Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Ehh już mnie wkurza ten Youtube. Wszystkie te skargi jakie złożyły wytwórnie muzyczne, spowodowało usunięcie masy filmików. Z moich ulubionych z 30% zostało usunięte, bo ktoś złamał prawa autorskie. Jezuuu ONI MAJĄ OBSESJE na punkcie piractwa:/ Nawet teledysku, fragmentu koncertu, czy piosenki karaoke nie można obejrzeć, bo "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez WMG." Ja pier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio youtube wariuje - fakt, ale czy ktoś mi może powiedzieć czy też ma teraz takie problemy z tą stronką? Albo nie chce się wczytać albo robi to strasznie wolno [ chyba nawet gorzej niż gram.pl ;-P ]. Wszystko inne śmiga, jestem w tym osamotniony czy to jakaś awaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakaś awaria, gdyż też mam problemy. Nic nie chce się załadować, a profil wczytuje się bardzo długo. A akurat fajny filmik wyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:57, kedzior141 napisał:

Eh... Mam 15 lat i tak zaznaczyłem gdy tworzyłem konto na YT. Jest jakiś sposób żeby
oglądać i te filmiki które są 18+?

Stworzyć nowe konto 18+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:59, owczar4 napisał:

> Eh... Mam 15 lat i tak zaznaczyłem gdy tworzyłem konto na YT. Jest jakiś sposób
żeby
> oglądać i te filmiki które są 18+?
Stworzyć nowe konto 18+?


Wolałbym zostać przy obecnym, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:57, kedzior141 napisał:

Eh... Mam 15 lat i tak zaznaczyłem gdy tworzyłem konto na YT. Jest jakiś sposób żeby
oglądać i te filmiki które są 18+?

Ludzie te youtube.com mnie już dowala , przykład ? oglądaliście oczy kobry katastrofa śmiać się z takiego człowieka -.- 0 szacunku i jeszcze ten śmiech co on powiedział że go ręka boli , a ten odp że Se chleb kroi zal mi takich ludzi co się wyśmiewają przez to człowiek jest , niektórzy tego nie doceniają .Nie zdziwił bym się gdyby autora tego filmu spotkało to samo nigdy nie wiadomo co los nam szykuję ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem z YouTube, ze nie mogę oglądać filmików w wyższej rozdzielczości. Po prostu nie mogę znaleźć lub nie ma tego przycisku, wie ktoś dlaczego tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 21:08, mtij napisał:

A ja mam taki problem z YouTube, ze nie mogę oglądać filmików w wyższej rozdzielczości.
Po prostu nie mogę znaleźć lub nie ma tego przycisku, wie ktoś dlaczego tak może być?

Niemożesz, bo nie wszystkie filmy są uploadowane w wyższej rozdzielczości. Te co mają wyższą rozdzielczość dostępną posiadają ten przycisk, a te co nie.... no nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 21:30, Nevikanos napisał:

> A ja mam taki problem z YouTube, ze nie mogę oglądać filmików w wyższej rozdzielczości.

> Po prostu nie mogę znaleźć lub nie ma tego przycisku, wie ktoś dlaczego tak może
być?
Niemożesz, bo nie wszystkie filmy są uploadowane w wyższej rozdzielczości. Te co mają
wyższą rozdzielczość dostępną posiadają ten przycisk, a te co nie.... no nie mają ;)


Źle mnie zrozumiałeś. Wiem ze nędznego filmiku z komórki nie obejrzę w HQ, chodzi mi o filmiki, które są uploadowane w wysokiej rozdzielczości, np filmiki z oficjalnego kanału EA albo IGN, od pewnego czasu nie mam pod filmikiem tego napisu, w który trzeba kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 22:06, Zauri napisał:

dlategp, ze jest teraz taki przycisk HQ od tego :)


no właśnie problem w tym ze tego tez nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 12:06, marcinshinoda napisał:

Ehh już mnie wkurza ten Youtube.


Oj tak, złote czasy YT mineły :/

Teraz wbijasz, chcesz obejrzeć teledysk, posłuchać muzyki, obejrzeć filmik? A to filmiku nie ma, bo prawa autorskie. Nie ma teledysku, bo nie. Filmik jest, ale głosu nie ma, no bo wykorzystano piosenkę jakąś a to narusza prawa autorskie. Dobra, szukasz czego innego, klikasz i ... ten film jest niedostępny na terenie twojego kraju. KUR** !
Po prostu dno się robi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, czy tylko ja mam ten problem, czy wam też nie działa upload filmików? Klikam upload, wybieram plik i nic się nie dzieje o.O Jeśli to żart primaaprilisowy od ludzi z YT, to śmieszny nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować