Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4 nowe eXtra Klasyki - już w sklepach!

120 postów w tym temacie

Fajnie że wko ncu wyszedł MORROWIND na DVD. Tylko dlaczego te koszmarne grube pudełka, te cienkie były o niebo lepsze, przy EKN nie ma az tak dużej zawartości żeby je stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawsze wydawało, że grube pudełka są synonimem bogatego gracza. Wiem, że dużą zajmują, ale a) mi to nie przeszkadza, b) fajnie wyglądają na półce. Oczywiście, TO tylko MOJE zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobiłem mini prezent na mikołaja. Kupiłem sobie Sage Heroes of Might and Magic I-III , za czasów gdy byłem mały kochałem te gre, do teraz wydaje mi sie lepsze sa te części od Heroes 4 i 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra Klasyka jest super, szkoda ze maja takie kiczowate pudełka, ten napis extra klasyka na dole z niebieskim tłem szpeci całe pudełko w wiekszosci gier, mogliby to zrobic gdzies z tyłu, ew na grzebiecie albo mniejsze na przodzie

U mnie bedzie Morrowind, wspaniała gra, taka wielka :) Ale dopiero za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 14:30, maciek999 napisał:

Ej gdzie sa te wszystkie dodatki do gier na gram.pl ?? Bo pisze w srodku pudelka zze jak zarejestruje
sie gre to uzyska sie dostep do atrakcyjnych dodatkow

nie każda gra oferuje te dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam Morrowinda z dodatkami w edycji premierowej, ale za tę cenę chyba go kupię jeszcze raz, żeby mieć wszystko na jednej płycie - będzie wygodniej się posługiwać Construction Setem. Swoją drogą może wreszcie znajdę czas, żeby ukończyć samą grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 11:16, jakubcjusz napisał:

Mam pytanko. Byłem we Wrocławiu w Empiku, byłem w Media Markt''cie - czemu nigdzie nie ma Morrowind''a
- Złotej Edycji?

Może został wyprzedany przed świętami? Simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 11:16, jakubcjusz napisał:

Mam pytanko. Byłem we Wrocławiu w Empiku, byłem w Media Markt''cie - czemu nigdzie nie ma Morrowind''a
- Złotej Edycji?

W sobotę ostatnią bylem w MM w Kaliszu i tam była zarówno Złota Edycja jak i sam Morrowind w Extra Klasyce, więc to tylko wina sklepów, bo gra już wydana została w tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Kupiłbym tą sagę Heroesów,ale mam już III i II więc szkoda mi wydawać kolejne dwie dzyszki na tylko I...a III mam z Extra Klasyki i kupiłem tuż przred wydaniem sagi...:(a szkoda bo z drugiej strony chciałbym pograć w jedynkę,żeby zobaczyć czym się kiedyś rajcowali:)...ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować