Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otrzymaj wiedźmińską kartkę świąteczną!

147 postów w tym temacie

To będzie dopiero pierwsza moja kartka od CDP, ale nic straconego, ponieważ coś czuję, że jeszcze takie akcje będą. :D Wiedźmińska Kartka Świąteczna - trade mark :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dostanie się na czas :) Bo rok temu to.... :P ale mimo wszystko ok, tyle że zamiast autografu to był jakiś gryzmoł składający się z 3 kresek i nie wiadomo co to było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super to następna, którą dostanę. Zaraz wypełniam zgłoszenie i czekam. To naprawdę duża frajda, te kartki daję dużo radości jak się je dostaje. Ja pamiętam i do teraz mam przyczepioną do ściany kartkę z ubiegłego roku (jest naprawde super). Jak dostanę na gwiazdkę pięcioksiąg Sapkowskiego to przerobie je sobie na zakładki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już tylko czekać na święta. To będzie (mam nadzieje że dojdzie) moja pierwsza kartka ,,wiedźmińska". A tak w ogóle to będzie ona z jakimiś autografami ( np. całe gram.pl) czy same życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmińskich kartek pocztowych ci u mnie dostatek ale i tą (zresztą wiecie co dalej:P). Mam nadzieją, że w tym roku oprócz kartki pocztowej pojawi sie również pełna wersja gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinka:100 zł
Prezenty:2000 zł.
Świadomość, że nawet CDP o tobie pamięta:bezcenne.

Są rzeczy których kupć nie można. Za wszysrkie inne zapłacisz w PLN gram.pl

Kartka zamówiona, i potwierdzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje ,ze inteligentny pan listonosz nie zostawi znowu kartki na deszczu tylko weźmie i zadzwoni do drzwi. Poprzednia kartka mi zamokła, oby tym razem była w dobrym stanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:32, shinian napisał:

Wiedźmińskich kartek pocztowych ci u mnie dostatek ale i tą (zresztą wiecie co dalej:P). Mam
nadzieją, że w tym roku oprócz kartki pocztowej pojawi sie również pełna wersja gry:P


Będzie dobrze jak w tym roku będzie demo ale w to też wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupiii :D !

Mam zeszłoroczną (doszła w środku stycznia, o ile dobrze pamiętam), niechaj teraz będzie kolejna!

Ciekawe, czy znów z podpisami ;> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, widzę, że wszyscy wiedzą o co chodzi, nawet obywatele, gdzie znajdę formularz zamówieniowy? również uważam, że to super sprawa:D


Wesołych Świąt ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować