Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Rainbow Six: Vegas

197 postów w tym temacie

Ostatnio chciałem kupić R6 Vegas, ale odstraszyła mnie nalepka ''całkowiecie polska wersja'' - napiszcie, jak jest z poziomem polonizacji, zwłaszcza dźwieków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:33, Skie napisał:

Ostatnio chciałem kupić R6 Vegas, ale odstraszyła mnie nalepka ''całkowiecie polska wersja''
- napiszcie, jak jest z poziomem polonizacji, zwłaszcza dźwieków?


Polonizacja jest w porządku. Teksty wrogów są booskie. Raz załatwiłem kolesia z daleka po cichu. Stał obok niego drugi i takie tekst usłyszałem:

K...A on mi wsiał kasę. :D:D:D To mnie powaliło. Takich smaczków jest dużo. Ogólnie rzecz biorąc jakiś niedoróbek nie zauważyłem. Kupuj. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:33, Skie napisał:

Ostatnio chciałem kupić R6 Vegas, ale odstraszyła mnie nalepka ''całkowiecie polska wersja''
- napiszcie, jak jest z poziomem polonizacji, zwłaszcza dźwieków?


Jak napisał Kerigun teksty są bardzo fajne i dobrze dobrane do postaci żadnych obaw ! Mi się podobają te teksty i dubbing , chociaż momentami kłótnie są tak sztuczne że chce się wymiotować to ogół oceniam bardzo dobrze i ponadprzeciętnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mieliście rację:)
Właśnie skonczyłem - i swietnie sie bawiłem, choc jako ''weteran'' Ghostów na początku nieco kręciłem nosem na marne opcje taktyczne (np. niemoznosc podzialu druzyny) czy ''realistycznie'' porozstawiane skrzynie z zaopatrzeniem. Ale potem dalem sie poniesc akcji, ktora, trzeba przyznac wartka jest i gra się płynnie i dynamicznie. Choć fabuła troche kiepawa, główny przeciwnik mało przekonujacy, a kto zdradzi wiedzialem od początku ;) No i szkoda, ze brak normalnego zakonczenia.
Brakowało mi najbardziej jakis animacji pokazujacych jak terrorysci przejmuja kontrolę nad obiektami itp.. Choc wiem, ze mialo byc pewnie w 100% z punktu widzenia Logana.
Ah grafika śliczna, bardzo podobały mi sie projekty kasyn (Dante''s) i efekt rozmycia.
Co do polonizacji: tłumaczenie dobre! Tłumacz nawet wiedział jak się uzywa ''Bynajmniej'' ;) a dzwieki - całkiem dobre, choc jakbym znowu slyszał FarCry''a i Chrom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft potwierdziło Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2. Marzec 2008 to przypuszczalna data wydania.

“Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas took the gaming world by storm in 2006 thanks to its technological advances and gameplay innovations,” said Yves Guillemot, president and chief executive officer at Ubisoft. “We are convinced that Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 will remain a pioneer in the highly competitive first person shooter genre, bringing more of what Rainbow Six fans love to the table.”
worthplaying.com

20071120200320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj zakupilem gre. Niestety nie moge zainstalowac najnowszego patcha 1.06, poniewaz wyskakuje mi ten oto komunikat: "Nie mozna odzyskac folderu instalacji. Instalacja zostaje przerwana" . Dzieje sie tak przy instalacji patcha pobranego ze strony internetowej i przy autoupdate. Zainstalowalem gre jeszcze raz ale to nie pomoglo niestety.
System: Vista 32 bit z poprawkami, patch uruchamiany z prawami administratora. W googlu nic nie moge znalesc.

Moglby mi ktos pomoc? Bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z wydajnością.

W pewnych lokacjach gra tnie mi się tak, że się nie da grać, chociaż mam sprzęt, który powinien ją unieść na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 13:26, Reaper65 napisał:

Mam pewien problem z wydajnością.

W pewnych lokacjach gra tnie mi się tak, że się nie da grać, chociaż mam sprzęt, który powinien
ją unieść na max detalach.


Konkrety, konkrety!!! mówiąc, że masz super sprzęt trudno powiedzieć w czym problem...
Może lepiej powiedz jaki procesor, karta graficzna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:52, 332 napisał:

> Mam pewien problem z wydajnością.
>
> W pewnych lokacjach gra tnie mi się tak, że się nie da grać, chociaż mam sprzęt, który
powinien
> ją unieść na max detalach.

Konkrety, konkrety!!! mówiąc, że masz super sprzęt trudno powiedzieć w czym problem...
Może lepiej powiedz jaki procesor, karta graficzna itp.


C2D 2.66Ghz, GeForce 8800GT, 2GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem otóż niedawno kupiłem Rainbow six vegas ale niestety gdy gram to po 10 minutach grania a czasami nawet po 2 czy 5 gra mi się wywala do systemu wiecie może jak temu zaradzić?? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki problem ale z radeonem X1950PRo i został rozwiązany przez zainstalowanie nowych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:41, Bratek196 napisał:

Ja miałem taki problem ale z radeonem X1950PRo i został rozwiązany przez zainstalowanie
nowych sterowników.

Obecnie mam zainstalowane najnowsze sterowniki ze strony producenta próbowałem zainstalować starsze potem jeszcze raz nowsze, ale to nic nie poskutkowało gra się cały czas wysypuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 00:45, Lee1234 napisał:

> Ja miałem taki problem ale z radeonem X1950PRo i został rozwiązany przez zainstalowanie

> nowych sterowników.
Obecnie mam zainstalowane najnowsze sterowniki ze strony producenta próbowałem zainstalować
starsze potem jeszcze raz nowsze, ale to nic nie poskutkowało gra się cały czas wysypuje
:(

Ja mam podobny problem mam GeForce 8600 GT i ram i w pewnym momencie wyskakuje niebieski ekran jakies tam coś napisane, ale to jest ułamek sekundy i komp się resetuję, wcześniej dochodziłem dalej i nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagul---> U mnie jest dokładnie tak samo tylko, że nie wiadomo w którym miejscu mi się zresetuje. Moze to wina karty graficznej. Przez takie resetowanie nie da się normalnie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam radeona x1950 pro i działa normalnie, robiliście reinstal wina/gry lub patchowanie lub jeszcze bóg wie co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować