Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

panowie/panie mam problem, zrobilem filmik nazwalem go i dalem tagi. Ale za nic wpisuje w search nazwe filmu i tagi i wogule go nie znajduje :/ Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:23, piotreqqq napisał:

panowie/panie mam problem, zrobilem filmik nazwalem go i dalem tagi. Ale za nic wpisuje
w search nazwe filmu i tagi i wogule go nie znajduje :/ Why?


Trzeba trochę poczekać, az filmik znajdize się na stronie. poczekaj 1-2 dni i wtedy zobacz :)

aha, na przyszłośćto: w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 23:51, Ecko09 napisał:

Otrzymałem na maila wiadomość od YT, że jeden z moich filmików "może zawierać treść,
która należy do WMG". O co chodzi? Co to za WMG?


Do moich dwóch filmików ostatnio też się przyczepili, że niby naruszam te prawa autorskie :/ Pomógł audio swap, ale tam jakaś denna muza była, a dałem fajny muzę do filmu ... ale mówi się trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy na UT usuwają konta lub filmy - jeśli np. na dane konto nie zalogujemy się przez jakiś czas, lub dany film nie jest oglądany etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Zrobiłem 20min film i zapisałem go w najlepszej jakości przez co zajmuje 250mb ale bardzo dobrze się go ogląda ale jeszcze nie wrzucałem go na YT. Zrobiłem też inne, krótkie filmiki, które również zapisałem w najwyższej jakości. Jednak po uploadowaniu na YT filmy straciły dużo na jakości (zarówno obraz jak i dźwięk) i zastanawiam się czy jest sens wrzucać tak duży film w HQ jeśli YT i tak go tak przerobi, że zostanie z niego gó*no:/ Może już lepiej zapisać filmik z WMM w tym formacie dla łącza 512kbps? Będzie zajmował sporo mniej, a chyba nie będzie wyglądał o wiele gorzej? Proszę o jakieś rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak po uploadowaniu

Dnia 02.02.2009 o 15:24, THE WITCHER1990 napisał:

na YT filmy straciły dużo na jakości (zarówno obraz jak i dźwięk) i zastanawiam się czy
jest sens wrzucać tak duży film w HQ jeśli YT i tak go tak przerobi, że zostanie z niego
gó*no:/


To normalne, że filmik wygląda trochę crapowato na YT. Jednak jest dużo odsłon danego filmiku to pojawia się opcja "Watch in HD" i wtedy jakoś bardzo się polepsza. Ew dopisuje się do końca linka z filmikiem zdaje się pare cyferek i znaków by było HD, ale nie pamiętam co trzeba dopisać. Google pomoże :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wrzuceniu filmiku na YT trzeba trochę poczekać aż pojawi się opcja "oglądaj w wysokiej rozdzielczości"
ale filmik i tak traci trochę na jakości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 09:46, RAVvy napisał:

Kurde toż to kur*icy można dostać: jak nie dyskryminacja, to z kolei to zasrane WMG...połowa
zakładek poszła się paść.

Niestety.. Ale komunikat "Ten film nie jest dostępny w twoim kraju" czy cóś takiego rozwala.

Macie coś takiego że po kliknięciu na "Jeszcze raz" poza przesunięciem się wskaźnika, nie odtwarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 20:14, M1chał napisał:

Macie coś takiego że po kliknięciu na "Jeszcze raz" poza przesunięciem się wskaźnika,
nie odtwarza?


Zapomniałem o to spytać ... mam tak od kilku dni. Trzeba kliknąć Play by zaskoczyło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś co to znaczy jak wyświetla się komunikat na YT że: "Film jest niedostępny w Twoim kraju. "?? Bo chyba cenzura do nas nie dotarła... (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:52, CR7 napisał:

Nie wie ktoś co to znaczy jak wyświetla się komunikat na YT że: "Film jest niedostępny
w Twoim kraju. "?? Bo chyba cenzura do nas nie dotarła... (?).

Mnie też to powili zaczyna denerwować ta Polska nie jest tak zacofana. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:07, yerko napisał:

> Nie wie ktoś co to znaczy jak wyświetla się komunikat na YT że: "Film jest niedostępny

> w Twoim kraju. "?? Bo chyba cenzura do nas nie dotarła... (?).
Mnie też to powili zaczyna denerwować ta Polska nie jest tak zacofana. ;D


Kurcze, tylko że wydaje mi się że nie o "zacofanie" tutaj chodzi... ;) Do tej pory nigdy się nie spotkałem z czymś takim w internecie. Myślałem że Internet ma tą niezawisłą zaletę że mogę czytać blog Kambodżańskiego mnicha i oglądać filmiki Hawajskich surferów (a chętniej "surferek" ;). Znaczy chodzi mi o to że miałem do tej pory dostęp do wszystkiego do czego tylko zapragnąłem, a tutaj jakieś ograniczenia jak w Chinach... Nie wiem czy tutaj chodzi o jakieś kwestie prawne czy coś, (bo nie dopuszczam myśli że o cenzurę) ale tak czy inaczej powszechność i dostępność materiałów w internecie została zachwiana. Chyba że tu chodzi o jakieś bezczelne wymuszenie założenia konta na YT. Hmm... ten problem zresztą da się chyba rozwiązać przez przestawienie kraju który YT rozpoznaje jako twój, znaczy z polskiego na jakiś hamerykański czy cóś, bo i tak się chyba da...

Tak czy inaczej ktoś kto ma konto na YT i jest zorientowany w sprawie mógłby to wytłumaczyć. Byłbym kontent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować