Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

>/.../
- Z calym szacunkiem, dla Ciebie i Twojego zdania, ale takie wpadki maja dla Ciebie znaczenie ? A co z pogladami na gospodarke, z prowadzona polityka zagraniczna i wewnetrzna ? Wystarczy blad w obliczeniach wieku czlowieka, ktory jest coraz mniej smieszny, choc sam tego nie widzi, lub nazwanie psa "Irasiad", by powiedziec ze rzadzacy politycy maja nierowno pod sufitem. Widac programy typu Szymon Majewski Show maja wiekszy wplyw na poglady spoleczenstwa w kwestii politykii niz myslalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 20:30, konrad16061990 napisał:

> /.../.A co do
wyjaśnień...wszystkie dziwne wpadki,np:nazwanie psa "Irasiad" wypowiedż giertycha o ilości
lat majewskiego itd. można brać za "objawy".

Jak na ilość ataków na ten rząd w TVN24, to podałeś za mało przykładów. Aneta Krawczyk była gwiazdą medialną a jakie były komentarze w przerwach jej wystepów! Dopiero jak Łyżwiński bez oporu poszedł na badania DNA, to chwilowo przycichli. Ale tylko chwilowo. Daj więcej przykładów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 21:59, LifaR napisał:

>/.../
- Z calym szacunkiem, dla Ciebie i Twojego zdania, ale takie wpadki maja dla Ciebie znaczenie
? A co z pogladami na gospodarke, z prowadzona polityka zagraniczna i wewnetrzna ? Wystarczy
blad w obliczeniach wieku czlowieka, ktory jest coraz mniej smieszny, choc sam tego nie widzi,
lub nazwanie psa "Irasiad", by powiedziec ze rzadzacy politycy maja nierowno pod sufitem. Widac
programy typu Szymon Majewski Show maja wiekszy wplyw na poglady spoleczenstwa w kwestii politykii
niz myslalem...

Sorry, takie przykłady akurat przyszły mi wtedy do głowy..rzeczywiście lubię Majewskiego,ale ten program nie miał wpływu na moje poglądy.Lepiej też pamiętam wpadki, które zapadły mi w pamięć..a zwykle zapadną kiedy są śmieszne.Od poważniejszych wpadek tv huczy przez kilka dni, więc nie potrzebuje ich pamiętać-tv sama przypomni:)..ja wolę pamiętać wpadki mniejsze, śmieszniejsze.Inaczej można się załamać przez poziom naszej polityki.Lepiej się pośmiać niż nie,skoro i tak się nie ma na to wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w takich głupich sprawach wychodzi czy polityk jest mądry czy nie..niewłaściwe poglądy na gospodarkę,politykę zewn. i wewn. można zrzucić na brak fachowej wiedzy i takie tam..ale właśnie te drobnostki o których wspominałem są ważne, bo do nich nie potrzeba ani fachowej wiedzy, ani sztabu ludzi,tylko trochę zdrowego rozsądku lub jak to nazwał Andrzej L. "wrodzoną inteligencję". Dlatego ja właśnie tak mierzę zdolności polityków do rządzenia i do logicznego myślenia i oceniam ich min. za takie drobnostki..(sorry za 2 post pod rząd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dopiero jak Łyżwiński bez oporu poszedł na badania DNA, to chwilowo przycichli. Ale tylko chwilowo. Daj więcej >przykładów ;)
No tak , trzeba przyznać że media ( telewizja, prasa, radio ) podzileiły się po równo .Wystarczy oglądnąć wiadomości na Polsacie i TVN czy kupić GW lub Rzeczypospolitą lub wkońcu posłuchać Radia Zet lub RMF FM i wszystko jasne .Dlatego należy dość ostrożnie podchodzić do rzetelności mediów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na taktykę PIS-u względem Podkarpacia to widać że gazety które alarmowały o zniknięciu tego rejonu mają coraz to więcej racji. Zero kasy na najważniejsze inwestycje, blokowanie poszerzenia stolicy wojewódzkiej - Rzeszowa, to wszystko prowadzi do degradacji województwa i pewnie w najbliższej przyszłości rozdzielenia go pomiędzy Małopolskie i Lubelskie, a wtedy cały region będzie jeszcze bardziej zacofany niż jest teraz. Jeśli to się sprawdzi to nie radzę ani jednemu posłowi z PIS-u postawić nogę na podkarpaciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Marcinkiewicza w jego dążeniach do bycia kimś w polityce..na początku został od razu premierem, potem spadł do prezydenta warszawy, a teraz nie jest nawet nim.Jak dla mnie może zostać znowu premierem...ale to nie możliwe.Tak czy tak, Kazik,podbijaj stawkę! Link: http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/za-malo-dla-marcinkiewicza,848173,2943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcinkiewicz jest jedyną odważna osobą w PiS która nie boi się postawić Kaczką, szkoda że reszta posłów to boi d*** które dla stołków zrobią wszystko, włącznie z zajechaniem własnego regionu w którym zostali wybrani. Tak naprawdę to tylko PO i PSL walczy o samorządy, a reszta (SLD pół na pół) podlega pod opinię wielkich władców (Lepper, Giertych, Kaczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:41, Mastexx100 napisał:

Ta "nierówność" jak napisałeś polega na ich pomysłach.

Które pomysły? Jakie pomysły? Wszystkie czy niektóre?
>Bo chyba nie powiesz że są w porządku

Dnia 16.12.2006 o 16:41, Mastexx100 napisał:

i ci pasują.

A dlaczego ty zakładasz, iż ja uważam za absolutne zło ich pomysły ?
*****
Sarge, Woody, Etch czy Sid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 21:59, LifaR napisał:

? A co z pogladami na gospodarke, z prowadzona polityka zagraniczna i wewnetrzna ?


Wystarczy spojrzeć na aferę kartoflaną, by zobaczyć jego pomysł na politykę zagraniczną - walka z niemieckimi brukowcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:06, konrad16061990 napisał:

Popieram Marcinkiewicza w jego dążeniach do bycia kimś w polityce..na początku został od razu
premierem, potem spadł do prezydenta warszawy, a teraz nie jest nawet nim.Jak dla mnie może
zostać znowu premierem...ale to nie możliwe.


Ja bym go wolal jako ministra edukacji. W ogóle, Marcinkiewicz to chyba jedyny polityk PiS myślący bardziej o przyszłości niż o rozliczeniach, i najmniej zacietrzewiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 17:04, Barklu napisał:

myślący bardziej o przyszłości niż o rozliczeniach, i najmniej zacietrzewiony.

To znaczy co? Jak rodzina zamordowanych górników z Wujka chce ukarania winnych, to mamy tylko rozliczenia i brak myślenia o przyszłości? Jak to pięknie się nazywa: myślenie o przyszłości.
Cudnie.
Jeśli ja zacznę strzelać do ludzi i kogoś zabiję, to mnie wsadzą do więzienia. Dlaczego? W czym ja jestem gorszy od morderców z Wujka? Oni są bezkarni a ja nie mogę być?
Sprawa umożona, bo nie ma dowodów.
Rozliczenia, rozliczenia. Myśleć o przyszłości, nie o rozliczać... Co za bzdury.
No, chyba, że uważasz, iż tych wszystkich robotników zabito słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:35, AgayKhan napisał:


To znaczy co? Jak rodzina zamordowanych górników z Wujka chce ukarania winnych, to mamy tylko
rozliczenia i brak myślenia o przyszłości? Jak to pięknie się nazywa: myślenie o przyszłości.

Jak mówić o przeszlości, to już całej. Przypomnieć zamach majowy, w którym zginęło 300 osób, i rozstrzeliwane protesty robotników i chłopów w II RP. Przypominać, ilu bezdomnych co zimę zamarza w Polsce - z pewnością więcej, niż pochłonął caly stan wojenny (tamtej zimy chyba 200). A w PRL bezdomności nie było.

A jeśli patrzeć na działalność z przeszłości, to nie brać do koalicji członków PZPR (Lepper), a szanować dawnych opozycjonistów (Michnik, Frasyniuk). Bo w końcu co to znaczy postkomuna? Ten co był w PZPR a teraz jest w SLD/SDPL? A ten co jest w innej partii to już postkomunistą nie jest? A dawny opozycjonista (Frasyniuk)? Może być postkomunistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:08, PioTRaS napisał:

Marcinkiewicz jest jedyną odważna osobą w PiS która nie boi się postawić Kaczką, szkoda że
reszta posłów to (...)


Spróbuj znaleźć innego polityka, który ma blisko 70-procentowe zaufanie u społeczeństwa to zrozumiesz dlaczego tylko Kazika stać na tego typu zachowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może rozliczmy Chrobrego za wybijanie zębów osobom, które nie poszły do kościoła? Kogo ukażesz za zamach majowy? Trupy z trumn za karę powyrzucasz?
I nie rób sobie jaj z tymi bezdomnymi. To, co piszesz, to są jaja i demagogia. Pracowałem w schronisku dla bezdomnych i muszę powiedzieć, że miejsca wolne zawsze były. Ino pić nie można w takim schronisku. I kto jest winny samobójstwu bezdomnego?
Michnik nazwał Jaruzela człowiekiem honoru i pisał :wara od generała. Ale bardzo mu przeszkadza, że ojciec Giertycha współpracował z tym Jaruzelem. Hipokryta. Za co mam szanować MIchnika: za to, że robił z ciężko chorego Herberta wariata? Za język, którym posługiwał się podczas rozmowy z Rywinem?
I takie pytanie, a dlaczemu szanowny pan uważa, iż muszę być miłośnikiem PiS-u i Leppera?
Bo nie kocham Michnika, Kwaśniewskiego i Frasyniuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:58, AgayKhan napisał:

I takie pytanie, a dlaczemu szanowny pan uważa, iż muszę być miłośnikiem PiS-u i Leppera?


Poglądy masz najbardziej zbliżone do braci Kaczyńskich, więc nawet jeśli nie popierasz ich, to podoba Ci się ich sposób widzenia świata (nawet jeśli nie działania - to sposób widzenia świata, hasła wypisywane na transparentach i wykrzykiwane na wiecach). Czy tak nie jest?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:58, AgayKhan napisał:

Za język, którym posługiwał się podczas
rozmowy z Rywinem?


Zdemaskował aferę, za którą (podobno) kryło się SLD. Taki to "postkomunista". Przepraszam za drugiego posta z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 18:03, Barklu napisał:

Poglądy masz najbardziej zbliżone do braci Kaczyńskich, /..../

Czyli idąc Twoim rozumowaniem, ty musisz być w młodzieżówce SLD lub PD.
Zresztą pochlebiasz Kaczyńskim, jeśli uważasz, iż tylko ono domagają się elementarnej sprawiedliwości. Bo ukaranie winnych morderstwa, to jest jeno zwykła sprawiedliwość. Jeśli dobrze wnioskuję, to tak, jestem zbliżony do PiS i Kaczyńskich. Tak, ja domagam się tylko sprawiedliwości.
A tak na marginesie absurdalnych argumentów, w USA rocznie ginie więcej osób od skutków nadwagi niż w wojnie w Iraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 18:07, Barklu napisał:

Zdemaskował aferę, za którą (podobno) kryło się SLD. Taki to "postkomunista". Przepraszam za
drugiego posta z rzędu.

Nie proszę ciebie, nie o to chodziło. Mi chodziło o te wszystkie k*** i c*** w jego wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się