Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

Aha,wiecie,ja mam już 32 posty jako obywatel,a taki jeden gość ma np.tylko 15 i już jest Robotnikiem,a inny dopiero po 61postach jest Robotnikiem...ile musze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:30, Ashakel napisał:

Aha,wiecie,ja mam już 32 posty jako obywatel,a taki jeden gość ma np.tylko 15 i już jest Robotnikiem,a
inny dopiero po 61postach jest Robotnikiem...ile musze napisać?

Tu nie liczy się ilość postów tylko czas spędzony na forum pisząc je. Ktoś napisze 30 w godzine i nie dostane awanu, a ktoś napisze tyle w tydzień i zostanie robotnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok miałem obiad juz pisze
GRA:
wyskakuje zza furgonetki z dwoma uzakami w rece i celujac w roboty i cyborgi mowie"jak chcecie to mozemy pogadac o tym rozejmnie, ale nie bedziecie w czasie rozmow srzelac do nas i odłuzcie broń"

RAT-LUDZIE-LIDER(jesli skład ludzi sie zgadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za poparcie bedze probował negocjowac dla nas jak najlepsze warunki. mam nadzieje ze mam cechy przywodcze. czeakam na przedstawiciela robotow aby moc porozmawiac. Po pierwsze chciałbym aby wszyscy moi ludzie sluszeli o czym rozmawiamy i mogli miec swoje zdanie i mogli sie wypowiadać, jednak to ja bede miał decydujace zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do domu ale do obozu tam uzupelnić braki w wyposarzeniu.Ale popieram chyba że nasz dowódca i ty się jeszcze dzisiaj spotkacie.

Agrael- ludzie (składam kandydature na wicedowodzącego bo szef nie zawsze jest dostępny)
Proponuje dla GM aby otworzył nabór na jeszcze kilka osób do matrixa bo jak do tej pory żyje tam tylko Sauron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować