Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 19:49, Ziomuś SmS napisał:

A gdzieś można w polsce potrenować Ninjitsu??


Sam kiedyś tego szukałem niestety u mnie w pobliżu nic nie ma. Z tego co pamiętam to w Polsce są tylko 2 oficjalne szkoły mianowicie w Łodzi i Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mi któryś poleci jakiś dobry worek treningowy? Budo nie dawaj mi linka do jakichś forum innych. ;-)
Chodzi o to aby był duży - 175cm tak na oko. Wytrzymały - trening kick-boxing. W miare tani - 150zł?
A jak nie znajdziecie nic takiego to niech ktoś poradzi z jakich materiałów najlepiej kupić worek. Tak żeby przetrwał dość mocne uderzenia. Może jakaś polecana firma?

Zima się skończyła, czas trochę wziąc się za siebie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 09:45, HumanGhost napisał:

Panowie, może mi któryś poleci jakiś dobry worek treningowy? Budo nie dawaj mi linka do jakichś
forum innych. ;-)
Chodzi o to aby był duży - 175cm tak na oko. Wytrzymały - trening kick-boxing. W miare tani
- 150zł?
A jak nie znajdziecie nic takiego to niech ktoś poradzi z jakich materiałów najlepiej kupić
worek. Tak żeby przetrwał dość mocne uderzenia. Może jakaś polecana firma?

Zima się skończyła, czas trochę wziąc się za siebie. ;-)



To tak. Poszukaj w pierwszym lepszym Decathlonie. Tam mają wszystko i czasami w bardzo atrakcyjnej cenie. Ew. www.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 09:45, HumanGhost napisał:

Panowie, może mi któryś poleci jakiś dobry worek treningowy?


Osobiście uważam, że bardzo dobrze trenuje się na skórzanych workach, niestety nie wiem ile kosztują. Tyle, że do nich, jeżeli nie masz przyzwyczajonych dłoni, dobrze jest kupić rękawice treningowe (jeżeli do kick-boxingu to nie bokserskie, tylko najlepiej takie z odsłoniętymi palcami). Najlepiej wypróbować worek przed kupnem jeżeli jest taka możliwość. Ważny jest nie tyle materiał, co łączenie i wypełnienie worka. Dobrze jest się przyjrzeć łączeniu przed kupnem ;) Ja w domu niestety nie posiadam worka, tylko ''poduchę'' treningową, ale też zamierzam kupić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe kiedyś powaliłem sobie troche w skórzany worek bez ochraniaczy na rękach. Nie mósze mówić, że potem bolały mnie przez kilka dni jak cholera. Trening bez ochraniaczy to jakaś pomyłka. Tego mi mówic nie musisz. Trenowałem kick-boxing, bandaże mam, ale kupie tez jakies rekawice do treningu.

Zastanawiam sie nad tym workiem: http://allegro.pl/item183592585_profesjonalny_worek_treningowy_175_41p2_atest.html
Co sądzicie? Opinie raczej pozytywne. Musiałbym tylko gdzies znaleźc instrukcje jak dobrze wypełnić worek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:56, HumanGhost napisał:

Zastanawiam sie nad tym workiem: http://allegro.pl/item183592585_profesjonalny_worek_treningowy_175_41p2_atest.html
Co sądzicie? Opinie raczej pozytywne. Musiałbym tylko gdzies znaleźc instrukcje jak dobrze
wypełnić worek. :-)


Jeżeli to, co sprzedawca pisze o worku, to prawda, to super okazja^^ Tylko potem właśnie problem z wypełnieniem. Jeżeli zrobisz to dobrze, to powinien być świetny do treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:02, Belegdil napisał:

Jeżeli to, co sprzedawca pisze o worku, to prawda, to super okazja^^


Sądząc po komentarzach do poprzednich aukcji to sprzedawca chyba uczciwy jest i sprzedaje towar dobry jakościowo. Musze poszukać instrukcji wypełnienia takiego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:08, janekjasio4400 napisał:

Siema siema chce sie zapisac na caporeire i nie wiem czy warto czy moze ktos mi doradzic?


To chyba zależy od indywidualnych upodobań, no i od tego po co chcesz sie uczyć sztuk walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:08, janekjasio4400 napisał:

Siema siema chce sie zapisac na caporeire i nie wiem czy warto czy moze ktos mi doradzic?


Jeśli masz jakąś szkołę blisko zawsze możesz wpaść na trening i zobaczyć czy Ci sie spodoba. Nie ćwiczę cappoeiry więc więcej nie doradzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale dziś dół złapałem. Dowiedziałem sie, że w zeszłym tygodniu w sklepie sportowym niedaleko mojego domu była promocja na akcesoria kulturystyczne i własnie na.. worki treningowe. 50% taniej! Normalnie masakra. A mnie to ominęło. Chyba sobie porozmawiam z tym co roznosi ulotki informacyjne. ;-)

Kurde, nikt u mnie w mieście nie napełnia worków treningowych. Będę musiał sie rozejrzeć za już wypełnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:26, HumanGhost napisał:

Kurde, ale dziś dół złapałem. Dowiedziałem sie, że w zeszłym tygodniu w sklepie sportowym niedaleko
mojego domu była promocja na akcesoria kulturystyczne i własnie na.. worki treningowe. 50%
taniej! Normalnie masakra. A mnie to ominęło. Chyba sobie porozmawiam z tym co roznosi ulotki
informacyjne. ;-)

Kurde, nikt u mnie w mieście nie napełnia worków treningowych. Będę musiał sie rozejrzeć za
już wypełnionym.


Nie narzekaj, zawsze może być gorzej. Ja na razie sobie chyba nie poćwiczę, ale nie z powodu braku worka. Na ostatnim treningu, dzięki pomocy mojego kolegi zrobiłem coś sobie z dużym palcem u nogi. Na razie ciężko chodzić. W pierwszym momencie myślałem, że złamany, bo wyglądał dość makabrycznie, a to jak go sobie użądziłem tylko by potwierdzało. Teraz co najwyżej paznokieć mi zejdzie. Niestety, w ten weekend są egzaminy z Taekwondo, więc może być ciężko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:52, Budo napisał:

To brzmi troche jak wymówki czemu jeszcze nie trenujesz ^_^


Eee tam. Po prostu się wkurzyłem, że mnie taka promocja ominęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz może firmę IMEX? Jakas tam niemiecka produkująca worki.
Tak patrze na tą aukcje: http://www.allegro.pl/item184528668_super_worek_bokserski_145_40cm_wypelnienie_imex_.html i zastanawiam się nad jakością towaru. Sądząc z komentarzy to jakośc worka jest dobra. No i z wypełnieniem, więc odpada od razu problem gdzie wypełnić worek z Allegro. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nigdy chyba tu nie postowalem, ale mam pytanie.
Zastanawiam sie czy jest zaczynac cos trenowac, ale nie wiem czy jest sens ;) mam 21 lat juz 180 cm wzrostu 70 kg wagi, az takie chucherko chyba nie jestem ;) Nic wczesniej nie trenowalem, w sumie chodzilem 2 lata na silke ale to uczelniana byla (1 na tydzien), wczesniej nie moglem z powodu miejsca zamieszkania, no i brak czasu by cwiczyc wiecej niz ten raz w tygodniu, choc checi byly. A teraz wlasnie znalazlbym czas chyba na 3 roku studiow. Zastanawialem sie nad 2 kompletnie roznymi stylami walki a wiec muay thai albo capoeira ale z naciskiem na pierwsze.

Za odpowiedzi z gory dziekuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 02:12, Araondoion napisał:

hmm nigdy chyba tu nie postowalem, ale mam pytanie.
Zastanawiam sie czy jest zaczynac cos trenowac, ale nie wiem czy jest sens ;)


Twoje wymiary, znak zodiaku, ani horoskopy z Pani Domu nie mają tu nic do rzeczy. Warunki masz dobre, ale to nie gra głównej roli, idź na trening i zobacz jak będzie- spodoba sie to trenuj, nie to idź na trening innej szkoły aż znajdziesz coś co Ci podpasi ;]
powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować