Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Mam problem bo niewiem jak przesłać plik mp3 z muzyczką na swoją stronę you tube. Niechodzi mi o przesłanie filmu video tylko sam utworek muzyczny. Prubowałem i wyskakuje wiadomośc że nie obsługuje mp3. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 09:54, dark_mesiah napisał:

Mam problem bo niewiem jak przesłać plik mp3 z muzyczką na swoją stronę you tube. Niechodzi
mi o przesłanie filmu video tylko sam utworek muzyczny. Prubowałem i wyskakuje wiadomośc
że nie obsługuje mp3. Jak to zrobić?


Na YT nie idzie samego mp3 przesłać. Trzeba np. w WMM otworzyć i tam wrzucić to mp3, zapisać ten projekt i to co wyjdzie wrzucić na YT. Będzie to po przesłaniu sama muzyka, niejako bez teledysku czy podkładu filmowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 09:59, Kakarotto napisał:

> Mam problem bo niewiem jak przesłać plik mp3 z muzyczką na swoją stronę you tube.
Niechodzi
> mi o przesłanie filmu video tylko sam utworek muzyczny. Prubowałem i wyskakuje
wiadomośc
> że nie obsługuje mp3. Jak to zrobić?

Na YT nie idzie samego mp3 przesłać. Trzeba np. w WMM otworzyć i tam wrzucić to mp3,
zapisać ten projekt i to co wyjdzie wrzucić na YT. Będzie to po przesłaniu sama muzyka,
niejako bez teledysku czy podkładu filmowego ;)


A co to jest te- "WMM"? bo niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiecie może czemu tak strasznie tną mi się filmy po kliknięciu na HQ lub HD. Łączę mam 1 mega, i tak zresztą zawsze czekam aż filmik się do końca załaduje, później oglądam. Czy to wina mojego słabego laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:24, abbott123 napisał:

Siema, nie wiecie może czemu tak strasznie tną mi się filmy po kliknięciu na HQ lub HD.
Łączę mam 1 mega, i tak zresztą zawsze czekam aż filmik się do końca załaduje, później
oglądam. Czy to wina mojego słabego laptopa?

Sprawdz testowe filmiki na stronie adobe, czy jakiejkolwiek innej. Posciagaj kodeki HD i na koniec sciagnij na dysk jakas probke HD zeby sie upewnic czy to na 100% nie jest wina lacza. Jesli to nie da rezultatu, to widocznie jest za slaby lub zasyfiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:35, abbott123 napisał:

A jakie np. kodeki proponujesz? Googluję i sam bajzel widzę. Chyba milion tego.

ja aktualnie korzystam z k-lite codecs i tam w paczuszce mam wszystkie kodeki wlacznie z tymi HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem. Nie mogę od dzisiaj odtwarzać filmików na jutubie z niewiadomego powodu. Do wczoraj wieczorem było to możliwe, ale dzisiaj już nie. Na szatanie IE mogę odtwarzać, ale niestety na Firefoxie już nie ma takiej możliwości. Zawsze pojawia się tylko ten ciemny ekran jak na obrazku i nic się nie da odtworzyć. Jak ktoś wie co z tym zrobić, to będę wdzięczny.

20091003094719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem związany z oglądaniem filmów na YouTube. Otóż gdy uruchomię jakiś film, mogę jedynie obejrzeć około 5 sekund, a dalej nie chce mi się już ładować. Wcześniej działo się podobnie, ale mogłem trochę dłużej się nacieszyć filmem. Czy mógłby mi ktoś pomóc? A czy może mieć to coś wspólnego z antivirusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:29, Wintesun napisał:

To może miec coś wspólnego z zajętym miejscem na dysku twardym. Postaraj się usunąć tymczasowe
pliki internetowe.


Tak, to było właśnie z tego powodu. Problem naprawiony. Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować