Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 10:02, Hellmut napisał:

orzel286
Nie znosiłem Kaczyńskiego jako prezydenta, ale może jakieś minimum szacunku dla
tego, że zginął człowiek?

Szanować kogoś tylko dla tego, że nie żyje? Po moim trupie! Ale postronnych ludzi (np załoga, szef sztabu) troszkę żal, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:11, Lone_Wolf napisał:

Skoro pozwalamy sobie na niewybredne żarty, to i ja się dołączę:


Nie czas na zarty, a szczegolnie z takiej sprawie. Nie jestem zwolennikiem Prezydenta Lecha Kaczynskiego, ale no wlasnie to nasz Prezydent i nalezy mu sie szacunek. Jako Polak przezywam te katostrofe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubiłem Kaczyńskiego, sam z niego żartowałem itp. Jednak tego mu nie życzyłem. Wielka żałoba będzie, i to jeszcze w takiej okoliczności jak obchody w Katyniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oprócz członków pisu był tam ktoś jeszcze? Mogliby podać wszystkim pasażerów, a nie wybranych...

Jaruzelski ma jednak w życiu szczęście. Dobrze, że nie zabrał się z prezydentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mogliby podać pełną listę pasażerów, ale teraz mają za dużo na głowie, jak się nieco uspokoi, to powinni to podać. Osobiście też nie byłem jakoś specjalnie za Lechem Kaczyńskim, ale szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:18, In_The_End napisał:

A oprócz członków pisu był tam ktoś jeszcze? Mogliby podać wszystkim pasażerów, a nie
wybranych...

A Szmajdziński czy Dolniak to pisowcy? Niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:17, orzel286 napisał:

Szanować kogoś tylko dla tego, że nie żyje? Po moim trupie! Ale postronnych ludzi (np
załoga, szef sztabu) troszkę żal, fakt.

Właśnie tak. To nie śmierć sprawia, że człowieka należy uszanować, ale to jak żył i kim był. Jeżeli chodzi o Prezydenta, nie czuję nic. Zacofany ideologicznie ignorant, blokujący jakiekolwiek zmiany tylko dlatego, że rządziła Platforma, a nie Prawo i Sprawiedliwość. I to, że nie żyje, mojego zdania nie zmienia.

Niech wieczny spokój znajdą wszyscy godni i dobrzy ludzie, których tam straciliśmy. My wszyscy. Przede wszystkim uderza mnie śmierć człowieka wartościowego i inteligentnego - prezesa Narodowego Banku Polskiego. Pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:18, Wojman napisał:

Nie czas na zarty, a szczegolnie z takiej sprawie. Nie jestem zwolennikiem Prezydenta
Lecha Kaczynskiego, ale no wlasnie to nasz Prezydent i nalezy mu sie szacunek. Jako Polak
przezywam te katostrofe.



A ja byłem zwolennikiem. I lubiłem go. Mimo jego wad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:21, miquel93 napisał:

A Szmajdziński czy Dolniak to pisowcy? Niekoniecznie

Nie. Szmajdzińskiego naprawdę mi szkoda. Jest on ojcem mojej koleżanki z gimnazjum. Kiedyś załatwił naszej klasie wycieczkę do sejmu gdzie mieliśmy z nim spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:22, Siriondel napisał:

Właśnie tak. To nie śmierć sprawia, że człowieka należy uszanować, ale to jak żył i kim
był. Jeżeli chodzi o Prezydenta, nie czuję nic. Zacofany ideologicznie ignorant, blokujący
jakiekolwiek zmiany tylko dlatego, że rządziła Platforma, a nie Prawo i Sprawiedliwość.
I to, że nie żyje, mojego zdania nie zmienia.

Zgoda ale to nie powód do żartów, uważałem co prawda że powinien wycofać się z polityki ale nie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.
Imho przede wszystkim zginęli tam ludzie, to akurat , że politycy to sprawa drugorzędna, jak by nie patrzeć to był nasz prezydent, nasi rodacy, nie musieliśmy ich popierać, lubić - jednak jako ludziom należy się im minimalny szacunek [tu rozumiem odrobinę powagi i nie robienie sobie jaj, trochę kultury] , to największa tragedia w polskim lotnictwie od kilku ładnych lat.

A co do osób innych niż "polityczni" o których się nie mówi - zakładam że pierw informację powędrują do rodzin, dopiero potem zostaną upublicznione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za lotnisko, żeby o drzewa zahaczył? W Rosji na prawdę robi się takie lotniska? W Polsce byłem na różnych lotniskach, ale NIGDZIE nie widziałem drzew. Nawet na małym lotnisku Jasionka przy Rzeszowie nie ma w okolicy ani jednego drzewka. A, że taka katastrofa prędzej, czy później się wydarzy to byłem pewien, bo ile już lat mówią o wymianie ich? Ile już awarii zaliczyły? Gdy były nowe to ok, ale to już są stare trupy. Teraz będzie pewnie nagła wymiana wszystkich samolotów i helikopterów rządowych.

Szkoda tych ludzi. Nienawidziłem PISu, za tą ich agresję, przemowy jakie jest złe wszystko, że nic nie robią itd. no ale szacunek się im należy, więc te żarty są nie na miejscu.

Edit: No oczywiście napisałem o PISie, ale jeśli dobrze się wczytać to wiadomo, że o innych też mówiłem (bo napisałem szkoda tych ludzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:26, Xjumpaytech napisał:

Co to za lotnisko, żeby o drzewa zahaczył? W Rosji na prawdę robi się takie lotniska?
W Polsce byłem na różnych lotniskach, ale NIGDZIE nie widziałem drzew. Nawet na małym
lotnisku Jasionka przy Rzeszowie nie ma w okolicy ani jednego drzewka. A, że taka katastrofa
prędzej, czy później się wydarzy to byłem pewien, bo ile już lat mówią o wymianie ich?
Ile już awarii zaliczyły? Gdy były nowe to ok, ale to już są stare trupy. Teraz będzie
pewnie nagła wymiana wszystkich samolotów i helikopterów rządowych.

Szkoda tych ludzi. Nienawidziłem PISu, za tą ich agresję, przemowy jakie jest złe wszystko,
że nic nie robią itd. no ale szacunek się im należy, więc te żarty są nie na miejscu.

Edit: No oczywiście napisałem o PISie, ale jeśli dobrze się wczytać to wiadomo, że o
innych też mówiłem (bo napisałem szkoda tych ludzi).


Rozbili sie za lotniskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

???
Jasny gwint, gram sobie w DA wychodzę na chwilę żeby sprawdzić co na forum a tu...
Nie znosiłem faceta ale to jednak szok. Tym bardziej że zginęła cała masa innych osób :(
Będzie teraz spore zamieszanie, co by nie powiedzieć nikt pewnie nigdy na serio nie rozważał sytuacji w której w jednej chwili zginie tyle kluczowytch we władzach osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:28, Yoruaaw napisał:

Rozbili sie za lotniskiem.

No, ale ile lecieli? Jeśli były zachowane odległości to musieli lecieć więcej niż te 1,5 km, przyczepiłem się trochę tej Jasionki, ale w jej przypadku drzewka nie ma w promieniu paru kilometrów są za to pola trawy i tak powinno być, oczywiście w środku miasta jest inaczej, ale drzewo to byłoby ostatnie miejsce do zahaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:26, Xjumpaytech napisał:

Co to za lotnisko, żeby o drzewa zahaczył? W Rosji na prawdę robi się takie lotniska?

Ano takie że na wskutek gęstej mgły lądowanie nie doszło do skutku, pilot robił "kółko" żeby podejść jeszcze raz i niestety go nie dokończył.


ps przydało by się poprawić "psucie" podpisu podczas dodawania obrazka do posta.
pps do tematu wróciłem chwilowo, stwierdziłem że tu będę miał dobry przegląd informacji na wiadomy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się