Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4 nowe eXtra Klasyki - już w sklepach!

120 postów w tym temacie

Przestań spamować!!!!!!!!!!

Co do tych gier... chciałem dziś coś kupić, byłem w salonie multimedialnym Kolportera, niestety jeszcze nie mieli :( ... Pójdę jutro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w poniedziałek Matrixa i jeszcze kilka innych, starszych tytułów, ale jeszcze nie doszły. Przesyłkę wysłano dopiero wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:46, Klimos napisał:

Zamówiłem w poniedziałek Matrixa i jeszcze kilka innych, starszych tytułów, ale jeszcze nie
doszły. Przesyłkę wysłano dopiero wczoraj :(

To ja mam o tyle źle, że jeszcze przesyłki nie wysłano! Wczoraj jeszcze pisało o pre orderze. Myślałem, że dzisjaj wyslą, ale się myliłem, jeżeli w poniedziałek nie zostanie oddane listonoszowi to się zdenerwuję. Chciałem sobie dzisiaj pograć, a tu lipa. Ostatnimi czasy CDP jakoś spuścił loty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego wydania zbytnio mnie nie interesuje poza Falloutami
Morrowind ZE . mam podstawke z bloodmonem i to mi wystarczy bo tribunal to wpadka
Enter the matrix : nie lubie klimatów matrixowych :P
Heroes I-III : Za herousami zbytnio nie przepadam.

A więc nic niestety dla mnie poczekam co bedzie w nowym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusze chyba na heroes 1-3 bo mam i 1 i 3 ale 2 nie mam ale to dopiero w poniedziałek bo w mam urodziny 20 listopada więc od razu po prezentach do empiku albo mediamarktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak beda tak dostepne jak settlers 2 10te urodziny to ja dziekuje. w moim miescie do tej pory nie ma a premiera byla 27 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:32, hpo napisał:

Jak można z Obywatela stać się brygadzistą???

Z pewnością nie osiągniesz tego pisząc dalej w taki sposób jak teraz. Przede wszystkim widzę, że jesteś tu nowy, więc radziłbym Ci zapamiętać, że to nie jest czas i tu wszystkie swoje myśli staramy się zgromadzić w jednym poście. Nie piszę tego z powodu swojego wewnętrznego bzie tylko po prostu chce Cię ostrzec, bo pisząc dalej tak jak teraz możesz tylko narazić się na degrada, a może nawet bana.

Co do gier to w przyszłym tygodniu z pewnością kupie sagę Homma, a w późniejszym etapie Morka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wie, to prosiłbym o odpowiedź na te pytanie dotyczące Sagi Heroes:
Jak zostały "obdzielone" te 4 CD - 2 na HoMM III i po 1 na resztę, czy też jakoś inaczej (to się wiąże z następnym pytaniem)?
Jak jest z muzyką CD-Audio w I i II, pytam, bo miałem "przyjemność" grać w wersję HoMM II Gold z wyciętymi audio trackami (MIDI sucks, o ile nie ma się jakiegoś SB AWE 32/64 lub GUSa :/)?
Czy jest dźwięk (poza muzyką) pod W2K (ja miałem z ww. wersją Gold dwójki poważne problemy - kompletny brak dźwięku na SB Live! Player :/)?
I na koniec - czy wszystkie części są po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:48, Budyn napisał:

> doszły. Przesyłkę wysłano dopiero wczoraj :(
To ja mam o tyle źle, że jeszcze przesyłki nie wysłano! Wczoraj jeszcze pisało o pre orderze.


Mam ten sam problem, zamwiłes może Sage HEroes? Moim zdaniem w nim tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować