Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

Zieloonnyy,możesz dojść,ale od teraz oficjalnie informuję że wyczerpały się już miejsca do 1 edycji!Zieloonnyy jest ostatnim graczem którego na razie przyjmuję.

GRA TOCZY SIĘ DALEJ:

Kierowca oberwał w okolice lewego płuca.Dusi się powoli umierając na piasku.Agrael trafia w Matiksa który upada na piasek i krzyczy w agonii.Jeszcze nie umarł ale jest mu potrzebna pomoc medyczna.Granat rzucony na oślep trafia jakieś 9 metrów od pojazdu ludzi.W tym momęcie z ciężarówki wychodzi cyborg.Przeładowywuje dwururkę i mierzy w Agraela.Strzał.Agrael z trudem uchylił się od pocisków.Przeładowywuje dwururkę drugi raz,już zamierza strzelić,ale słychać tylko jego krzyk.Upada na ziemię.Za nim,na ciężarówce stoi kolejny łowca maszyn z dwoma MP5,z luf karabinów ulatuje dym.Łowca zeskakuje z dachu ciężarówki.Jeżeli pierwszy łowca maszyn nie dostanie pomocy medycznej może stracić rękę albo umrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbiegam do mojego kolegi po fachu, klękam przy nim. Upewniam się, że żyje, aplikuję mu morfinę i apteczkę.
-Lepiej ci?... pytam jednak nie zdążyłem usłyszec odpowiedzi ponieważ musiałem wrócic do walki. Moje MP5 nie próżnują. Chowam się za ciężarówką i przeładowywuję magazynki. Rozglądam się za pozostałymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 5 cm od twojej głowy śwista kula karabinu maszynowego robota bojowego Matrixa.Potem drugi strzał:2 cm.Teraz robot strzela serią.Kule mijają cie już o 10 i 8 i 6cm.Ogień przenoszony.Kule zbliżają się coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegnę tyłem zygzakim i strzelam w jego kierunku z 2 MP5. Gdy kończą mi się magazynki, rzucam mu garnat pod nogi i wyjmuję deser eagles. Kontynuję ostrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T E R M N A T O R :

Piszcie na ades szymek9999@op.pl kogo Terminator ma zabić w tym tygodniu.Wyniki dziś wieczorem albo jutro wiezorem,w zależności od tego jak szybko wyślecie mi maile.

Na pewno w tym tygodniu nie zostanie zabity przez Terminatora:
pawn77(Sauron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joker,jak chcesz!Możesz być człowiekiem po stronie matrixa albo po stronie ludzi!Jak chcesz!

G R A:

Cyborg jest w krytycznym stanie.Nie masz odpowiednich narzędzi do naprawienia tak skomplikowanego mechanizmu.I radziłbym uciekać ponieważ obok ciebie świstają 20mm pociski z Desert Eagla!Poza tym w twoją strone leci granaaat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok jestem człowiekiem po stronie ludzi

GRA: na szczecie mam kevlarowy pancerz i srobokret saurona nie wbił mi sie w ciało. kopnieciem zrzucam go z siebie i zaczynam biec w strone Vardona. w miedzy czasie strzelam w kierunku maszyn z uzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybok podbiegam do Jokera i odciągam go z zasięgu rażenia granatu. Aplikuję mu apteczkę. w międzyczasie myślę "co to ja jestem matka Teresa z Kalkuty?". Wyciągam mu śrubokręt. Oglądam go czy przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz apteczkę,z nią Joker przeżyje spoko...

Matrixy!Sauron zarządził odwrót!Możecie go sluchać albo nie ale on jest już w ciężarówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joker,między ciebie a Vardona trafia granat dymny.Rozdziela was zasłona dymu.Gdu dym opada między wami,około 1m od ciebie leci pocisk z panzerfaustu.Wybucha 5 m od was,wy obrywacie odłamkami skały pustynnej.Obrażenia na razie są lekkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować