Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

Jak gra ma się odbywać??Czy gracze będą się spotykać o określonej porze, czy każdy się dopisuje kiedy chce?? Jeśli to drugie to ja się dopisuję.

IMIĘ:
STRONA KONFLIKTU:Matrix
WIEK: 16
KLASA:ZABÓJCA (chyba że jest coś innego skrytobójczego
OCZY:Błękitne
WŁOSY:Blond krótkie


BROŃ P:Desert E[/A]ngle
BROŃ L:Desert E[/A]ngle
PO1:Pistolet z tłumikiem
PO2:Wyciszone uzi
PO3:Nóż bojowy obusieczny

PANCERZ:lekki kelvarowy

GŁOWA:kaszkietówka
KORPUS:no chyba pancerz:)
RĘCE:Czarne skórzane rękawice
NOGI:jw.tylko że spodnie
STOPY:buty niwelujące hałas

EKWIPUNEK:wytrychy,amunicja,chloroform,strzałki usypiające,


KREDYTY:nie mam pojęcia co to i po co to
POZIOM:jw


Jeżeli to gra co wszyscyu się spotykają w jednym czasie, to moje zgłoszenie uznajcie za nie ważne. Jeżeli jednak kiedy kto chce się dopisuje, to mógłbyś mi MG powiedzieć dokładnie co do czego służy, która klasa jakie ma umiejętności, po co level i kredyty. A tamto Przy moich broniach w rękach to nie byłem pewny jak się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,

Z A C Z Y N A M Y ! ! !

MATRIXY

Zaczynacie w wielkiej fabryce robotów we wschodnim sektorze.Czekacie tu macie dostać uzbrojenie na misję,którą jest zniszczenie 3 ludzkich szpiegów.Podlatuje do was mechaniczna ręka i podaje potrzebne uzbrojenie:2 Desert Eagle+tłumik,Shotgun i Karabin maszynowy H&K MP5,2xUzi+torba medyka,Shotgun i Kel-Tec , 2xIngramy MAC-10 oraz 2 Uzi i nóż bojowy.Dojeżdża do was wielka pokraczna ciężarówka,a wam przechodzi iskra po całym ciele.W środku siedzi potężny cyborg czyszczący lufę swojej dwururki którą ma zamiast ręki.Na jego plecach widzicie karabin snajperski,a do nogi ma poprzypinane dwa pokrowce z wielkimi nożami bojowymi przypominającymi raczej tasaki rzeźnickie.Patrzy się na was robotycznym okiem.Wstaje i krzyczy:
-Wsiadać do środka!
Na komendę wskakujecie do ciężarówki i odjeżdżacie kanałami zrujnowanego miasta...

LUDZIE

Stoicie na środku pustyni.Jedynie ciepło ogniska ogrzewa was w tą zimną pustynną noc.Wasz kierowca,czyszcząc zasłużonego obrzyna spogląda na linie horyzontu.
-To może być samobójcz misja...ostrzegali mnie.Teraz nie zawróce!Chowa obrzyna do pochwy przy pasie i wsiada za kierownicę.
-Właźcie!Już świta,a maszyny Matrixa nigdy nie śpią...jeżeli ta misja szpiegowska we wschodnim sektorze ma się udać,to musimy mieć chociaż niewielki element zaskoczenia.
Wchodzicie do srebrnordzawego pojazdu antygrawitacyjnego i zmierzacie w kierunku wielkiej fabryki robotów.Widzicie już kanał prowadzący do zrujnowanego miasta.Dreszcz przechodzi wam po całym ciele."Samobójcza misja"-mimowolnie powtarzacie sobie w duszy.Przeładowanie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMIĘ:
STRONA KONFLIKTU:Ludzie
WIEK:18
KLASA:ŁOWCA MASZYN
OCZY:piwne
WŁOSY:ciemno brązowe


BROŃ P:Beretta
BROŃ L:Katana
PO1:Dragunov
PO2:Colt 911
PO3:mp5

PANCERZ:lekki kevlarowy

GŁOWA:ciemne okulary
KORPUS:czarny skórzany płaszcz
RĘCE:rękawice
NOGI:jeansy
STOPY:glany

EKWIPUNEK: nóż, zapas amunicji, kilka apteczek,


KREDYTY:300
POZIOM:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Kurde, ale zimno... -mruknął Rogoz. Przeładował uzi. -Niech no tylko jakaś metalowa puszka znajdzie się w pobliżu, a posiekam na kawałki, usmażę, upiekę i zrobię gulasz, który podam im na zimno! O!
Wyciągnął z pokrowca nóż i włożył do pochwy przy łydce. Apteczkę włożył do jednaj z kieszeni.
-Jestem gotów!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rogoz,twoim oczom ukazuje się samotny łowca maszyn wędrujący przez pustynię.Wycieńczony zbliża się do waszego pojazdu zapewne myśląc że to fatamorgana...nagle upada na ziemię z krzykiem.Z jego ręki tryska fontanna krwi.Gdy leży na ziemi zauważasz że za nim stoi robot bojowy Matrixa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potężny wybuch zmiótł kawał skały z powierzchni ziemi,a odłamkiem skalnym w głowę dostał Rogoz wychodzący z auta.Przez chwilę leży na ziemi nieprzytomny ze strużką krwi spływającą po głowie.Kerowca wyskakuje z samochodu,wyciągając obrzyna i strzela w stronę robotów.Zestrzelił odłamek skały lecący w stronę zabójcy maszyn i trafił w mechaniczne ramie Saurona.Drasnął powłokę i przedziurawił kabel zasilający lewe ramię,ale jako że Sauron jest monterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie do ciebie.Matrix to roboty czy ludzie ktorzy wieci odpowiednia tabletke<chodzi mi o to co u ciebie w grze co oznaca. BO mnie chodziło o to aby byc osoba ktora wziela odpowiednia tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo,to zależy jak wy chcecie!Gra jest dla WASZEJ przyjemności więc wy decydujecie czy chcecie być człowiekiem-matrixem(zdrajcą),półczłowiekiem(cyborgiem),czy maszyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:49, Joker-713 napisał:

w takim razie do kogo mam sie kwalifikowac do ludzi czy do matrixa??

matrix


rzucam granatem switlnym i dymnym i strzelam na oślep. nie w mioich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Vardon
Strona konfliktu: Ludzie
Wiek: 24
Klasa: Łowca maszyn
Oczy: Zielone
Włosy: Niebieskie

Broń P: Mp5
Broń L: Mp5
PO1: Katana
PO2: Desert Eagle
PO3: Desert Eagle

Pancerz: Klevarowy średni

Głowa: Czarny kapelusz skurzany
Korpus: Długi skurzany płaszcz
Ręce: Skurzane rękawiczki
Nogi: Dżinsy
Stopy: buty wyciszające

Ekwipunek: 3xgranaty, 2xapteczki, 2xmorfina. 5xflar

Kredyty: 500
Poziom: 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować