory widziałem w gatunku FPS`ów.Niesamowita grywalnośc ,jeszcze lepsza grafika i klimatyczna muza.Gra ma czasem spadki fps''ów na moim kompie tak jak się spodziewałem ,ale rozdziałkę mam na 1024x768 ,detale na low .Pierwsza misja to porażka (czyt.przycinała się niemiłosiernie).Element taktyczny i realizm to pierwsza liga strzelanek dostępnych aktualnie na PC.Chowanie się za elementami otoczenia ,odbijanie zakładników ,wbijanie się do pokoi ,mnóstwo świetnych broni ,klimat oddziału rainbow Six to jest to czego od tej gry oczekiwałem i nie zawiodłem się .Mogę polecic każdemu kto się nadal waha.W dodatku ta cena - po prostu cud,miód i orzeszki.Jeśli masz mocnego kompa,50 złociszy w portfelu i lubisz dobrze postrzelac (nie na pałe do przodu ale powoli i taktycznie) to Kupuj .Masz moją rekomendację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz kompa, że momentami Ci przycina ? Pytam, bo zastanawiam się na zakupem Rainbow Six: Vegas, cena jest na prawdę rozsądna w stosunku do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 21:06, marcincinek15 napisał:

A jakiego masz kompa, że momentami Ci przycina ? Pytam, bo zastanawiam się na zakupem Rainbow
Six: Vegas, cena jest na prawdę rozsądna w stosunku do jakości.

AMD Athlon 64 3000+ ; Radeon x1300 ICQ 256mb ;1GB RAM
Przycinało mi konkretnie w misjach na otwartym terenie czyli pierwszy rozdzial .Teraz mam misje w kasynie i jest dobrze .Mimo to ze wszystko mam na low ,jedynie rozdzialke wysoka.Chociaz czasem spada mi framerate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicze że mogło by mi pujść płynnie na moim kompie?? nie mówie tu o najwyższych wymaganiach

Procesor: 2 rdzeniowy 1,8 Ghz Intel Centrino Duo
Ram:2 GB
Windows Vista

O Karte nie pytam bo mam bardzo dobrą

Wiecie niby komp dobry ale nikt nic nie wiadomo np Gothic 3 Ścina mi sie okropnie na najniższych wymaganiach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ...procesor mam taktowany tak mniej wiecej 2GHz moze 2,3 GHz ......przed odpaleniem gry uruchamia sie sprawdzanie systemu ,jak we wszystkich grach Ubi i przy minimalnych wymaganiach wszedzie mialem zielony znaczki (znaczy ze moj sprzet spelnia wymagania) a przy rozsadnych jedynie przy procku byl czerwony krzyzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 21:16, Davidskrk napisał:

Myślicze że mogło by mi pujść płynnie na moim kompie?? nie mówie tu o najwyższych wymaganiach


Procesor: 2 rdzeniowy 1,8 Ghz Intel Centrino Duo
Ram:2 GB
Windows Vista

O Karte nie pytam bo mam bardzo dobrą

Wiecie niby komp dobry ale nikt nic nie wiadomo np Gothic 3 Ścina mi sie okropnie na najniższych
wymaganiach :/

spokojnie odpalisz gre na wysokich ustawieniach ....o ile masz karte grafiki z 256 MB ramu i PS3 ...ale mowisz ze masz .....Gothic ma zle zoptymalizowany kod ,nie ma PCta na ktorym chodzilby plynnie na najwyzszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam athlona 3200+ 1gb ram i karta x1950 pro gra wymiata na maksymalnych i się nie tnie największe wrażenie zrobiły na mnie rozmycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:27, juke napisał:

> A podasz mi jakie ma wymagania???
>
Jasne. Minimalne: Proc 3 GHz, 1 GB RAM, Karta 128 MB.
Rozsądne: Pentium 4 3.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600GT lub lepsza), 7
GB HDD, Windows XP.

Dzięki za podanie wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:28, Numenpl napisał:

Czy wyszedł patch do polskiej werji??

wersja z SuperSellera jest juz chyba spatchowana najnowszym patchem .A jesli wychodzi nowy patch to przed uruchomieniem gry uruchamia sie Update i wtedy sama sie uaktualnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:27, reykan napisał:

Mam pytanie: na którym gracie poziomie trudności?

Ja gram na Normalu ale gra jest trudna nawet na tym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:27, reykan napisał:

Mam pytanie: na którym gracie poziomie trudności?

Gram na normal a potem na reaslistycznym niezła rozgrzewka przed multi :)
grał ktoś w to Assassination and Conquest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, warto kupić tą grę? Właśnie się zastanawiam, ale nie wiem jak jest z tymi elementami taktycznymi itp...A ogólnie fajnie się gra? O wymagania się nie boję, bo komp mam dobry (vide: podpis)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:12, Beliar-13 napisał:

Ludzie, warto kupić tą grę? Właśnie się zastanawiam, ale nie wiem jak jest z tymi elementami
taktycznymi itp...A ogólnie fajnie się gra? O wymagania się nie boję, bo komp mam dobry (vide:
podpis)...


No cóż myślę, że warto. Jeśli chodzi o elementy taktyczne, to nie spodziewaj się powrotu do korzeni serii Rainbow Six. Jednak gra się fajnie, akcja jest dynamiczna, grafika bardzo szczegółowa i ogólnie mamy tu do czynienia z przyjaznym interfejsem. No i ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować