Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

sory za ppp (post pod postem) ale jeszcze jedno.
Jestem przy kompie wtedy kiedy jestem na gg w tygodniu nie ma mie czesto wiec jestem za tym aby znalezc jakego odpowiedzialnego pomocnika zastepce mnie.Moze nim byc Warrior Within jesli vrdzie rozwaznyi przebiegły. Tak wiec Warrior Within zostajesz moim zastepca. Rządź rozwaznie w czasie mojej nieobecnosci. ku chwale ludzkosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeseli bedziemy walczyc z agentami tzn ze bedziemy musieli usias na specjalnych krzesełkach i wejsc do "swiata gry" a wy (czyli roboty) zostaniecie "na powierzchni", tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje warunki takie. Nie zaatakujecie nas w żadnym możliwym sposobem. będziemy mieli 50% waszych zysków.
pożyczamy sobie bronie i eq. i leczymy sie nawzajem i ratujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponuje aby 1/2 nas poszła do "gry" i 1/2 was poszła do "gry". Kazdy ktory idzie do gry dostanie tam nowa bron "fikcyjną z tamtego swiata" ta ktora ma niech odda tym co jej beda potrzebowali tu. niech zostawi sobie gnata albo mini gana, gdyby wrocil i potrzebował broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy taki dostęp do "sieci" jak wy ale sie też teleportujemy tam całym ciałem i nie zostajemy tu. ale mamy korzystanie takie jak wy. ale po prostu mozemy zniknac
mozemy kogfos wziac i wrocic. i obudziecie sie na swoich krzesełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz. jeden nasz moze pilnowac. jakby co to nas pionformuje i weźmiemy was i sie teleportujemy do waszej bazy. on przyżeknie na smar że was nie zabije.a jak to zrobi to go rezkrecimy na kawałki i postaramy sie was orzywić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie Warrior Within zostanie przy nas i jescze ktos, bedzie nas pilnował jeszcze nie mam do was 100% zaufania. Jak jeden z was zostanie przy nas tez sie nic nie stanie ale bedziemy pewniejsi. ostroznosci nigdy za wiee. mysle ze moi towazysze przyznaj mi racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem.i tak możemy was teleportwać bez krzesełek i nie musicie nikogo zostawiać
my zostawimy do chronby bazy. robota którego zmonutje za raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować