Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dopiero co zauważyłem ten wątek, mimo że na Forum już dzisiaj chwilę posiedziałem, i muszę stwierdzić, że to bardzo ciekawa inicjatywa ze strony CDP, aby właśnie w ten sposób wyłonić grupę osób, które można wziąć pod uwagę w eliminacjach. Szkoda tylko, że znowu to Oni będą mieli głos decydujący (a przynajmniej na to się zanosi), choć mam nadzieję że wezmą pod uwagę czynniki takie jak np. popularność danej osoby na Forum, jej kultura osobista i inteligencja, liczę także na wzięcie pod uwagę poczucia humoru, gdyż uważam, że to bardzo ważne, by modek potrafił łagodzić spory w sposób lekki i luźny, choć faktem jest, że do tej pory CDP zdawało się trzymać tej zasady ;] A może kiedyś dadzą się namówić i sami wybierzemy sobie dodatkowego moderatora :)

A sam do rywalizacji chyba nie przystąpię, bo niby czas jest i chęci też, ale coś czuję, że moja reputacja spoza Forum mogłaby zaważyć na tym, że ludzie nie traktowaliby mnie zbyt poważnie, komentarze w stylu "Widzieliście tego porytego moderatora?" byłyby na porządku dziennym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 23:02, RakuPL napisał:

A ja się tylko zastanawiam ile dzieciaków zaraz zasypie CDP mailami w stylu "Dobry moderator
to ktoś taki jak ja" ;)

mam nadzieje że dużo bo dzięki takim ludziom cdp z desperacji może wybrać na Moderatora właśnie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 22:59, Remember_The_Name napisał:

A sam do rywalizacji chyba nie przystąpię, bo niby czas jest i chęci też, ale coś czuję, że
moja reputacja spoza Forum mogłaby zaważyć na tym, że ludzie nie traktowaliby mnie zbyt poważnie,
komentarze w stylu "Widzieliście tego porytego moderatora?" byłyby na porządku dziennym ;]

Nie mówisz chyba, że osoby odwiedzające andergrand, kierowałyby w twoją strone takie epitety? ;> Nigdy nie powiem o kimś, że jest poryty, może niespełna rozumu owszem, ale nie poryty :D

Osobiscie postanowiłem sie zgłosić, może CDP uzna, że się nadaję. Nie przekonam się jak nie spróbuję, więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 23:11, boogie85 napisał:

Nie mówisz chyba, że osoby odwiedzające andergrand, kierowałyby w twoją strone takie epitety?
;> Nigdy nie powiem o kimś, że jest poryty, może niespełna rozumu owszem, ale nie poryty :D

Dzięki, Boogie, przywracasz mi wiarę w ludzi - "niespełna rozumu" jest delikatne jak wiosenne stokrotki ;P A "poryty" to tylko przykład na to, jak można mnie (i wiele innych osób odwiedzających andergrand) nazwać, użyłbym nieco mocniejszego słowa, ale kobiety i dzieci patrzą... ;]

Dnia 16.11.2006 o 23:11, boogie85 napisał:

Osobiscie postanowiłem sie zgłosić, może CDP uzna, że się nadaję. Nie przekonam się jak nie
spróbuję, więc....

W takim razie powodzenia, ja raczej postoję... Chociaż, kto mnie tam wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam, nie wybierajcie jakiś 12-13 latków, z całym szacunkiem dla nich, ale fajnie by było gdyby forum pozostało cywilzowanym miejscem (w miarę możliwości...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 01:50, Dominik84 napisał:

Tylko błagam, nie wybierajcie jakiś 12-13 latków, z całym szacunkiem dla nich, ale fajnie by
było gdyby forum pozostało cywilzowanym miejscem (w miarę możliwości...)


Hehe, spokojnie już Ty sie nie bój, cdp wybierze właściwie, sądzę żę modkami zostana osoby posiadające jakies doświadczenie ze starego forum i będące na tym od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... a co do tego ma stare forum? Co najwyżej nowe... Przecież stare forum to pradawne dzieje. Teraz jest tylko gram.pl i nic więcej... Tak mi się zdaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Sol mi bardzo żal, bo będzie musiała się przedzierać przez dziesiątki (setki?) maili zanim wybierze te 2-3 osoby. Ale z drugiej strony będzie miała pewnie niezły ubaw czytając "uzasadnienia" autorów dotyczących ich osoby jako kandydatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe wygląda na to że Sol się obudziła i zczaiła że nasi modkowie albo śpią albo się nie udzielają zbytnio, a mam już uraz do modkowania, 2 degrady za odwalanie ich roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie użytkownik, który ma zostać moderatorem powinien:
- mieć jakiś staż na forum, a nie jest raptem 2 miesiące i już mu śpieszno
- powinien nie zaliczyć ani jednego degrada
- Mieć w miarę wysoki status (świadczy to zarówno o stażu na forum jak i o przestrzeganiu zasad), jak dla mnie min. Delegat

To są moje spostrzeżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 09:56, rick90 napisał:

Jak dla mnie użytkownik, który ma zostać moderatorem powinien:
- mieć jakiś staż na forum, a nie jest raptem 2 miesiące i już mu śpieszno
- powinien nie zaliczyć ani jednego degrada
- Mieć w miarę wysoki status (świadczy to zarówno o stażu na forum jak i o przestrzeganiu zasad),
jak dla mnie min. Delegat

A dla mni min. to Robotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 09:45, HumanGhost napisał:

Ale za Abiego nie mogę powiedzieć tego samego.

Przypuszczam, że po pewnym czasie byłbym jeszcze gorszy niż kNOT ;)
Ale nie będzie tego problemu, bo ja nie kandyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:12, Abi Dalzim napisał:

Przypuszczam, że po pewnym czasie byłbym jeszcze gorszy niż kNOT ;)

Właśnie ja też się czegoś takiego obawiam, więc stwierdziłam, że lepiej nie kusić losu i zgłoszenia nie wysyłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:01, jakubg9 napisał:

A dla mni min. to Robotnik


...czyli ranga która można nabic w kilka dni radosnego statsowania. Ludzie, opanujcie się!
Wprawdzie nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o posadę moda(chodzi o wiek etc.), ale przecież wiadome jest, że "płocie" odpadną tuż przy starcie, jeżeli kandydują "grube ryby" i jak ktoś na forum bywa raz na ruski rok bądź jest zarejestrowany raptem od niedawna i już był kandydatem do ostrzeżenia lub był pouczony przez userów, bo zakładał bezsensowne/dublujące tematy, to jeżeli pisze, że kandyduje na moda, to tylko się niepotrzebnie ośmiesza.
Rick90 jak i paru innych userów dobrze opisali ewentualne wymagania na zostanie modem(staż na forum, nienaganne zachowanie, kultura, ortografia etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 09:07, Lamb3rt napisał:

Eee... a co do tego ma stare forum? Co najwyżej nowe... Przecież stare forum to pradawne dzieje.
Teraz jest tylko gram.pl i nic więcej... Tak mi się zdaje ;)


Stare forum ma wbrew pozorom dość duże znaczenie. Tak mi sie przynajmniej wydaje, zauważ że wszyscy obecni moderatorzy byli też na starym forum (nie jestem pewien tylko co do walgierza) i to z długim stażem. To doświadczenie, obycie i znajomość pewnych zasad i reguł nie ujętych regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 11:05, Budo napisał:

> Eee... a co do tego ma stare forum? Co najwyżej nowe... Przecież stare forum to pradawne
dzieje.
> Teraz jest tylko gram.pl i nic więcej... Tak mi się zdaje ;)

Stare forum ma wbrew pozorom dość duże znaczenie. Tak mi sie przynajmniej wydaje, zauważ że
wszyscy obecni moderatorzy byli też na starym forum (nie jestem pewien tylko co do walgierza)
i to z długim stażem. To doświadczenie, obycie i znajomość pewnych zasad i reguł nie ujętych
regulaminem.


Myśle że to obycie wykazuje także user ktory jest tu od nowego forum;] TO troche ponad rok to imo wystarczajacy czas do obycia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować