Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Taa ... te gadki o "lepszej sprawie" można o kant rzyci potłuc patrząc na ich tępe poglądy i jeszcze bardziej ograniczone umysłowo działania które sprowadzają się koniec końców do bójek i rozrób z każdym kto im nie podpasuje - krótko mówiąc prawie jak dresy po zawodówce się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.07.2010 o 11:00, Hubi_Koshi napisał:

Niby jakiej ?? Dowodzeniu że Polska to niebezpieczny ciemnogród więc lepiej go omijać
turystom i inwestorom ??


nie, ze w polsce istnieją jeszcze jakieś wyszsze wartości w przeciwnieństwie do zachodu niepopieram, ale co hitler robił z homusiami zbyt drastycznie ich trkatował prawda, ale wiedział, że to chorzy ludzie. jeśli dla cb kraj homusów i równo uprawniena to raj to jedz do holandi, niedawno byłem. żałosne dzieci w wieku gimnazjalnym to już pedały tam to hetero sa dyskryminowani, ale przez co dyskryminowani przez bande facetów w sukenkach z kolorowymi flagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:05, vinnere napisał:

i tak nie zmienie swojego zdania homusie to chorzy ludzie a narodowcy to jak terapia
wstrząsowa jeśli sami nie będą się chcieli leczyć

Terapia wstrząsowa ?? Tego samego kalibru co gwałty na lesbijkach w Afryce żeby się "nawróciły" ?? Czyli co jak ktoś się z tobą nie zgadza to ryp go w ryj aż się zgodzi ?? Takie metody stosowali Hitler, Stalin i masa innych dyktatorów, przetraw to sobie "Patrioto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:14, Hubi_Koshi napisał:

> i tak nie zmienie swojego zdania homusie to chorzy ludzie a narodowcy to jak terapia

> wstrząsowa jeśli sami nie będą się chcieli leczyć
Terapia wstrząsowa ?? Tego samego kalibru co gwałty na lesbijkach w Afryce żeby się "nawróciły"
?? Czyli co jak ktoś się z tobą nie zgadza to ryp go w ryj aż się zgodzi ?? Takie metody
stosowali Hitler, Stalin i masa innych dyktatorów, przetraw to sobie "Patrioto"



przecież mówiłem, że są terapie normalne prowdzone przez psychiatrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:56, Tyler_D napisał:

Bo mają metody myślenia i działania na poziomie neandertalczyka?

Nie. To normalna reakcja na propagowanie nienormalnych postaw. Tym bardziej, że w tym rok bandy homo będą sobie spacerować pod hasłem... "nie lękajcie się". Zawsze jest tak, że gdy jakaś grupa społeczna narzuca się społeczeństwu, to społeczeństwo reaguje przemocą - i nie ma w tym nic dziwnego. Przecież oni wcale nie walczą o tolerancję. Społeczeństwo bez problemu toleruje takie zachowania i tolerowało je na przestrzeni setek lat (homoseksualizm istnieje od zawsze). Człowieka z reguły nie interesuje, co drugi człowiek robi prywatnie u siebie w domu, ale gdy gej chce, żeby wszyscy go kochali, zwracali na niego uwagę, uderza w same fundamenty normalnego społeczeństwa - walcząc o swoje "prawa" do założenia rodziny (choć rodzina, z samej definicji, nie może składać się z osób tej samej płci), adopcji dzieci i robi to w sposób tak nachalny to ciężko nie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:13, vinnere napisał:

nie, ze w polsce istnieją jeszcze jakieś wyszsze wartości

Mleheheheh. Jakie niby wartości? "Nawracanie" tych co mają inne poglądy niż ty biciem po ryju i rozganianiem demonstracji [ legalnych ]? Czy może zaściankowe myślenie typu "Polska dla Polaków, won z Żydami, Murzynami" + monopol na jedyną słuszną, "najmojszą" rację? Jeżeli to są dla ciebie te wyższe wartości to chyba czas cofnąć się do podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:16, vinnere napisał:

przecież mówiłem, że są terapie normalne prowdzone przez psychiatrów

Dla narodowców i innych genetycznych patriotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:16, vinnere napisał:

przecież mówiłem, że są terapie normalne prowdzone przez psychiatrów

To ja cie może też poślę na terapię bo wydajesz się mieć wręcz chory poziom nienawiści wobec ludzi. Jakim prawem chcesz ich zmuszać do terapii, szkodzą ci w jakikolwiek sposób ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:05, vinnere napisał:

> > ale z dwojaga złego lepsi są narodowcy
> Seriously ?? Mam jednego znajomka homosia, spokojny miły facet, świetne oceny na
studiach
> i w ogóle, narodowcy z kolei... cóż życzę ci byś któregoś dnia oberwał za nie taką
fryzurę/koszulkę/spojrzenie
> to wtedy może trochę rozumku nabierzesz.
> > nie bo walcza w lepszej sprawie niż homusie
> Niby jakiej ?? Dowodzeniu że Polska to niebezpieczny ciemnogród więc lepiej go omijać

> turystom i inwestorom ??

i tak nie zmienie swojego zdania homusie to chorzy ludzie a narodowcy to jak terapia
wstrząsowa jeśli sami nie będą się chcieli leczyć


i tu pojawia się problem u tych 2 grup którzy wmawiają innym,że to co oni robią jest najlepsze ...Dlatego nie znoszę parad równości ,wszelakich akcjach zbij homosia ,muryzna itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że nie każdemu to się może podobać ale rzucanie się z pięściami to nic innego jak oznaka prymitywizmu. Jak kogoś to bulwersuje to niech to zgłasza gdzie trzeba - od reagowania jest policja, straż miejska i tym podobne a nie samowolne lincze. Tym bardziej że takie parady są organizowane w jednym konkretnym miejscu a ja jakoś nie słyszałem o przypadku żeby pojedynczy gej robił jakieś ''afery'' wokół swojej osoby na osiedlu dajmy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:17, Tyler_D napisał:

> nie, ze w polsce istnieją jeszcze jakieś wyszsze wartości
Mleheheheh. Jakie niby wartości? "Nawracanie" tych co mają inne poglądy niż ty biciem
po ryju i rozganianiem demonstracji [ legalnych ]? Czy może zaściankowe myślenie typu
"Polska dla Polaków, won z Żydami, Murzynami" + monopol na jedyną słuszną, "najmojszą"
rację? Jeżeli to są dla ciebie te wyższe wartości to chyba czas cofnąć się do podstawówki.


wyższe wartości czyli np Bóg a taki pedał jest zprzeczny z religią i zaraz jak wypalisz coś z miłoscią do bliźniego to się lepiej zastanów. BO to jest to samo co 1000 lat temu jak były krucjaty po to by ratować religie teraz mimo iż pewnie narodowcy o tym nie wiedzą też przyczyniają się do tego by ją ratować, a w kwesti polska dla polaków to tak prawda niech murzyni żydzi i inne mniejszości żyją soie u nas w kraju bo pochodzenie nie jest od nas zależne, ale niech sie nie mieszają w polityke. już kiedyś ktoś dał się mieszać w polityke ruskim i ciągle mamy kupe komuchów w parlamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:23, vinnere napisał:

wyższe wartości czyli np Bóg a taki pedał jest zprzeczny z religią i zaraz jak wypalisz
coś z miłoscią do bliźniego to się lepiej zastanów. BO to jest to samo co 1000 lat temu
jak były krucjaty po to by ratować religie teraz mimo iż pewnie narodowcy o tym nie wiedzą
też przyczyniają się do tego by ją ratować, a w kwesti polska dla polaków to tak prawda
niech murzyni żydzi i inne mniejszości żyją soie u nas w kraju bo pochodzenie nie jest
od nas zależne, ale niech sie nie mieszają w polityke. już kiedyś ktoś dał się mieszać
w polityke ruskim i ciągle mamy kupe komuchów w parlamencie

Takie same "argumenty" były wysnuwane przeciwko czarnym, kobietom na przestrzeni setek lat. To już nie wróci, bo prymitywów jest coraz mniej i dosyć szybko zapełniają więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 11:23, vinnere napisał:

wyższe wartości czyli np Bóg a taki pedał jest zprzeczny z religią i zaraz jak wypalisz
coś z miłoscią do bliźniego to się lepiej zastanów. BO to jest to samo co 1000 lat temu
jak były krucjaty po to by ratować religie teraz mimo iż pewnie narodowcy o tym nie wiedzą
też przyczyniają się do tego by ją ratować, a w kwesti polska dla polaków to tak prawda
niech murzyni żydzi i inne mniejszości żyją soie u nas w kraju bo pochodzenie nie jest
od nas zależne, ale niech sie nie mieszają w polityke. już kiedyś ktoś dał się mieszać
w polityke ruskim i ciągle mamy kupe komuchów w parlamencie


przecież krucjaty odbywały z korzyści majątkowych a nie w celach religijnych.Nie gadaj,że ty wierzysz w te bajki o ratowaniu religii padłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wyższe wartości czyli np Bóg a taki pedał jest zprzeczny z religią i zaraz jak wypalisz

Dnia 17.07.2010 o 11:23, vinnere napisał:

coś z miłoscią do bliźniego to się lepiej zastanów. BO to jest to samo co 1000 lat temu
jak były krucjaty po to by ratować religie

Po pierwsze - jestem bardzo daleki od nazywania siebie głęboko wierzącym katolikiem - tak dla jasności. Po drugie nie muszę być katolem by mieć względnie normalny stosunek do kogoś o innej orientacji, kolorze skóry czy wierze i tak dalej. A po trzecie to krucjaty to nie były pokojowe wyprawy pielgrzymów tylko wyprawy wojenne na których "krzewiono" chrześcijaństwo krwią i mieczem [ przy okazji paląc, rabując i gwałcąc - w imię Boga (?) - ciekawe prawda? ] więc pomyśl trochę bo z ratowaniem religii ma to nader niewiele wspólnego.
>teraz mimo iż pewnie narodowcy o tym nie wiedzą

Dnia 17.07.2010 o 11:23, vinnere napisał:

też przyczyniają się do tego by ją ratować,

Niby jak? "Obiję ci ryj bo jesteś INNY" - cool. Czegoś ci to nie przypomina?
>ale niech sie nie mieszają w polityke.
Gdyż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:23, vinnere napisał:

BO to jest to samo co 1000 lat temu
jak były krucjaty po to by ratować religie

Muzułmanie nie zagrażali za bardzo chrześcijanom :-P Krucjaty były po części po to by się wzbogacić, a po części po to by papież mógł udowodnić że ma większą władzę niż niemiecki Cesarz, religia była w sumie głównie wymówka dla podbojów. Zresztą całkiem sporo zyskaliśmy na tych krucjatach bo Muzułmanie byli bardziej zaawansowani kulturowo niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:23, Tyler_D napisał:

Ja rozumiem że nie każdemu to się może podobać ale rzucanie się z pięściami to nic innego
jak oznaka prymitywizmu. Jak kogoś to bulwersuje to niech to zgłasza gdzie trzeba - od
reagowania jest policja, straż miejska i tym podobne a nie samowolne lincze. Tym bardziej
że takie parady są organizowane w jednym konkretnym miejscu a ja jakoś nie słyszałem
o przypadku żeby pojedynczy gej robił jakieś ''afery'' wokół swojej osoby na osiedlu
dajmy na to.

No właśnie! A ja nie słyszałem o tym, by jacyś mityczni (?) ''narodowcy'' codziennie urządzali łapanki na gejów, torturowali ich, bili, mordowali, nie wiadomo co jeszcze. Nie robią tego, bo intymna sfera życia człowieka to kwestia prywatna i zdecydowanej większości ludzi (wszystkich ludzi ogółem i nawet wśród samych narodowców...) nie interesuje, kto jakich partnerów sobie preferuje. Jeśli gej nie robi wokół swojej seksualności afery, to się go po prostu TOLERUJE. W końcu prywatna sprawa. Tyle że urządzanie takich imprez jak EuroPride to właśnie dowód na kompletne zdegenerowanie, bo jeśli sami - rzekomo - pokrzywdzeni manifestują swoją seksualność w sposób tak obsceniczny to świadczy to tylko i wyłącznie o nich samych. Tym bardziej, że po prostu zdrowy rozsądek nie pozwala stawiać homo- i heteroseksualizmu na równi. Gdyby te orientacje były równe, to homoseksualiści mogliby się, w ramach swojej orientacji, spełnić biologicznie i po prostu spłodzić potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 11:31, Hubi_Koshi napisał:

Muzułmanie nie zagrażali za bardzo chrześcijanom :-P Krucjaty były po części po to by
się wzbogacić, a po części po to by papież mógł udowodnić że ma większą władzę niż niemiecki
Cesarz, religia była w sumie głównie wymówka dla podbojów. Zresztą całkiem sporo zyskaliśmy
na tych krucjatach bo Muzułmanie byli bardziej zaawansowani kulturowo niż my.

Powodem krucjat była agresywna polityka Turków seldżuckich, zajęcie Jerozolimy przez muzułmanów i zabronienie wstępu do niej chrześcijanom wszystkich wyznań, napady na karawany. Rzeczywiście - straszna zbrodnia, europejscy chrześcijanie bezczelnie śmieli się z tym nie zgodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:31, Rusty-Luke napisał:

No właśnie! A ja nie słyszałem o tym, by jacyś mityczni (?) ''narodowcy'' codziennie
urządzali łapanki na gejów, torturowali ich, bili, mordowali, nie wiadomo co jeszcze.

Be cool. Nie wyolbrzymiajmy ale przez ostatnie powiedzmy 20 lat było nie tak mało ataków narodowców - co prawda głównie pojedynczych albo dotyczących małych grup było tego trochę. Gdzieś kiedyś czytałem tekst w którym ktoś wypisał i krótko streścił takie przypadki z kilku lat i trochę tego było i co ciekawe sporo było ofiar śmiertelnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się