Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 14:54, Wodzasty napisał:

> Ale czasem totalna gł€pota tak jak np: tematy Olajk masakra cisnie sie jak głupia
i do nieczego to nie prowadzi...

Najlepszym sposobem na dublowane czy tez bzdurne tematy jest pozostawienie ich w spokoju i
nie dopisywanie się (raz czy dwa to zrobiłem, ale z czystej złośliwości i pod wpływem impulsu...:)...
Wtedy taki temat ląduje sobie gdzieś w ogonie, a moderatorzy i tak go zamkną... Dopisywanie
się, komentowanie lub upominanie z reguły tylko prowokuje delikwenta do dalszych głupich działań
i zaśmiecania forum...



Niom ok dzięki wielknie tak tylko pytalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 14:44, Winmenia napisał:

Ale czasem totalna gł€pota tak jak np: tematy Olajk masakra cisnie sie jak głupia i do
nieczego to nie prowadzi...


Eh, tyle, że ile razy było mówione, żeby olewac głupie tematy a to wy, doświadczeni uzytkownicy ładujecie się do nich jak tylko olajk jakiś założy...
Doprawdy nikt nie miał okazji widzieć topiców kończonych 5 degradami i i dodatkowymi ostrzeżeniami dla wcześniej nie notowanych?
Przecież to do niczego nie prowadzi, jeśli ona się źle zachowuje po co się zniżać do tego samego poziomu?
"Nie kłóć się z idiotą bo najpierw spadniesz do jego poziomu a potem on pobije cię doświadczeniem" <= ktoś napisał kiedyś to na forum, na pewno w innej formie, ale jak zawsze zapominam prostych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:01, rogoz94 napisał:

A jaki był temat, Pierwsza Damo Wielkiej Trójki....?;]


Kto i dlaczego nadawałby się lub nie na nowego moderatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:03, Fumiko napisał:

Kto i dlaczego nadawałby się lub nie na nowego moderatora...


Myślę, że Budo by się dobrze sprawdził w tej roli. Jest długo na forum i zna regulamin, nie spami. Ale degradzika zaliczył...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja sądze? To może napisze moje odczucia co do postów poszczególnych użytkowników:
-mic02 spróbował rozpocząć jako taką dyskusje, ale za to twój post nie wniósł nic do tematu, jeśli już pytasz sie o takie rzeczy to moim zdaniem trzeba to zrobic na sposob, rozpisac sie chwile i dopiero zadac pytanie, ale nie trzy wyrazowe tylko rozwinac je. np. "A co dokładniej masz na myśli i coś jeszcze dodać". Pewnie się wymądrzam w tym momencie, ale skoro spytałes to mówie wprost co myśle. Co innego przelać coś w 3 słowach a co innego w 2 zdaniach :-)

Fumiko bym poradził w takich sytuacjach, na chwile wylaczyc forum, odczekac 10 minut i wejsc, pewnie pojawi sie klodka, a wiec nie bedzie nerwow z rozwijania sie durnej rozmowy, bedzie tylko zdenerwowanie z powodu powastania durnej rozmowy która się jednak już skończyła. Więc konsekwencji w przypadku włączenia się do niej nie bedzie.

Outlander-pro powinien zgłosić temat na moderator@gram.pl, potem jeszcze dyskutuje w tym samym temacie narazajac sie na jeszcze wiekszy gniew Tyhe, w degradach i temacie o moderatorach mozna sie rowniez o to spytac na spokojnie :-)

Potem znowu ty, po co ta ironia, po co tekst, że inteligencją nie świeci? Po co się wogóle wdawać w dalszą rozmowe o tym samym skoro juz ostrzenie zarobiles, czyli zle podszedles do tematu wiec bezpieczniej bedzie nie pisac juz w nim. Dodatkowo potem bezsensowne pytanie o wiek, ja rozumiem spytać się o telefon, ale o wiek? Wiesz, że kobiet się o wiek nie pyta? ^^

To tyle z tego co ja myśle o sprawie, jak olajk chce to niech zakłada dalej tematy ^^ Była ostrzegana, zaakaceptowała regulamin wiec na pewno o blokade na forum pretensji miec nie będzie mogła ^^ Ja tam ze śmiechem czytam zawsze takie topici bo to sie konczy tak samo, uzytkownicy dolewaja oliwy do ognia, przyjdzie moderator i to ci dopisujacy sie w wiekszosci wypadkow dostaja bardziej po 4 literach niz autor tematu ^^ Ale Polak mądry po szkodzie, a czasem dopiero po 6 czy nawet więcej, przypadku na forum takie były, ale np. olki77 wyrósł na całkiem porządnego użytkownika mimu dużej ilości degradów, może reszta też zmądrzeje ^^

PS. Post nie miał na celu żadnego wywyższania się przeze mnie a ni obrażania nikogo. Wyrażam tylko swoje myśli z którymi prosze zapozanać się na spokojnie bo naprawde nie chce żadnych konfliktów wzniecać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:05, rogoz94 napisał:

Ale degradzika zaliczył...;/

Generalnie mówiąc to jego degradzik był błędem i ranga została mu przywrócona, więc jakby nie patrzeć to tego degrada tak naprawdę nie było. Tak samo jest z jednym z moich degradzików i tak samo ranga po wyjaśnieniu sprawy została mi przywrócona. Co tu dużo gadać... ja i Budo to jesteśmy po prostu taka już historia tego forum. ;)

Dnia 17.11.2006 o 15:05, rogoz94 napisał:

Mistic

Zgadzam się z Twoją opinią, jednak jak widać nie jest to odpowiedni wątek, gdyż w tym gadamy o potencjalnych nowych moderatorach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom rozumiem no ale dlaczego nie umie poprostu włączyć sobie czata i popicac tylko nam forum rąbać i jeszcze innych wkużać... to jest chyba troche chamskie przynajmniej ta tak uważam. Co innego jest brać udział w rozmowie a co innego patrzec na nią z boku. Czemu temat nie mógł zostać odrazu zamknięty > Bo za bardzo nie rozumiem jeśli są 3 tematy o bezsęsowniej nazwie a 4 sie zaczyna czemu nie można odrazu go zablogować tymbardzoej ze wiadomo o co chodzi ze kobieta chce wszystkich wkużać. I po co. Ehh... ludzie są dziwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Została już zbanowana. Miała bardzo dużą odwagę, teraz chyba o niej dużo już nie usłyszymy. Szkoda, mogła być dobrym użytkownikiem, miała predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:14, Kukowsky napisał:

Zgadzam się z Twoją opinią, jednak jak widać nie jest to odpowiedni wątek, gdyż w tym gadamy
o potencjalnych nowych moderatorach. ;)


Doprawdy wiem o tym, ale padło pytanie a nie miałem serca zostawić chłopaka bez odpowiedzi ;-)

Co do tematu jednak, największe szanse mają moim zdaniem po pierwsze:
- użytkownicy którzy w jakiś sposób współpracują już z CDP, przez kolektyw np. , może jeszcze z ekipy gram.pl
- użytkownicy m.in. z wyższym statusem i nie karania za cięższe przewinienia jak, piractwo, wulgaryzmy, cięższe obrażanie

Nicków podawać nie będe, za dużo ich, ale mam nadzieje, że CDP wybierze kogoś odpowiedzialnego. Piotrek K. był świetnym moderatorem ( reszta też jest oczywiście świetna), teraz jest świetnym użytkownikiem, jesli ktoś zostanie wybrany to mama nadzieje, z cechami podobnymi do jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:26, rogoz94 napisał:

A jak Go będą na kolanach blagać....?
Wszyscy teraz na kolana przed komputery i piszemy: PIOTREK WRÓĆ :P:P:P!!!!1


Z tego co wywnioskowałam bycie moderatorem porządnie dało mu w kość więc nie sądzę żeby pisanie na kolanach zmieniło jego decyzję. Ale jak chcesz to próbuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wszystkie wypowiedzi w tym wątku i naszły mnie pewne refleksje.
Moim zdaniem moderatorem powinna taka osoba, która doskonale jest obyta z tym lub nawet ze starszym forum CDP (czyli na status ten zasługują ci, którzy osiągnęli już przewodniczącego lub wyżej). Moderatorem powinna być także osoba, która jest już społecznie i psychicznie dojrzała i chce dbać o porządek na forum, a nie banować każdego, kto jej podskoczy. Z moich rozmów z walgierzem wnioskuję, że praca moderatorska to naprawdę ciężki kawałek chleba. Nie dość, że trzeba czytać większość postów, to jeszcze wysłuchiwać zażaleń "niewątpliwie pokrzywdzonych" userów. Co więcej - funkcję tę powinna otrzymać osoba, która w jakiś sposób udziela się dodatkowo na forum i ma wyrobione "kontakty" z ekipą CDP. Dlatego też nie rozumiem dlaczego wiele robotników/przodowników aż tak bardzo podnieca się faktem tej akcji (żeby nie było - nie chcę tu nikogo obrażać). Ja osobiście nie wysłałem zgłoszenia i nie zrobię tego, albowiem uważam, że jest wiele osób, które bardziej zasługują na bycie "czerwonym" niż ja. Nie będę wymieniał tu konkretnych nicków.
Uff, to by było na tyle - nareszcie podzieliłem się z wami moim stanowiskiem w tej sprawie. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować