Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

w cięzarowce znajdujemy jakies skrzynie w ktorych sa wyzutnie rakiet, biore jeden desert eagle z tłumikiem prosze verdena aby mnie osłaniał wyzutniami i mp5, ja ukradiem niewidocznie wychodze z okopow i chowam sie za najblizsza skała

RAT- LUDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostrzeliwuje skałe z moździerz i panzerfausta az skała wyleciala w powietrze razem z RARem i chowam sie do ciężarówki

Sauron Matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry,ale ja decyduje co jest w ciężarówce...nie ma wyrzutni rakiet,jest za to karabin snajperski dragunov.Udało ci się podejść do robotów tak że cię nie zauważyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POZA GRĄ:
Troche szkoda że znamy swoje ruchy<tj ludzie robotow,a roboty ludzi> przez co nie ma elementu zaskoczenia


A ty sauron g\zaczynasz grac jak terminator, stajesz na srodku pustyni i na&#%*^$ we wszystko co sie rusza, nie konczy ci sie amunicja i kazdy strzał do ciebie jest chybiony a kazdy twoj jest trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POZA GRA:
Ej ashakel nie jest zalogowany na forum wiec mysle ze trzeba przystopowac bo to jego zdanie ma duze znaczenie w tej grze i to on decyduje ktozgnie a kto nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POZA GRĄ:

Słuchajcie,zauważyłem że w mojego matrixa nie gra ani jeden obywatel...jak to się stało że wy już jesteście Brygadzistami i przodownikami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować