Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 19:45, Ceteris Paribus napisał:

No ja nie raz myślałem o założeniu partji i poświęceniu swojego życia dla kraju. Tak jak to
robili nasi wielcy rodacy, by być mężem stanu, nie pijawką - politykiem. Kto wie, może kiedyś...

widzę że do polityki jest trudno przekonac ludzi. Jeżeli jest takie nastawienie to faktycznie nie ma szans na założenie partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:46, Earthshaker napisał:

Dla mnie każdy polityk to jak powiedziałeś "pijawka"


Niestety tak jest. Patrząc na obecnych polityków nic innegoi nie przychodzi mi do głowy. Dossali się do koryta i udaj, ż ecośrobią, ot choćby lustracja - interesuje to kogoś, bo mnie nie! W 1918r jak też odzyskaliśmy niepodległość to wszyscy urzędnicy byli związani z państwami zaborczymi i nikt nic nie mówił. Teraz mydlą na moczy tymi bzdurami. Ludzie! Kogo to obchodzi! Zajmijce sięczymś naprawde ważnym - gospodarka, drogi, polepszenie bytu rodaków itp, nie tymi bzdurami! Niestety jest tak, że w polityce są praktyczną większością idioci, a mądrzy ludzie siedzą cichutko na uczelniach, czy robiąc na system :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:49, kon-libero napisał:

widzę że do polityki jest trudno przekonac ludzi. Jeżeli jest takie nastawienie to faktycznie
nie ma szans na założenie partii


Wiesz moim zdaniem jest to specjalnie robione przez tych przy korycei, zniechęcić ludzi do tego. Jak ktoś nie pójdzie do urny to wybrał zwycięzcce. A tacy cholerni kaczyńscy poruszyli mochery i dzięki temu wygrali wybory :|

Co do partji to niejest to takie trudne, by założyć partję trzeba zebrać troszkę podpisów (niewiem ile, musiałbym do książki spojrzeć) gorzej z tym by ta partja otrzymała poparcei rerszty społeczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie myślec w takim razie inaczej niż politycy którzy siedzą w sejmie bezpieczni. Szukajcie innych dróg a nie tych ciągle co próbują politycy i zwykli ludzie oni sie opierają na tym co najłatwiejsze bo sie boją ryzyka a trzeba czasami ponieśc ryzyko nawet jeśli by ci nie wyszło to nikt ci nie powie że nie próbowałeś najpierw spróbuj potem oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:56, Earthshaker napisał:

I ci kretyni siedzący w rządzie kłamią i tworzą ustawy, dzięki którym życie w Polsce się nie
zmienia.


Oj zmienia się zmienia! Ale na gorsze! Że tak powiem obecny rząd zajmuje się sprawami malejącej populacji, przemocy w szkole, czy narkomanii od "dupy strony". Becikowe? Mundurki? Zaostrzenie kar za posiadanie? Czy to coś da? Wątpię! Becikowe starczy na wózek i dołorzenie do chrzcin. Mundurki zamaskują dilerów i chuliganów. Zaostrzenie walki z marichuaną spowoduje sporzycie twardszych narkotyków - łatwiej coś wciągnąć, czy połknąć niż zapalić... A wracajć do dragow, znajomy dostał parę latek za to za co na zachodzie ma sie upomnienie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:00, kon-libero napisał:

Zacznijcie myślec w takim razie inaczej niż politycy którzy siedzą w sejmie bezpieczni. Szukajcie
innych dróg a nie tych ciągle co próbują politycy i zwykli ludzie oni sie opierają na tym
co najłatwiejsze bo sie boją ryzyka a trzeba czasami ponieśc ryzyko nawet jeśli by ci nie wyszło
to nikt ci nie powie że nie próbowałeś najpierw spróbuj potem oceniaj


Niestety nie ma innej drogi niż polityka do poprawieniu stanu rzeczy. Rewolucja? OIwszem, ale mogła by być źle przyjęta prze kraje UE i świat. Trzeba tam wejść, kopnąć wszystkich w dupe i naprawic wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:52, Ceteris Paribus napisał:

Niestety jest tak, że w polityce są praktyczną większością idioci, a mądrzy ludzie siedzą cichutko
na uczelniach, czy robiąc na system :|

Ja bym nie powiedział, że sami idioci, ale raczej ludzie sprytni. Przykładem niech będzie Lepper - człowiek prosty, ale na tyle sprytny i pozbawiony wstydu. Osiągnął tyle, że w sumie finansowo jest ustawiony do końca życia, a z prawem sobie igra jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:04, Ceteris Paribus napisał:

> Zacznijcie myślec w takim razie inaczej niż politycy którzy siedzą w sejmie bezpieczni.
Szukajcie
> innych dróg a nie tych ciągle co próbują politycy i zwykli ludzie oni sie opierają na
tym
> co najłatwiejsze bo sie boją ryzyka a trzeba czasami ponieśc ryzyko nawet jeśli by ci
nie wyszło
> to nikt ci nie powie że nie próbowałeś najpierw spróbuj potem oceniaj

Niestety nie ma innej drogi niż polityka do poprawieniu stanu rzeczy. Rewolucja? OIwszem, ale
mogła by być źle przyjęta prze kraje UE i świat. Trzeba tam wejść, kopnąć wszystkich w dupe
i naprawic wszystko :)

władza daje fałszywe bezpieczeństwo, są inne drogi jakoś w to wierzę trzeba podjąc ryzyko i szukac inaczej niż politycy na górze trzeba się podjąc innej drogi musimy szukac ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja bym nie powiedział, że sami idioci, ale raczej ludzie sprytni. Przykładem niech będzie Lepper

Dnia 26.04.2007 o 20:07, Czedwik napisał:

- człowiek prosty, ale na tyle sprytny i pozbawiony wstydu. Osiągnął tyle, że w sumie finansowo
jest ustawiony do końca życia, a z prawem sobie igra jak chce.


No wiesz spryt nie zakazuje mu być idiotą ;) Co do niego - kolo ma pare wyroków i jest (p)osłem, a pewein taksówkarz co zburzył komin bo mu się na łeb walił jest bezrobotny, bo jest karsany za samowolkę budowlaną, czyli zburzenie tego komina, ehhh :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:10, kon-libero napisał:

władza daje fałszywe bezpieczeństwo, są inne drogi jakoś w to wierzę trzeba podjąc ryzyko i
szukac inaczej niż politycy na górze trzeba się podjąc innej drogi musimy szukac ryzyka


ja też kiedy śszukałem innych dróg. Jednak tewraz wiem, że skończy sięna pałce po łbie i 48 za poglądy :P
To co robię - chcę skończyć studja, by być "kimś"(?). Zdanie kogoś wykształconego i umiącego przemawiać jest o wiele bardizej wartościowe niż krzyczenie haseł itp. Naprawdę nie wiem jak inaczej mozna by przejąć władzę, poza rewolucjaczy zam,achem stanu, albo puczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:02, Ceteris Paribus napisał:

> /.../A wracajć do dragow,
znajomy dostał parę latek za to za co na zachodzie ma sie upomnienie :|

I bardzo dobrze, że dostał. Może zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:15, Ceteris Paribus napisał:

> władza daje fałszywe bezpieczeństwo, są inne drogi jakoś w to wierzę trzeba podjąc ryzyko
i
> szukac inaczej niż politycy na górze trzeba się podjąc innej drogi musimy szukac ryzyka


ja też kiedy śszukałem innych dróg. Jednak tewraz wiem, że skończy sięna pałce po łbie i 48
za poglądy :P
To co robię - chcę skończyć studja, by być "kimś"(?). Zdanie kogoś wykształconego i umiącego
przemawiać jest o wiele bardizej wartościowe niż krzyczenie haseł itp. Naprawdę nie wiem jak
inaczej mozna by przejąć władzę, poza rewolucjaczy zam,achem stanu, albo puczem...
Ja krzyczę hasła? bo jeśli tak uważasz to przepraszam cię bardzo ale od polityków wywnioskowałem że w polityce słowo hasło to jest takie samo słowo jak fajny w j.polskim czyli puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:19, kon-libero napisał:

> > władza daje fałszywe bezpieczeństwo, są inne drogi jakoś w to wierzę trzeba podjąc
ryzyko
> i
> > szukac inaczej niż politycy na górze trzeba się podjąc innej drogi musimy szukac
ryzyka
>
>
> ja też kiedy śszukałem innych dróg. Jednak tewraz wiem, że skończy sięna pałce po łbie
i 48
> za poglądy :P
> To co robię - chcę skończyć studja, by być "kimś"(?). Zdanie kogoś wykształconego i umiącego

> przemawiać jest o wiele bardizej wartościowe niż krzyczenie haseł itp. Naprawdę nie wiem
jak
> inaczej mozna by przejąć władzę, poza rewolucjaczy zam,achem stanu, albo puczem... Ja krzyczę hasła? bo jeśli tak uważasz to przepraszam cię bardzo ale od polityków wywnioskowałem

że w polityce słowo hasło to jest takie samo słowo jak fajny w j.polskim czyli puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:20, kon-libero napisał:

> > > władza daje fałszywe bezpieczeństwo, są inne drogi jakoś w to wierzę trzeba
podjąc
> ryzyko
> > i
> > > szukac inaczej niż politycy na górze trzeba się podjąc innej drogi musimy szukac

> ryzyka
> >
> >
> > ja też kiedy śszukałem innych dróg. Jednak tewraz wiem, że skończy sięna pałce po
łbie
> i 48
> > za poglądy :P
> > To co robię - chcę skończyć studja, by być "kimś"(?). Zdanie kogoś wykształconego
i umiącego
>
> > przemawiać jest o wiele bardizej wartościowe niż krzyczenie haseł itp. Naprawdę
nie wiem
> jak
> > inaczej mozna by przejąć władzę, poza rewolucjaczy zam,achem stanu, albo puczem... J


a krzyczę hasła? bo jeśli tak uważasz to przepraszam cię bardzo ale od polityków wywnioskowałem
że w polityce słowo hasło to jest takie samo słowo jak fajny w j.polskim czyli puste


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:16, KrzysztofMarek napisał:

I bardzo dobrze, że dostał. Może zmądrzeje.


Wiesz on niestety nie zmądrzeje, jest w to wpier*** sam wiesz zresztą co nałogi robią z ludzi :( pieszone kreski... a fajny koleś był naprawdę. Chocia teraz myślę, że jak wyjdzie to inaczje chyba spojrzy na życie, podobmno przytył 20 kilo. Mnioejsza z nim. A wiesz czym jest szkołą prawa naury? Ja uwarzam, że każdy powinen mieć prawo do wszystkiego. A to, że ktoś teraz nieche czegoś brać to wtedy też by nie brał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się