Zaloguj się, aby obserwować  
Jaki_Gahn

Co najlepiej dostac na Wigile?

381 postów w tym temacie

Qrcze, ja chciałbym dostać nowy aparat cyfrowy i prenumerate National Geographic;) Niestety w obecnej sytuacji finansowej mojej rodziny to jest pomysł nie za bardzo możliwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:56, Ellviss napisał:

xbox 360 by się przydał


Eee tam, ja wolę Wii :)

A chciałbym dostać Edycję Kolekcjonerską Myst... fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:22, struksik napisał:

ja bym chciał nowego kompa


Jak 90% forumowiczów :P Ludzie - wymyślcie czasem coś oryginalnego ^_^ Ja na ten przykład chciałbym, aby w moim garażu pojawił się obok auta rodziców nowiutki, pięknie wypolerowany, aż świecący motor :) Powiedzmy Ducati? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:46, Śmiechu410 napisał:

- NFS: Carbon
- GTA: San Andreas
- terrarium dla moich ''roślinek owadożernych'' ^^ + świetlówka :)


Hehe - to ja bym takie roślinki chciał :) Fajne są? To jakieś rosiczki czy coś w tym stylu? ;] Oryginalnie, nie powiem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2006 o 13:57, Quatre napisał:

Hehe - to ja bym takie roślinki chciał :) Fajne są?


Heh :]

Takie roślinki nie są wcale drogie. Sadzonka rosiczki, muchołówki lub tłustosza to wydatek rzędu 6 - 10 zł :)
Czy są fajne ? No cóż - fajne są, ale trzeba o nie baardzo dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał bilet na Marsa :)
A na serio to XBOXA 360 i pare gierek do niego, ewentualnie super mocnego kompa z dwoma geforce''ami 8800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie na wigilie kazdy robi jakis prezent innej osobiee. Decydowało o tym niedawne losowanie. "Dziwnym trafem" każdy chłopak robi prezent innemu chłopakowi, a dziewczyny dziewczyną. Granica cenowa prezentów wynosi 20zł... Oj posypie się grami z Extra Klasyki Next... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał dwa lata w zawieszeniu na jakiejś bezludnej wyspie w pobliżu Honolulu z kompem, agregatem zasilającym i jakąś laską do pomocy w kuchni. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam z góry, ale trochę Wam zepsuję nastrój świąteczny w listopadzie. Chodzi mi o to, że jest w moim odczuciu za wcześnie szerzona świąteczna atmosfera. Wtedy zanim dotrwa się do świąt to Mikołaje, choinki itp zamiast być jakimś symbolem radosnych i rodzinnych świąt stają się tylko narzędziem kiczu i marnej popkultury. Mnie już to nudzi. Ledwo po Zaduszkach rozkręca się świąteczny biznes. A gdzie uszanowanie dla innych świąt, gdzie pewien dystans. Powiem Wam tak - nie zabraniam Wam w żadnym wypadku cieszyć się świąteczną atmosferą tak wcześnie, ale gdybyście zaczęli to robić w połowie grudnia, to byłoby atmosfera świąteczna byłaby bardziej wyjątkowa i lepiej dawała się odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zapatrywania do Twoich. Ostatnio jak się wybrałem do centrum handlowego, to bardzo się ucieszyłem. Wysiadam z auta, patrzę na front budynku i myślę sobie: ekstra, już niedługo wolne, bo Święta tuż tuż. W końcu nie cały rok sklepy są tak świątecznie udekorowane. A ten sielski nastrój trwał aż 1/10 sekundy, bo doskonale wiem, że ''święta handlowe'' trwają znacznie dłużej niż te religijne, DWUDNIOWE (trzy, jeśli policzyć też Wigilię). Ale ma to służyć uprzyjemnieniu robienia zakupów, bo klient szczęśliwy czyni szczęśliwszym sprzedawcę :D
Ale nie zgodzę się z Tobą, że nasz wątek psuje atmosferę Świąt. My na razie gdybamy, co chcielibyśmy dostać, bo do przyszłych prezentów należy się gruntownie przygotować i dogłębnie przemyśleć co napiszemy w liście do Świętego Mikołaja :D Od tego jest ten temat ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować